ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 03:53

Tërmeti/ Macron mesazh solidariteti popullit shqiptar: Konferenca e donatorëve në dhjetor ose janar

Tërmeti/ Macron mesazh solidariteti popullit shqiptar: Konferenca e donatorëve në dhjetor ose janar
Presidenti francez, Emanuel Macron shprehu sot në deklaratën e tij, në hapje të Këshillit Europian, solidaritetin me popullin shqiptar pas tërmetit të 26 nëntorit që shkaktoi 51 të vdekur dhe mijëra të pastrehë. ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 22:40
Presidenti francez, Emanuel Macron shprehu sot në deklaratën e tij, në hapje të Këshillit Europian, solidaritetin me popullin shqiptar pas tërmetit të 26 nëntorit që shkaktoi 51 të vdekur dhe mijëra të pastrehë. ...

Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë për të ndihmuar Shqipërinë nga tërmetet do të mbahet në fund të janarit
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, e ka konfirmuar se konferenca e donatorëve ndërkombëtarë për ndihmë Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit. Presidenti Macron tha se duhet të kontribuojmë në rindërtimin e ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 21:54
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, e ka konfirmuar se konferenca e donatorëve ndërkombëtarë për ndihmë Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit. Presidenti Macron tha se duhet të kontribuojmë në rindërtimin e ...

Macron mesazh sensibilizues shqiptarëve: Në dhjetor ose janar organizojmë konferencë e donatorëve
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, në fjalën e tij në kuadër të hapjes së Këshillit Evropian ka dërguar një mesazh sensibilizues për shqiptarët, pas tërmeti shkatërrues të 26 nëntorit. Macron u shpreh se në dhjetor ...
Dritare | 13-Dec-2019 01:09
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, në fjalën e tij në kuadër të hapjes së Këshillit Evropian ka dërguar një mesazh sensibilizues për shqiptarët, pas tërmeti shkatërrues të 26 nëntorit. Macron u shpreh se në dhjetor ...

E prishi me negociatat, pritet ta ndreq me tërmetin: Macron premton konferencë donatorësh në janar
Presidenti francez Emmanuel Macron, njeriu që bë “armik” i Shqipërisë (edhe i Maqedonisë së Veriut) me mos’hapjen e negociatave, është tashmë ai që po bën të mundur organizimin e një konference donatore për pasojat e ...
Tesheshi | 12-Dec-2019 23:18
Presidenti francez Emmanuel Macron, njeriu që bë “armik” i Shqipërisë (edhe i Maqedonisë së Veriut) me mos’hapjen e negociatave, është tashmë ai që po bën të mundur organizimin e një konference donatore për pasojat e ...

Macron tregon se kur do të mbahet konferenca e donatorëve për Shqipërinë
Presidenti i Francës Emmanuel Macron është i vendosur që të mbajë fjalën e tij për organizimin e konferencës së donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë. Përpara takimit të liderëve të BE-së në Bruksel, ai tha ...
Politiko | 12-Dec-2019 22:48
Presidenti i Francës Emmanuel Macron është i vendosur që të mbajë fjalën e tij për organizimin e konferencës së donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë. Përpara takimit të liderëve të BE-së në Bruksel, ai tha ...

Konferenca e Donatorëve për tërmetin, Macron: Mbahet në fund të janarit
Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit dhe kjo është konfirmuar nga Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, para fillimit të takimit të liderëve të BE-së në Bruksel.
Top Channel | 12-Dec-2019 20:12
Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit dhe kjo është konfirmuar nga Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, para fillimit të takimit të liderëve të BE-së në Bruksel.

Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë për të ndihmuar Shqipërinë nga tërmetet do të mbahet në fund të janarit
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, e ka konfirmuar se konferenca e donatorëve ndërkombëtarë për ndihmë Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit. Presidenti Macron tha se duhet të kontribuojmë në rindërtimin e ...
Arbresh | 12-Dec-2019 22:06
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, e ka konfirmuar se konferenca e donatorëve ndërkombëtarë për ndihmë Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit. Presidenti Macron tha se duhet të kontribuojmë në rindërtimin e ...

Macron: Konferenca e donatorëve për rindërtimin e Shqipërisë më 19 ose 20 janar
Sot Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Evropian në Bruksel, bëri të ditur se Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë, do të mbahet me 19 ose 20 ...
TetovaSot | 12-Dec-2019 21:46
Sot Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Evropian në Bruksel, bëri të ditur se Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë, do të mbahet me 19 ose 20 ...

Macroni propozon fundin e janarit për organizimin e konferencës së donatorëve për Shqipërinë
Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit dhe kjo është konfirmuar nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, para fillimit të takimit të liderëve të BE-së......
Zeri | 12-Dec-2019 21:36
Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit dhe kjo është konfirmuar nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, para fillimit të takimit të liderëve të BE-së......

Macron: Konferenca e donatorëve për rindërtimin e Shqipërisë, më 19 ose 20 janar
Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet me 19 ose 20 janar. Deklarata erdhi nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Europian në Bruksel. ...
Lapsi | 12-Dec-2019 20:18
Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet me 19 ose 20 janar. Deklarata erdhi nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Europian në Bruksel. ...

Macroni propozon fundin e janarit për organizimin e konferencës së donatorëve për Shqipërinë
Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit dhe kjo është konfirmuar nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, para fillimit të takimit të liderëve të BE-së në Bruksel. ...
Koha.net | 12-Dec-2019 21:09
Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit dhe kjo është konfirmuar nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, para fillimit të takimit të liderëve të BE-së në Bruksel. ...

Macron: Konferenca e donatorëve për tërmetin në Shqipëri mbahet në fund të janarit
Macron bëri thirrje për të kontribuar në rindërtimin e zonave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit, ndërsa idenë e konferencës së donatorëve ai e kish hedhur që më herët, në samitin e NATO-s në Londër. “Do të flasim ...
Lajminet | 12-Dec-2019 20:19
Macron bëri thirrje për të kontribuar në rindërtimin e zonave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit, ndërsa idenë e konferencës së donatorëve ai e kish hedhur që më herët, në samitin e NATO-s në Londër. “Do të flasim ...

Konferenca e donatorëve për tërmetin, Macron: Mbahet në fund të janarit
Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit dhe kjo është konfirmuar nga Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, para fillimit të takimit të liderëve të BE-së në Bruksel. ...
Flaka | 12-Dec-2019 19:57
Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit dhe kjo është konfirmuar nga Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, para fillimit të takimit të liderëve të BE-së në Bruksel. ...

Rindërtimi në Shqipëri, Macron: Konferenca e donatorëve më 19 ose 20 janar
Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet më 19 ose 20 janar. Kështu deklaroi presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë mbledhjes së liderëve të Këshillit Europian në Bruksel. Ai bëri ...
Klan Kosova | 12-Dec-2019 19:45
Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet më 19 ose 20 janar. Kështu deklaroi presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë mbledhjes së liderëve të Këshillit Europian në Bruksel. Ai bëri ...

Konferenca e donatorëve për tërmetin, Macron: Mbahet në fund të janarit
Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit dhe kjo është konfirmuar nga Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, para fillimit të takimit të liderëve të BE-së në Bruksel.
Kosova Press | 12-Dec-2019 19:33
Konferenca e donatorëve ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet në fund të janarit dhe kjo është konfirmuar nga Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, para fillimit të takimit të liderëve të BE-së në Bruksel.

Macron: Konferenca e donatorëve për rindërtimin e Shqipërisë me 19 ose 20 janar
Sot Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Evropian në Bruksel, bëri të ditur se Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë, do të mbahet me 19 ose 20 ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 19:12
Sot Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Evropian në Bruksel, bëri të ditur se Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë, do të mbahet me 19 ose 20 ...

Presidenti francez Macron: Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë, do të mbahet me 19 ose 20 janar
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Evropian në Bruksel, bëri të ditur se Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë, do të mbahet me 19 ose 20 janar. ...
RTSH | 12-Dec-2019 19:03
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Evropian në Bruksel, bëri të ditur se Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë, do të mbahet me 19 ose 20 janar. ...

Rindërtimi i Shqipërisë, Macron: Konferenca e donatorëve me 19 ose 20 janar
Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet me 19 ose 20 janar. Deklarata erdhi nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Europian në Bruksel. ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 18:54
Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet me 19 ose 20 janar. Deklarata erdhi nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Europian në Bruksel. ...

Rindërtimi i Shqipërisë, Macron: Konferenca e donatorëve me 19 ose 20 janar
Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet me 19 ose 20 janar. Deklarata erdhi nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Europian në Bruksel. ...
Lexo | 12-Dec-2019 19:01
Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë në ndihmë të Shqipërisë do të mbahet me 19 ose 20 janar. Deklarata erdhi nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, gjatë një mbledhje të liderëve të Këshillit Europian në Bruksel. ...

Konferenca e donatorëve për mbledhjen e ndihmave të Shqipërisë pas tërmetit, presidenti Macron tregon datën
Postuar: 12/12/2019 - 18:55 Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë për ti ardhur në ndihmë Shqipërisë pas tërmetit tragjik të 26 Nëntorit, do të mbahet me 19 ose 20 janar.Deklaratën e bën vetë presidenti i Francës, ...
Sot.Al | 12-Dec-2019 18:57
Postuar: 12/12/2019 - 18:55 Konferenca e Donatorëve Ndërkombëtarë për ti ardhur në ndihmë Shqipërisë pas tërmetit tragjik të 26 Nëntorit, do të mbahet me 19 ose 20 janar.Deklaratën e bën vetë presidenti i Francës, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved