ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 03:25

Tottenham Hotspur, ofron mbi 100 milionë euro për mbrojtësin senegalez

Tottenham Hotspur, ofron mbi 100 milionë euro për mbrojtësin senegalez
Ekipi anglez, Tottenham Hotspur, po përgatitë një ofertë të majme prej 119 milionë eurosh për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly, shkruan Eldesmarque, njofton Klan Kosova. Vet bosi i Hotspur, Jose Mourinho, e ka ...
EkonomiaOnline | 09-Dec-2019 12:57
Ekipi anglez, Tottenham Hotspur, po përgatitë një ofertë të majme prej 119 milionë eurosh për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly, shkruan Eldesmarque, njofton Klan Kosova. Vet bosi i Hotspur, Jose Mourinho, e ka ...

Klubi anglez ofron mbi 100 milionë euro për mbrojtësin senegalez
Ekipi anglez, Tottenham Hotspur, po përgatitë një ofertë të majme prej 119 milionë eurosh për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly, shkruan Eldesmarque, njofton Klan Kosova. Vet bosi i Hotspur, Jose Mourinho, e ka ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 12:45
Ekipi anglez, Tottenham Hotspur, po përgatitë një ofertë të majme prej 119 milionë eurosh për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly, shkruan Eldesmarque, njofton Klan Kosova. Vet bosi i Hotspur, Jose Mourinho, e ka ...

Rikthim në Angli për Dzekon? Mourinho i shkel syrin
Jose Mourinho kërkon me doemos të përforcojë repartin e sulmit. Strategu portugez ka nisur të identifikojë disa lojtarë për të mbështetur edhe më shumë sulmuesin kryesor, Harry Kane. Raportimet nga “Mirror” dhe “The ...
ABCNews | 08-Dec-2019 21:00
Jose Mourinho kërkon me doemos të përforcojë repartin e sulmit. Strategu portugez ka nisur të identifikojë disa lojtarë për të mbështetur edhe më shumë sulmuesin kryesor, Harry Kane. Raportimet nga “Mirror” dhe “The ...

Mourinho kontakton me ish-futbollistin e tij te Unitedi, e do te Tottenhami në janar
Jose Mourinho ka qenë në kontakte me Marouane Fellainin për një transferim të mesfushorit në Tottenham gjatë janarit, transmeton zeri.info Mourinho e bëri një rikthim sensacional në Premierligë, duke nënshkruar me ...
Zeri | 09-Dec-2019 11:30
Jose Mourinho ka qenë në kontakte me Marouane Fellainin për një transferim të mesfushorit në Tottenham gjatë janarit, transmeton zeri.info Mourinho e bëri një rikthim sensacional në Premierligë, duke nënshkruar me ...

Mourinho e do Dzekon në janar te Tottenhami
Tottenham Hotspur po vlerëson një veprim gjatë afatit kalimtar të janarit për sulmuesin e Romës, Edin Dzeko. Jose Mourinho është duke kërkuar të forcojë skuadrën e tij në afatin e dimrit dhe është veçanërisht në kërkim ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 19:23
Tottenham Hotspur po vlerëson një veprim gjatë afatit kalimtar të janarit për sulmuesin e Romës, Edin Dzeko. Jose Mourinho është duke kërkuar të forcojë skuadrën e tij në afatin e dimrit dhe është veçanërisht në kërkim ...

Mourinho e do Dzekon në janar te Tottenhami
Tottenham Hotspur po vlerëson një veprim gjatë afatit kalimtar të janarit për sulmuesin e Romës, Edin Dzeko. Jose Mourinho është duke kërkuar të forcojë skuadrën e tij në afatin e dimrit dhe është veçanërisht në kërkim ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 19:59
Tottenham Hotspur po vlerëson një veprim gjatë afatit kalimtar të janarit për sulmuesin e Romës, Edin Dzeko. Jose Mourinho është duke kërkuar të forcojë skuadrën e tij në afatin e dimrit dhe është veçanërisht në kërkim ...

Tifozët e Vardarit sulmojnë shtetasit e Kosovës
Jose Mourinho ka një start të mirë në Londrën e Veriut me Tottenhamin. Akoma pa startuar mirë, Special One po dëshiron të përforcojë skuadrën dhe një nga opsionet për mesfushën duket ish lojtari i tij tek United, ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 19:08
Jose Mourinho ka një start të mirë në Londrën e Veriut me Tottenhamin. Akoma pa startuar mirë, Special One po dëshiron të përforcojë skuadrën dhe një nga opsionet për mesfushën duket ish lojtari i tij tek United, ...

Revolucioni Mourinho nis nga mbrojtja, hedh sytë nga Serie A
Reparti i parë që mendon Jose Mourinho për skuadrat e tij të reja është gjithmonë mbrojtja. Trajneri portugez pritet të bëjë ndryshime në mbrojtjen e Tottenham-it, ku ka nisur një aventurë të re prej disa javësh. Toby ...
Politiko | 08-Dec-2019 17:28
Reparti i parë që mendon Jose Mourinho për skuadrat e tij të reja është gjithmonë mbrojtja. Trajneri portugez pritet të bëjë ndryshime në mbrojtjen e Tottenham-it, ku ka nisur një aventurë të re prej disa javësh. Toby ...

Dy përforcime nga Serie A, Jose Mourinho tenton “blindimin” e Tottenham
Tottenham është rikthyer të luajë bukur dhe të arrijë rezultate pozitive. Jose Mourinho ka merita të mëdha dhe gjithçka po shkon mbarë për ekipin londinez. Merkato e janarit është në prag dhe trajneri portugez ka dy ...
ABCNews | 08-Dec-2019 13:32
Tottenham është rikthyer të luajë bukur dhe të arrijë rezultate pozitive. Jose Mourinho ka merita të mëdha dhe gjithçka po shkon mbarë për ekipin londinez. Merkato e janarit është në prag dhe trajneri portugez ka dy ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved