ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 06:56

Roman dashurie: Në kohë të duhur (28)

Roman dashurie: Në kohë të duhur (28)
KAPITULLI I NJËZETEGJASHTË Pas asaj mbrëmjeje, raporti me nënën u bë edhe më i keq. Ganimetja nuk mund ta pranonte faktin që Albulena ia kishte falur Petritit flirtin me të tjerat. - Nuk e kam të qartë si nuk ke aspak ...
Kosova Sot | 08-Dec-2019 15:09
KAPITULLI I NJËZETEGJASHTË Pas asaj mbrëmjeje, raporti me nënën u bë edhe më i keq. Ganimetja nuk mund ta pranonte faktin që Albulena ia kishte falur Petritit flirtin me të tjerat. - Nuk e kam të qartë si nuk ke aspak ...

Ngjarje e vërtetë: Në shenjë hakmarrjeje, u lidha me shokun e tij më të mirë (4) - Ke të drejtë. Nuk do të ndaheshe nga ai, sikur të ndieje ndonjë gjë për të. Dhe, pas këtyre fjalëve, fytyra e tij papritmas u mërrol, e shikimi u bë kërcënues. Dora
- Ke të drejtë. Nuk do të ndaheshe nga ai, sikur të ndieje ndonjë gjë për të. Dhe, pas këtyre fjalëve, fytyra e tij papritmas u mërrol, e shikimi u bë kërcënues. Dora i fluturoi përtej tavolinës, duke shtrënguar ...
Kosova Sot | 08-Dec-2019 15:09
- Ke të drejtë. Nuk do të ndaheshe nga ai, sikur të ndieje ndonjë gjë për të. Dhe, pas këtyre fjalëve, fytyra e tij papritmas u mërrol, e shikimi u bë kërcënues. Dora i fluturoi përtej tavolinës, duke shtrënguar ...

Dëshironi buzë të trasha, kjo është metoda ideale
Buzë të bukura mund të kemi edhe pa i fryrë dhe pa grim të tepruar. Duke dashur t’i theksojmë buzët, shpeshherë e teprojmë dhe ato duken aspak natyrale. Mos mendoni të bëni botoks e injeksione të tjera, por ndiqni disa ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 17:56
Buzë të bukura mund të kemi edhe pa i fryrë dhe pa grim të tepruar. Duke dashur t’i theksojmë buzët, shpeshherë e teprojmë dhe ato duken aspak natyrale. Mos mendoni të bëni botoks e injeksione të tjera, por ndiqni disa ...

4 gjëra që duhen ditur, nëse përdorni shpesh aspirinë Aspirina njihet si ilaç për sëmundje të ndryshme, por nëse e përdorni për çdo ditë dhe pa konsultim me mjekun, duhet t’i dini disa gjëra për efektet e saj. 1 E rrit humbjen e acidit...
Aspirina njihet si ilaç për sëmundje të ndryshme, por nëse e përdorni për çdo ditë dhe pa konsultim me mjekun, duhet t’i dini disa gjëra për efektet e saj. 1 E rrit humbjen e acidit folik te personat që vuajnë nga ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 17:44
Aspirina njihet si ilaç për sëmundje të ndryshme, por nëse e përdorni për çdo ditë dhe pa konsultim me mjekun, duhet t’i dini disa gjëra për efektet e saj. 1 E rrit humbjen e acidit folik te personat që vuajnë nga ...

Ngjarje e vërtetë: Në shenjë hakmarrjeje, u lidha me shokun e tij më të mirë (3) - Nuk mund të besoj se të shoh. Nga erdhe ti këtu? - Unë punoj këtu! - Nuk e kam ditur, disa muaj kam qenë jashtë shtetit. Ma përshëndet Bujarin! E kam thirrur 2-3 he
- Nuk mund të besoj se të shoh. Nga erdhe ti këtu? - Unë punoj këtu! - Nuk e kam ditur, disa muaj kam qenë jashtë shtetit. Ma përshëndet Bujarin! E kam thirrur 2-3 herë, por kishte obligime dhe ende nuk jemi takuar. Kjo ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 14:52
- Nuk mund të besoj se të shoh. Nga erdhe ti këtu? - Unë punoj këtu! - Nuk e kam ditur, disa muaj kam qenë jashtë shtetit. Ma përshëndet Bujarin! E kam thirrur 2-3 herë, por kishte obligime dhe ende nuk jemi takuar. Kjo ...

Roman dashurie: Në kohë të duhur (27)
KAPITULLI I NJËZETEPESTË Jashtë filloi që të fryjë një erë e fortë, që po e paralajmëronte shiun, kështu që hyrën në veturën e tij. –Albulenë, e ke bërë një hap të gabuar. Kështu nuk zgjidhen problemet. – Unë jam e ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 14:52
KAPITULLI I NJËZETEPESTË Jashtë filloi që të fryjë një erë e fortë, që po e paralajmëronte shiun, kështu që hyrën në veturën e tij. –Albulenë, e ke bërë një hap të gabuar. Kështu nuk zgjidhen problemet. – Unë jam e ...

Vuani nga zbokthi? Hiqeni qafe në këtë mënyrë! Zbokthi është qeliza e vdekur e lëkurës, që qimja e flokut e largon. Por, a e keni ditur se zbokthi pos në flokë mund të shfaqet edhe në qafë, pas veshëve, në hundë, mjekër,...
Zbokthi është qeliza e vdekur e lëkurës, që qimja e flokut e largon. Por, a e keni ditur se zbokthi pos në flokë mund të shfaqet edhe në qafë, pas veshëve, në hundë, mjekër, vetulla? Provoni këto receta për të shmangur ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 14:46
Zbokthi është qeliza e vdekur e lëkurës, që qimja e flokut e largon. Por, a e keni ditur se zbokthi pos në flokë mund të shfaqet edhe në qafë, pas veshëve, në hundë, mjekër, vetulla? Provoni këto receta për të shmangur ...

Ndalojeni rrjedhjen e hundës për pesë minuta!
Njerëzit shpeshherë nuk e kanë vëmendjen se rrjedhjet e hundës mund të jenë sëmundje serioze. Bërja masazh në pika të caktuara në fytyrë mund t'i ndihmojë organizmit që më shpejt të shërohet, me aktivizimin e forcës së ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 14:43
Njerëzit shpeshherë nuk e kanë vëmendjen se rrjedhjet e hundës mund të jenë sëmundje serioze. Bërja masazh në pika të caktuara në fytyrë mund t'i ndihmojë organizmit që më shpejt të shërohet, me aktivizimin e forcës së ...

Katër parashikimet e sakta të Suzan Saxman Suzan Saxman pretendon se ka kontakt me njerëzit e vdekur. Ajo madje thotë që kontakti i saj me të vdekurit ka filluar kur ka qenë fëmijë, ndërsa vazhdon edhe sot e kësaj dite. Për një kohë...
Suzan Saxman pretendon se ka kontakt me njerëzit e vdekur. Ajo madje thotë që kontakti i saj me të vdekurit ka filluar kur ka qenë fëmijë, ndërsa vazhdon edhe sot e kësaj dite. Për një kohë të gjatë ajo është munduar ta ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 14:40
Suzan Saxman pretendon se ka kontakt me njerëzit e vdekur. Ajo madje thotë që kontakti i saj me të vdekurit ka filluar kur ka qenë fëmijë, ndërsa vazhdon edhe sot e kësaj dite. Për një kohë të gjatë ajo është munduar ta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved