ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:16

VIDEO | Talenti i fshehur i Eto’o, afrikani debuton në një tjetër fushë

VIDEO | Talenti i fshehur i Eto’o, afrikani debuton në një tjetër fushë
Ish-ylli i Interit, Samuel Eto’o, duket se pas futbollit ai do ta vazhdojë karrierën e tij në fushën e muzikës. Ish-sulmuesi njoftoi dje në faqen e tij në ‘Twitter’, duke bërë kështu hapin e parë zyrtar drejt botës së ...
ABCNews | 09-Dec-2019 12:24
Ish-ylli i Interit, Samuel Eto’o, duket se pas futbollit ai do ta vazhdojë karrierën e tij në fushën e muzikës. Ish-sulmuesi njoftoi dje në faqen e tij në ‘Twitter’, duke bërë kështu hapin e parë zyrtar drejt botës së ...

Drejtori sportiv i Milanit flet për transferimin e Ibrahimovicit
Drejtori sportiv i Milanit, Frederic Massara e ka pranuar se klubi kuqezi është në pritje të vendimit të Zlatan Ibrahimovicit, transmeton zeri.info Massara nuk mundi të konfirmonte nëse Milani do ta rikthejë ...
Zeri | 09-Dec-2019 11:51
Drejtori sportiv i Milanit, Frederic Massara e ka pranuar se klubi kuqezi është në pritje të vendimit të Zlatan Ibrahimovicit, transmeton zeri.info Massara nuk mundi të konfirmonte nëse Milani do ta rikthejë ...

Raiola alarmon Milanin, Ibra mund të luajë jashtë Series A
Milan është duke e pritur me padurim që të nënshkruaj me Zllatan Ibrahimovic për 18 muajt e ardhshëm, që të ndihmoj në sulmin e “hendikepuar”. Deri më sot, rosonerët kanë qenë të bindur se sulmuesi suedez do të ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 11:45
Milan është duke e pritur me padurim që të nënshkruaj me Zllatan Ibrahimovic për 18 muajt e ardhshëm, që të ndihmoj në sulmin e “hendikepuar”. Deri më sot, rosonerët kanë qenë të bindur se sulmuesi suedez do të ...

E ardhmja e Ibrahimovic, drejtori sportiv zbulon gjithçka: Po presim vendimin e tij!
E ardhmja e Zlatan Ibrahimovic është ende në ajër. Sulmuesi suedez është në pritje të skadencës së kontratës me LA Galaxy dhe shumë shpejt pritet të marrë një vendim. Milani duket se është klubi më i interesuar për ...
Gazeta Dita | 09-Dec-2019 11:33
E ardhmja e Zlatan Ibrahimovic është ende në ajër. Sulmuesi suedez është në pritje të skadencës së kontratës me LA Galaxy dhe shumë shpejt pritet të marrë një vendim. Milani duket se është klubi më i interesuar për ...

Maradonën nuk e mbajnë këmbët, rrëzohet në ndeshje!
Drejtori Sportiv, Frederic Massara pranoi se Milani po pret që Zlatan Ibrahimoviç të jap përgjigje. Massara nuk mund të konfirmojë që ata po e rikthejnë yllin suedez në Milano dhe tha se 38-vjeçari do të jetë një ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 10:46
Drejtori Sportiv, Frederic Massara pranoi se Milani po pret që Zlatan Ibrahimoviç të jap përgjigje. Massara nuk mund të konfirmojë që ata po e rikthejnë yllin suedez në Milano dhe tha se 38-vjeçari do të jetë një ...

Ja sa milionë kërkon Ibrahimovic pagën te Milan
Drejtori sportiv i Milanit, Ricky Massara ka zbuluar se ekipi është ende në pritje të përgjigjes nga Zlatan Ibrahimovic në lidhje me një rikthim të mundshëm. Kuqezinjtë arritën 3-2 fitore në Bolonjë mbrëmë, me gola nga ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 10:28
Drejtori sportiv i Milanit, Ricky Massara ka zbuluar se ekipi është ende në pritje të përgjigjes nga Zlatan Ibrahimovic në lidhje me një rikthim të mundshëm. Kuqezinjtë arritën 3-2 fitore në Bolonjë mbrëmë, me gola nga ...

Milani nuk fshihet: Jemi në pritje të vendimit të Ibrahimovicit
Drejtori sportiv i Milanit, Frederic Massara, ka thënë se klubi i tij është duke e pritur Zlatan Ibrahimovicin të vendosë se çfarë dëshiron të bëjë, duke folur për mundësinë që sulmuesi veteran të kthehet në San Siro. ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 10:01
Drejtori sportiv i Milanit, Frederic Massara, ka thënë se klubi i tij është duke e pritur Zlatan Ibrahimovicin të vendosë se çfarë dëshiron të bëjë, duke folur për mundësinë që sulmuesi veteran të kthehet në San Siro. ...

Lojtari i njohur: Sadio Mane është Cristiano Ronaldo i ri
Krzysztof Piatek mirëpret transferimin e mundshëm të Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Krzysztof Piatek ka mirëpritur mundësinë e ardhjes së Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Ylli polak ka thënë se do t’i pëlqente të luajë së ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 09:25
Krzysztof Piatek mirëpret transferimin e mundshëm të Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Krzysztof Piatek ka mirëpritur mundësinë e ardhjes së Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Ylli polak ka thënë se do t’i pëlqente të luajë së ...

Raiola bën misteriozin për Ibrën: Jemi njerëz të lirë, e ardhmja nuk dihet
Ditët kalojnë dhe kurioziteti mbi të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic sa vjen e shtohet, teksa duket se tashmë suedezi do të rikthehet në kampionatin italian, aty ku po negocion me Napolin, Milanin dhe Bolognën. Por për të ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 13:47
Ditët kalojnë dhe kurioziteti mbi të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic sa vjen e shtohet, teksa duket se tashmë suedezi do të rikthehet në kampionatin italian, aty ku po negocion me Napolin, Milanin dhe Bolognën. Por për të ...

Ibrahimovic në Serie A, Raiola: Ai e ka vetë në dorë
Agjenti Mino Raiola ka theksuar se Zlatan Ibrahimoviç e ka në dorë vetë të ardhmen e tij dhe se një rikthim në Serie A, nuk është pista e vetme. Sulmuesi njoftoi muajin e kaluar se ai ishte larguar nga Los Angeles ...
ABCNews | 08-Dec-2019 23:27
Agjenti Mino Raiola ka theksuar se Zlatan Ibrahimoviç e ka në dorë vetë të ardhmen e tij dhe se një rikthim në Serie A, nuk është pista e vetme. Sulmuesi njoftoi muajin e kaluar se ai ishte larguar nga Los Angeles ...

Raiola: Ibrahimovic është i lirë të zgjedhë ekipin e ri
Agjenti i njohur, Mino Raiola nuk do të ndikoj në destinacionin e ardhshëm të klientit të tij, Zlatan Ibrahimovic, por lë të kuptohet se sulmuesi do kthehet në Serie A. Sulmuesi suedez është lojtar i lirë pasi kontrata ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 16:01
Agjenti i njohur, Mino Raiola nuk do të ndikoj në destinacionin e ardhshëm të klientit të tij, Zlatan Ibrahimovic, por lë të kuptohet se sulmuesi do kthehet në Serie A. Sulmuesi suedez është lojtar i lirë pasi kontrata ...

Milani nuk fshihet: Jemi në pritje të vendimit të Ibrahimovicit
Drejtori sportiv i Milanit, Frederic Massara, ka thënë se klubi i tij është duke e pritur Zlatan Ibrahimovicin të vendosë se çfarë dëshiron të bëjë, duke folur për mundësinë që sulmuesi veteran të kthehet në San Siro. ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 09:19
Drejtori sportiv i Milanit, Frederic Massara, ka thënë se klubi i tij është duke e pritur Zlatan Ibrahimovicin të vendosë se çfarë dëshiron të bëjë, duke folur për mundësinë që sulmuesi veteran të kthehet në San Siro. ...

Piatek ka një mesazh për Ibrahimovicin
Krzysztof Piatek ka mirëpritur mundësinë e ardhjes së Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Ylli polak ka thënë se do t’i pëlqente të luajë së bashku me suedezin i cili spekulohet me rikthim te “Rossonerët”. “Të luaj me ...
Lajminet | 09-Dec-2019 08:23
Krzysztof Piatek ka mirëpritur mundësinë e ardhjes së Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Ylli polak ka thënë se do t’i pëlqente të luajë së bashku me suedezin i cili spekulohet me rikthim te “Rossonerët”. “Të luaj me ...

Raiola flet për të ardhmen e Ibrës
Ditët kalojnë dhe kurioziteti mbi të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic sa vjen e shtohet, teksa duket se tashmë suedezi do të rikthehet në kampionatin italian, aty ku po negocion me Napolin, Milanin dhe Bolognën. Por për të ...
Lexo | 08-Dec-2019 14:12
Ditët kalojnë dhe kurioziteti mbi të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic sa vjen e shtohet, teksa duket se tashmë suedezi do të rikthehet në kampionatin italian, aty ku po negocion me Napolin, Milanin dhe Bolognën. Por për të ...

Ibrahimovic ndryshon fjalët, agjenti i tij lë vend për dyshime
Zlatan Ibrahimovic do të vendosë të ardhmen e tij shumë shpejt. Sulmuesi suedez pritet të rikthehet në Serie A me ekipin e Milanit. Agjenti i tij Mino Raiola ka folur në lidhje me diçka të tillë dhe ka lënë vend për ...
Politiko | 08-Dec-2019 13:23
Zlatan Ibrahimovic do të vendosë të ardhmen e tij shumë shpejt. Sulmuesi suedez pritet të rikthehet në Serie A me ekipin e Milanit. Agjenti i tij Mino Raiola ka folur në lidhje me diçka të tillë dhe ka lënë vend për ...

Patrick Vieira deklarohet se a do t’a pranonte postin e trajnerit të Arsenali
Ditët kalojnë dhe kurioziteti mbi të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic sa vjen e shtohet, teksa duket se tashmë suedezi do të rikthehet në kampionatin italian, aty ku po negocion me Napolin, Milanin dhe Bolognën. Por për të ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 13:20
Ditët kalojnë dhe kurioziteti mbi të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic sa vjen e shtohet, teksa duket se tashmë suedezi do të rikthehet në kampionatin italian, aty ku po negocion me Napolin, Milanin dhe Bolognën. Por për të ...

Raiola: E ardhmja e Zlatan? Ne jemi njerëz të…
Merkato e janarit po afron dhe kurioziteti për të zbuluar skuadrën e ardhme të Zlatan Ibrahimovic shtohet çdo ditë e më shumë. Shumë skuadra kanë shfaqur interes për gjigantin suedez, por duket se e ardhmja e Ibras do ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 13:14
Merkato e janarit po afron dhe kurioziteti për të zbuluar skuadrën e ardhme të Zlatan Ibrahimovic shtohet çdo ditë e më shumë. Shumë skuadra kanë shfaqur interes për gjigantin suedez, por duket se e ardhmja e Ibras do ...

E ardhmja e Ibrahimovic, Raiola i papëmbajtshëm: E imagjoni sa do ndiqej Serie A?!
Në ditët e fundit gjithmonë e më shumë po flitet për të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic. Emri i tij është lidhur me gjysmën e Europës, por më shumë me Milanin, Bolognan dhe Napolin. Suedezi mbylli kontratën e tij me LA ...
ABCNews | 08-Dec-2019 12:38
Në ditët e fundit gjithmonë e më shumë po flitet për të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic. Emri i tij është lidhur me gjysmën e Europës, por më shumë me Milanin, Bolognan dhe Napolin. Suedezi mbylli kontratën e tij me LA ...

Raiola: Ibrahimoviç është i lirë të zgjedhë Ditët kalojnë dhe kurioziteti mbi të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic sa vjen e shtohet, teksa duket se tashmë suedezi do të rikthehet në kampionatin italian, aty ku po negocion me Napolin, Milanin dhe Bologn
Ditët kalojnë dhe kurioziteti mbi të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic sa vjen e shtohet, teksa duket se tashmë suedezi do të rikthehet në kampionatin italian, aty ku po negocion me Napolin, Milanin dhe Bolognën. Por për të ...
Kosova Sot | 08-Dec-2019 12:35
Ditët kalojnë dhe kurioziteti mbi të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic sa vjen e shtohet, teksa duket se tashmë suedezi do të rikthehet në kampionatin italian, aty ku po negocion me Napolin, Milanin dhe Bolognën. Por për të ...

Raiola: Ibrahimoviç është i lirë të zgjedhë
Ditët kalojnë dhe kurioziteti mbi të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic sa vjen e shtohet, teksa duket se tashmë suedezi do të rikthehet në kampionatin italian, aty ku po negocion me Napolin, Milanin dhe Bolognën. Por për të ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 12:29
Ditët kalojnë dhe kurioziteti mbi të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic sa vjen e shtohet, teksa duket se tashmë suedezi do të rikthehet në kampionatin italian, aty ku po negocion me Napolin, Milanin dhe Bolognën. Por për të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved