ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 05:48

U përpoq të fotokopjojë 50 euro në printer, shokohet nga ajo çfarë i del

U përpoq të fotokopjojë 50 euro në printer, shokohet nga ajo çfarë i del
Youtuberi i njohur si “Caepa Cool”, i ndjekur nga 43,000 persona, ka realizuar një eksperiment për të parë se çfarë ndodh nëse përpiqet të fotokopjojë para në printer. Ai përdori një kartmonedhë prej 50 eurosh, derisa ...
Arbresh | 09-Dec-2019 11:48
Youtuberi i njohur si “Caepa Cool”, i ndjekur nga 43,000 persona, ka realizuar një eksperiment për të parë se çfarë ndodh nëse përpiqet të fotokopjojë para në printer. Ai përdori një kartmonedhë prej 50 eurosh, derisa ...

U përpoq të fotokopjojë 50 euro në printer, shokohet nga ajo çfarë i del Youtuberi i njohur si “Caepa Cool”, i ndjekur nga 43,000 persona, ka realizuar një eksperiment për të parë se çfarë ndodh nëse përpiqet të fotokopjojë para në printer. Ai...
Youtuberi i njohur si “Caepa Cool”, i ndjekur nga 43,000 persona, ka realizuar një eksperiment për të parë se çfarë ndodh nëse përpiqet të fotokopjojë para në printer. Ai përdori një kartmonedhë prej 50 eurosh, derisa ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 08:04
Youtuberi i njohur si “Caepa Cool”, i ndjekur nga 43,000 persona, ka realizuar një eksperiment për të parë se çfarë ndodh nëse përpiqet të fotokopjojë para në printer. Ai përdori një kartmonedhë prej 50 eurosh, derisa ...

U përpoq të fotokopjojë 50 euro në printer, shokohet nga ajo çfarë i del
Youtuberi i njohur si “Caepa Cool”, i ndjekur nga 43,000 persona, ka realizuar një eksperiment për të parë se çfarë ndodh nëse përpiqet të fotokopjojë para në printer. Ai përdori një kartmonedhë prej 50 eurosh, derisa ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 07:49
Youtuberi i njohur si “Caepa Cool”, i ndjekur nga 43,000 persona, ka realizuar një eksperiment për të parë se çfarë ndodh nëse përpiqet të fotokopjojë para në printer. Ai përdori një kartmonedhë prej 50 eurosh, derisa ...

U përpoq të fotokopjojë 50 euro në printer, shokohet nga ajo çfarë i del
Ai përdori një kartmonedhë prej 50 eurosh, derisa rezultatet i befasuan atë dhe shokët e tij. Pas përpjekjes së parë për kopjim, fotokopja e vetë kartëmonedhës kishte linja të bardha. Pastaj vendosi të provojë të shtojë ...
Lajminet | 08-Dec-2019 20:18
Ai përdori një kartmonedhë prej 50 eurosh, derisa rezultatet i befasuan atë dhe shokët e tij. Pas përpjekjes së parë për kopjim, fotokopja e vetë kartëmonedhës kishte linja të bardha. Pastaj vendosi të provojë të shtojë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved