ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:16

Policia në aksion, arrestoi 15 persona

Policia në aksion, arrestoi 15 persona
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së diel ka arrestuar 15 persona për vepra të ndryshme penale. Po ashtu sipas njoftimit, 11 persona janë në mbajtje. Policia e Kosovës nuk ka dhënë detaje se për çfarë ...
Lajminet | 09-Dec-2019 09:17
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së diel ka arrestuar 15 persona për vepra të ndryshme penale. Po ashtu sipas njoftimit, 11 persona janë në mbajtje. Policia e Kosovës nuk ka dhënë detaje se për çfarë ...

Policia e Kosovës arreston 15 persona
Policia e Kosovës ka arrestuar 15 persona gjatë 24 orëve të fundit. 11 nga të arrestuarit janë dërguar në mbajtje, kurse asnjë prej tyre në vuajtje të dënimit. Të gjitha arrestimet kanë të bëjnë me vepra të......
Zeri | 09-Dec-2019 08:52
Policia e Kosovës ka arrestuar 15 persona gjatë 24 orëve të fundit. 11 nga të arrestuarit janë dërguar në mbajtje, kurse asnjë prej tyre në vuajtje të dënimit. Të gjitha arrestimet kanë të bëjnë me vepra të......

Policia e Kosovës arreston 15 persona
Policia e Kosovës gjatë ditës së hënë ka arrestuar 15 persona për vepra dhe incidente të ndryshme, raporton Indeksonline. Për të gjitha arrestimet është njoftuar prokurori i shtetit me urdhrin e të cilit 11 janë dërguar ...
Indeks Online | 25-Apr-2017 10:07
Policia e Kosovës gjatë ditës së hënë ka arrestuar 15 persona për vepra dhe incidente të ndryshme, raporton Indeksonline. Për të gjitha arrestimet është njoftuar prokurori i shtetit me urdhrin e të cilit 11 janë dërguar ...

Policia bën arrestimin e 15 personave
Policia e Kosovës ka arrestuar 15 persona gjatë 24 orëve të fundit. 11 nga të arrestuarit janë dërguar në mbajtje, kurse asnjë prej tyre në vuajtje të dënimit, transmeton Indeskonline. Të gjitha arrestimet kanë të bëjnë ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 08:26
Policia e Kosovës ka arrestuar 15 persona gjatë 24 orëve të fundit. 11 nga të arrestuarit janë dërguar në mbajtje, kurse asnjë prej tyre në vuajtje të dënimit, transmeton Indeskonline. Të gjitha arrestimet kanë të bëjnë ...

Detaje nga aksioni i djeshëm policor në Gërçec dhe Haraçinë
Në aksionin e koordinuar mëngjesin e së shtunës që e ka zbatuar policia në më shumë lokacione në Shkup janë arrestuar dhjetë burra të gjithë nga Shkupi, anëtarë të mundshëm të grupeve kri minale të cilët vepropjnë në ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 11:56
Në aksionin e koordinuar mëngjesin e së shtunës që e ka zbatuar policia në më shumë lokacione në Shkup janë arrestuar dhjetë burra të gjithë nga Shkupi, anëtarë të mundshëm të grupeve kri minale të cilët vepropjnë në ...

Detaje nga aksioni i koordinuar mëngjesin e së shtunës në Shkup
Në aksionin e koordinuar mëngjesin e së shtunës që e ka zbatuar policia në më shumë lokacione në Shkup janë arrestuar dhjetë burra të gjithë nga Shkupi, anëtarë të mundshëm të grupeve kri minale të cilët vepropjnë në ...
Flaka | 08-Dec-2019 11:47
Në aksionin e koordinuar mëngjesin e së shtunës që e ka zbatuar policia në më shumë lokacione në Shkup janë arrestuar dhjetë burra të gjithë nga Shkupi, anëtarë të mundshëm të grupeve kri minale të cilët vepropjnë në ...

Detaje nga aksioni policor në Shkup dhe rrethinë
Në aksionin e koordinuar mëngjesin e së shtunës që e ka zbatuar policia në më shumë lokacione në Shkup janë arrestuar dhjetë burra të gjithë nga Shkupi, anëtarë të mundshëm të grupeve kri minale të cilët vepropjnë në ...
Aktuale.MK | 08-Dec-2019 10:17
Në aksionin e koordinuar mëngjesin e së shtunës që e ka zbatuar policia në më shumë lokacione në Shkup janë arrestuar dhjetë burra të gjithë nga Shkupi, anëtarë të mundshëm të grupeve kri minale të cilët vepropjnë në ...

Detaje nga aksioni policor në Shkup dhe rrethinë
Në aksionin e koordinuar mëngjesin e së shtunës që e ka zbatuar policia në më shumë lokacione në Shkup janë arrestuar dhjetë burra të gjithë nga Shkupi, anëtarë të mundshëm të grupeve kri minale të cilët vepropjnë në ...
Ina-Online | 08-Dec-2019 10:03
Në aksionin e koordinuar mëngjesin e së shtunës që e ka zbatuar policia në më shumë lokacione në Shkup janë arrestuar dhjetë burra të gjithë nga Shkupi, anëtarë të mundshëm të grupeve kri minale të cilët vepropjnë në ...

Policia e shkatërron grup kriminal, arrestohen më shumë persona
Shkup, 7 dhjetor – Në aksionin e koordinuar që mëngjesin e sotëm e ka zbatuar policia në më shumë lokacione në Shkup janë arrestuar dhjetë burra të gjithë nga Shkupi, anëtarë të mundshëm të grupeve kriminale të cilët ...
Koha.mk | 07-Dec-2019 21:22
Shkup, 7 dhjetor – Në aksionin e koordinuar që mëngjesin e sotëm e ka zbatuar policia në më shumë lokacione në Shkup janë arrestuar dhjetë burra të gjithë nga Shkupi, anëtarë të mundshëm të grupeve kriminale të cilët ...

Arrestime në Gërçec dhe Haraçinë për incidentin në “Aleksandar Palace”
Gjithsej 12 persona janë arrestuar në aksionet e fundit të policisë. Dy prej tyre janë privuar nga liria mbrëmë, njëri nga fshati Krushopek, për të vuajtur dënim me burg i kërkuar me fletarrest, ndërsa tjetri nga Shkupi ...
Ina-Online | 07-Dec-2019 20:52
Gjithsej 12 persona janë arrestuar në aksionet e fundit të policisë. Dy prej tyre janë privuar nga liria mbrëmë, njëri nga fshati Krushopek, për të vuajtur dënim me burg i kërkuar me fletarrest, ndërsa tjetri nga Shkupi ...

Aksioni i madh policor në Haraçinë dhe Gërçec, sekuestrohet drogë
Aksion i gjerë policor në Haraçinë dhe Gërçec të komunës së Sarajit gjatë ditës së sotme, policia ka sekuestruar drogë dhe ka arrestuar disa persona të dyshuar për vepra të ndryshme kriminale. Policia ka ka realizuar ...
TetovaSot | 07-Dec-2019 19:05
Aksion i gjerë policor në Haraçinë dhe Gërçec të komunës së Sarajit gjatë ditës së sotme, policia ka sekuestruar drogë dhe ka arrestuar disa persona të dyshuar për vepra të ndryshme kriminale. Policia ka ka realizuar ...

Aksion i madh policor në Gërçec të Shkupit
Update- Gjatë ditës së sotme janë arrestuar një numër i madh i personave që janë marrë kryesisht me dro gë dhe ar më. Pjesëtarët e policisë që në orët e mëngjesit kanë kontrolluar në 34 lokacione në Shkup. Kontrollet ...
Ina-Online | 07-Dec-2019 17:16
Update- Gjatë ditës së sotme janë arrestuar një numër i madh i personave që janë marrë kryesisht me dro gë dhe ar më. Pjesëtarët e policisë që në orët e mëngjesit kanë kontrolluar në 34 lokacione në Shkup. Kontrollet ...

Aksion i madh policor në Gërçec të Shkupit
Një aksion i madh policor po zhvillohet në fshatin Gërçec të Shkupit. Dhjetëra autoblinda të njësive speciale ia kanë mësyer këtij fshati por akoma nuk dihet se kush është caku i këtij aksioni. Nga MPB njoftojnë se ...
Flaka | 07-Dec-2019 16:26
Një aksion i madh policor po zhvillohet në fshatin Gërçec të Shkupit. Dhjetëra autoblinda të njësive speciale ia kanë mësyer këtij fshati por akoma nuk dihet se kush është caku i këtij aksioni. Nga MPB njoftojnë se ...

Aksion policor në Haraçinë dhe Gërçec për drogë
Aksion i gjerë policor në Haraçinë dhe Gërçec të komunës së Sarajit gjatë ditës së sotme, policia ka sekuestruar drogë dhe ka arrestuar disa persona të dyshuar për vepra të ndryshme kriminale. Policia ka ka realizuar ...
Aktuale.MK | 07-Dec-2019 16:25
Aksion i gjerë policor në Haraçinë dhe Gërçec të komunës së Sarajit gjatë ditës së sotme, policia ka sekuestruar drogë dhe ka arrestuar disa persona të dyshuar për vepra të ndryshme kriminale. Policia ka ka realizuar ...

12 të arrestuar, 10 prej tyre në Haraçinë dhe Gërçec, kapen armë dhe narkotikë
Gjithsej 12 persona janë arrestuar në aksionet e fundit të policisë. Dy prej tyre janë privuar nga liria mbrëmë, njëri nga fshati Krushopek, për të vuajtur dënim me burg i kërkuar me fletarrest, ndërsa tjetri nga Shkupi ...
Shenja | 07-Dec-2019 16:23
Gjithsej 12 persona janë arrestuar në aksionet e fundit të policisë. Dy prej tyre janë privuar nga liria mbrëmë, njëri nga fshati Krushopek, për të vuajtur dënim me burg i kërkuar me fletarrest, ndërsa tjetri nga Shkupi ...

Arrestohen disa persona në aksionin e madh policor në Shkup
Gjatë ditës së sotme janë arrestuar një numër i madh i personave që janë marrë kryesisht me drogë dhe armë. Pjesëtarët e policisë që në orët e mëngjesit kanë kontrolluar në 34 lokacione në Shkup, përcjell Telegrafi ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 15:55
Gjatë ditës së sotme janë arrestuar një numër i madh i personave që janë marrë kryesisht me drogë dhe armë. Pjesëtarët e policisë që në orët e mëngjesit kanë kontrolluar në 34 lokacione në Shkup, përcjell Telegrafi ...

Aksion i gjerë policor në 34 lokacione në Shkup, sekuestrohen armë dhe drogë
Gjatë një aksioni policor në 34 lokacione në territorin e Shkupit, janë arrestuar së paku 10 persona nën dyshimet për shkaktim të rrezikut të përgjithshëm, rrezikim të personit zyrtar, trafikim të paligjshëm të lëndëve ...
Alsat-M | 07-Dec-2019 16:16
Gjatë një aksioni policor në 34 lokacione në territorin e Shkupit, janë arrestuar së paku 10 persona nën dyshimet për shkaktim të rrezikut të përgjithshëm, rrezikim të personit zyrtar, trafikim të paligjshëm të lëndëve ...

Aksion i madh policor në Gërçec të Shkupit
Një aksion i madh policor po zhvillohet në fshatin Gërçec të Shkupit. Dhjetëra autoblinda të njësive speciale ia kanë mësyer këtij fshati por akoma nuk dihet se kush është caku i këtij aksioni. Nga MPB njoftojnë se ...
TetovaSot | 07-Dec-2019 15:40
Një aksion i madh policor po zhvillohet në fshatin Gërçec të Shkupit. Dhjetëra autoblinda të njësive speciale ia kanë mësyer këtij fshati por akoma nuk dihet se kush është caku i këtij aksioni. Nga MPB njoftojnë se ...

Aksion i madh policor në Gërçec të Shkupit
Një aksion i madh policor po zhvillohet në fshatin Gërçec të Shkupit. Dhjetëra autoblinda të njësive speciale ia kanë mësyer këtij fshati por akoma nuk dihet se kush është caku i këtij aksioni. Nga MPB njoftojnë se ...
Aktuale.MK | 07-Dec-2019 15:04
Një aksion i madh policor po zhvillohet në fshatin Gërçec të Shkupit. Dhjetëra autoblinda të njësive speciale ia kanë mësyer këtij fshati por akoma nuk dihet se kush është caku i këtij aksioni. Nga MPB njoftojnë se ...

Aksion i madh policor në Gërçec të Shkupit
Një aksion i madh policor po zhvillohet në fshatin Gërçec të Shkupit, raporton Zyrtare.net Dhjetra autoblinda të policisë speciale ia kanë mësyer këtij fshati por akoma nuk dihet se kush është caku i këtij aksioni. Nga ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 14:25
Një aksion i madh policor po zhvillohet në fshatin Gërçec të Shkupit, raporton Zyrtare.net Dhjetra autoblinda të policisë speciale ia kanë mësyer këtij fshati por akoma nuk dihet se kush është caku i këtij aksioni. Nga ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved