ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 03:06

U aksidentua me makinën e blinduar, arrestohet vëllai i deputetes

U aksidentua me makinën e blinduar, arrestohet vëllai i deputetes
mapo.al Vëllai i deputetes së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Amra Barova, është arrestuar në Kosovë. Mediat kosovare bëjnë me dije se Eldin Dergjini është arrestuar më 22 nëntor në një fshat të Graçaniçës, pas një ...
Mapo | 09-Dec-2019 13:30
mapo.al Vëllai i deputetes së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Amra Barova, është arrestuar në Kosovë. Mediat kosovare bëjnë me dije se Eldin Dergjini është arrestuar më 22 nëntor në një fshat të Graçaniçës, pas një ...

Arrestohet në Kosovë vëllai i deputetes shqiptare
mapo.al Vëllai i deputetes së Lëvizjes Socialiste për Integrim Amra Barova, është arrestuar në Kosovë. Mediat kosovare bëjnë me dije se Eldi Dergjini është arrestuar më 22 nëntor në një fshat të Graçaniçës, pas një ...
Mapo | 09-Dec-2019 13:24
mapo.al Vëllai i deputetes së Lëvizjes Socialiste për Integrim Amra Barova, është arrestuar në Kosovë. Mediat kosovare bëjnë me dije se Eldi Dergjini është arrestuar më 22 nëntor në një fshat të Graçaniçës, pas një ...

Flamurtari në kaos, vlonjatët një kategori më poshtë që në janar
mapo.al Episodi i 14 i një filmi me fund të ditur është luajtur në Laç dhe nuk ka befasuar asnjë. Flamurtari është përpjekur, aq sa mund të përpiqet dikush që nuk ka motiv, nuk ka mbështetje dhe është lënë në mëshirë të ...
Mapo | 09-Dec-2019 12:52
mapo.al Episodi i 14 i një filmi me fund të ditur është luajtur në Laç dhe nuk ka befasuar asnjë. Flamurtari është përpjekur, aq sa mund të përpiqet dikush që nuk ka motiv, nuk ka mbështetje dhe është lënë në mëshirë të ...

“Jemi bërë me baltë deri në gju”/ Ja si Inva Mula ia tregoi realitetin të bijës
mapo.al Sopranoja e njohur Inva Mula organizoi dje përkrah disa artistëve të tjerë vendas, një koncert bamirësie për të gjithë të prekurit nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit. Në një prononcim për mediat, Inva rrëfeu se ...
Mapo | 09-Dec-2019 12:51
mapo.al Sopranoja e njohur Inva Mula organizoi dje përkrah disa artistëve të tjerë vendas, një koncert bamirësie për të gjithë të prekurit nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit. Në një prononcim për mediat, Inva rrëfeu se ...

Aksident në aksin Sarandë-Gjirokastër, ndërron jetë i moshuari
mapo.al Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në vendin e quajtur Vrion, në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastër. Viktima është identifikuar si Kosta Kaça, 75 vjeç. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit ...
Mapo | 09-Dec-2019 12:36
mapo.al Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në vendin e quajtur Vrion, në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastër. Viktima është identifikuar si Kosta Kaça, 75 vjeç. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit ...

Aksident në aksin Sarandë-Gjirokastër, ndërron jetën 1 person
mapo.al Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në vendin e quajtur Viron, në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastër. Lajmi në vijim… style="border: #fff;">