ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 02:38

Nuk ndalet vala e shkarkimeve të trajnerëve, Luftëtari largon Marantas

Nuk ndalet vala e shkarkimeve të trajnerëve, Luftëtari largon Marantas
Vijon vala e shkarkimeve të trajnerëve tek ekipet e Kategorisë Superiore. Pas shkarkimit të Franko Lerdës nga drejtimi i Partizanit dhe i Bledi Shkëmbit nga Teuta, edhe klubi i Luftëtarit ka vendosur të largojë ...
GazetaTema | 14-Dec-2019 21:13
Vijon vala e shkarkimeve të trajnerëve tek ekipet e Kategorisë Superiore. Pas shkarkimit të Franko Lerdës nga drejtimi i Partizanit dhe i Bledi Shkëmbit nga Teuta, edhe klubi i Luftëtarit ka vendosur të largojë ...

“Furtunë shkarkimesh” në Superioren Shqiptare, Partizani dhe Teuta largojnë trajnerët
Një furtunë shkarkimesh të trajnerëve është duke ndodhur në Superioren e Shqipërisë, duke përfshirë skuadra si Partizani dhe Teuta e Durrësit. Pas humbjes në derbi nga Tirana me rezultat 2-1, Partizani ka njoftuar sot ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 23:31
Një furtunë shkarkimesh të trajnerëve është duke ndodhur në Superioren e Shqipërisë, duke përfshirë skuadra si Partizani dhe Teuta e Durrësit. Pas humbjes në derbi nga Tirana me rezultat 2-1, Partizani ka njoftuar sot ...

“Gijotina” e trajnerëve pret edhe “kokën” e Marantas
E shtunë e errët për disa nga trajnerët e Kategorisë Superiore. Pas Franco Lerdas dhe Bledi Shkëmbit, mësohet se është shkarkuar edhe tekniku i Luftëtarit, Jorgos Marantas (pritet të zyrtarizohet nga klubi). Rezultoi e ...
SuperSport | 14-Dec-2019 23:31
E shtunë e errët për disa nga trajnerët e Kategorisë Superiore. Pas Franco Lerdas dhe Bledi Shkëmbit, mësohet se është shkarkuar edhe tekniku i Luftëtarit, Jorgos Marantas (pritet të zyrtarizohet nga klubi). Rezultoi e ...

Ditë shkarkimesh në Superiore, tre ekipe pa trajnerë brenda ditës
Në pak minuta, trajneri Franco Lerda dhe Bledi Shkëmbi u larguan nga drejtimi i Partizanit dhe Teutës respektivisht. Pas Lerdës dhe Shkëmbit, është konfirmuar edhe largimi i trajnerit të tretë, i cili është greku ...
ABCNews | 14-Dec-2019 21:19
Në pak minuta, trajneri Franco Lerda dhe Bledi Shkëmbi u larguan nga drejtimi i Partizanit dhe Teutës respektivisht. Pas Lerdës dhe Shkëmbit, është konfirmuar edhe largimi i trajnerit të tretë, i cili është greku ...

Pas Partizanit edhe Teuta shkarkon trajnerin
Kjo e shtunë do të mbahet mend dita e shkarkimit të tajnerëve në Superligën shqiptre. Pak minuta pas shkëputjes së marrëveshjes mes klubit të Partizanit dhe teknikut Franko Lerda, është shkarkuar nga detyra edhe Bledi ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 20:40
Kjo e shtunë do të mbahet mend dita e shkarkimit të tajnerëve në Superligën shqiptre. Pak minuta pas shkëputjes së marrëveshjes mes klubit të Partizanit dhe teknikut Franko Lerda, është shkarkuar nga detyra edhe Bledi ...

Humbja në derbi, Partizani shkarkon trajnerin
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, ...
Klan Kosova | 14-Dec-2019 22:49
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, ...

Partizani e Teuta shkarkojnë trajnerët
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...
Zeri | 14-Dec-2019 22:28
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...

Humbja në derbi, Partizani shkarkon trajnerin
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, ...
Alsat-M | 14-Dec-2019 22:19
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, ...

Partizani e Teuta shkarkojnë trajnerët Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në...
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...
Kosova Sot | 14-Dec-2019 22:16
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...

Partizani e Teuta shkarkojnë trajnerët
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 21:55
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...

Ditë shkarkimesh, pas Partizanit edhe Teuta pa trajner! Ikën Bledi Shkëmbi
Humbja 4-0 ndaj Kukësit ka rezultuar fatale për Bledi Shkëmbin, që është shkarkuar pak pas përfundimit të takimit. Njoftimin e ka bërë vetë klubi i Teutës, që në Facebook. Shkëmbi e mori drejtimin e durrsakëve në fillim ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 20:22
Humbja 4-0 ndaj Kukësit ka rezultuar fatale për Bledi Shkëmbin, që është shkarkuar pak pas përfundimit të takimit. Njoftimin e ka bërë vetë klubi i Teutës, që në Facebook. Shkëmbi e mori drejtimin e durrsakëve në fillim ...

Shkarkohet një tjetër trajner i superiores, Luftëtari largon Marantas
Vijon vala e shkarkimeve të trajnerëve tek ekipet e Kategorisë Superiore. Pas shkarkimit të Franko Lerdës nga drejtimi i Partizanit dhe i Bledi Shkëmbit nga Teuta, edhe klubi i Luftëtarit ka vendosur të largojë ...
Lexo | 14-Dec-2019 21:43
Vijon vala e shkarkimeve të trajnerëve tek ekipet e Kategorisë Superiore. Pas shkarkimit të Franko Lerdës nga drejtimi i Partizanit dhe i Bledi Shkëmbit nga Teuta, edhe klubi i Luftëtarit ka vendosur të largojë ...

Pas Partizanit, shkarkohet edhe trajneri i Teutës
Pasi Klubi i Partizanit shkarkoi trajnerin Franko Lerda, edhe Teuta ka shkarkuar Bledi Shkëmbin pas humbjes 4-0 me Kukësin. “Zyrtare: Bledi Shkëmbi nuk do të jetë më trajner i Teutës. Klubi i futbollit Teuta njofton se ...
Dritare | 14-Dec-2019 21:10
Pasi Klubi i Partizanit shkarkoi trajnerin Franko Lerda, edhe Teuta ka shkarkuar Bledi Shkëmbin pas humbjes 4-0 me Kukësin. “Zyrtare: Bledi Shkëmbi nuk do të jetë më trajner i Teutës. Klubi i futbollit Teuta njofton se ...

Zyrtare/ Lerda nuk e “ha” Vitin e Ri, Gaz Demi shkarkon italianin nga Partizani!
Humbja në derbi i ka kushtuar postin italianit Franko Lerda! Ka qenë presidenti i Partizanit Gazmend Demi ai që ka vënë veton për fatin e teknikut një ditë pas humbjes në derbi me Tiranën. Presidenti i të kuqve ka ...
E Dua Sportin | 14-Dec-2019 21:01
Humbja në derbi i ka kushtuar postin italianit Franko Lerda! Ka qenë presidenti i Partizanit Gazmend Demi ai që ka vënë veton për fatin e teknikut një ditë pas humbjes në derbi me Tiranën. Presidenti i të kuqve ka ...

Javë largimesh, edhe Teuta shkarkon Shkëmbin
Humbja ndaj Kukësit me rezultatin 4-0 ka rezultuar fatale për trajnerin e Teutës, Bledi Shkëmbi. Korçari nuk do të jetë më në stolin e “Djemve të Detit”. Lajmi konfirmohet nga vetë klubi durrsak nëpërmjet një njoftimi ...
Lexo | 14-Dec-2019 20:50
Humbja ndaj Kukësit me rezultatin 4-0 ka rezultuar fatale për trajnerin e Teutës, Bledi Shkëmbi. Korçari nuk do të jetë më në stolin e “Djemve të Detit”. Lajmi konfirmohet nga vetë klubi durrsak nëpërmjet një njoftimi ...

Pas Partizanit edhe Teuta shkarkon trajnerin
Kjo e shtunë do të mbahet mend dita e shkarkimit të tajnerëve në Superligën shqiptre. Pak minuta pas shkëputjes së marrëveshjes mes klubit të Partizanit dhe teknikut Franko Lerda, është shkarkuar nga detyra edhe Bledi ...
Medial | 14-Dec-2019 20:46
Kjo e shtunë do të mbahet mend dita e shkarkimit të tajnerëve në Superligën shqiptre. Pak minuta pas shkëputjes së marrëveshjes mes klubit të Partizanit dhe teknikut Franko Lerda, është shkarkuar nga detyra edhe Bledi ...

Partizani e Teuta shkarkojnë trajnerët
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...
Koha.net | 14-Dec-2019 20:40
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...

Shkarkimi i Lerdës, zbulohet emri i parë për pasuesin e italianit
Sot, Partizani shkarkoi trajnerin italian, Franco Lerda. Lajmin për largimin e strategut e konfirmoi faqja zyrtare e Partizanit në Facebook. Menjëherë pas largimit të Lerdës, ka dalë në skenë emri i parë për pasuesin e ...
ABCNews | 14-Dec-2019 20:27
Sot, Partizani shkarkoi trajnerin italian, Franco Lerda. Lajmin për largimin e strategut e konfirmoi faqja zyrtare e Partizanit në Facebook. Menjëherë pas largimit të Lerdës, ka dalë në skenë emri i parë për pasuesin e ...

Humbja ne derbi, Partizani shkarkon presidentin Lerda
Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, thuhet në ...
Lajmi i Fundit | 14-Dec-2019 20:36
Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, thuhet në ...

E pabesueshme – me këtë figurë e krahasojnë mediat serbe Milot Rashicën
Humbja ndaj Kukësit me rezultatin 4-0 ka rezultuar fatale për trajnerin e Teutës, Bledi Shkëmbi. Korçari nuk do të jetë më në stolin e “Djemve të Detit”. Lajmi konfirmohet nga vetë klubi durrsak nëpërmjet një njoftimi ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 20:36
Humbja ndaj Kukësit me rezultatin 4-0 ka rezultuar fatale për trajnerin e Teutës, Bledi Shkëmbi. Korçari nuk do të jetë më në stolin e “Djemve të Detit”. Lajmi konfirmohet nga vetë klubi durrsak nëpërmjet një njoftimi ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved