ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 03:35

Pesë vite nga formimi i Qeverisë Mustafa

Pesë vite nga formimi i Qeverisë Mustafa
Në nisje të seancës, Mustafa kishte prezantuar para deputetëve përbërjen e kabinetit te ri qeveritar, drejtuar prej tij. Pas kalimit për votim, me 73 vota pro, 38 kundër dhe 2 abstenime, u miratua qeveria e re e ...
Lajminet | 09-Dec-2019 07:38
Në nisje të seancës, Mustafa kishte prezantuar para deputetëve përbërjen e kabinetit te ri qeveritar, drejtuar prej tij. Pas kalimit për votim, me 73 vota pro, 38 kundër dhe 2 abstenime, u miratua qeveria e re e ...

Pesë vite nga formimi i Qeverisë Mustafa
Sot bëhen pesë vite që kur Parlamenti i Kosovës votoi qeverinë e udhëhequr nga Isa Mustafa. Në nisje të seancës, Mustafa kishte prezantuar para deputetëve përbërjen e kabinetit te ri qeveritar, drejtuar prej tij. Pas ...
InFokusi | 09-Dec-2019 07:25
Sot bëhen pesë vite që kur Parlamenti i Kosovës votoi qeverinë e udhëhequr nga Isa Mustafa. Në nisje të seancës, Mustafa kishte prezantuar para deputetëve përbërjen e kabinetit te ri qeveritar, drejtuar prej tij. Pas ...

Pesë vite nga formimi i Qeverisë Mustafa
Sot bëhen pesë vite që kur Parlamenti i Kosovës votoi qeverinë e udhëhequr nga Isa Mustafa. Në nisje të seancës, Mustafa kishte prezantuar para deputetëve përbërjen e kabinetit te ri qeveritar, drejtuar prej tij. Pas ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 07:25
Sot bëhen pesë vite që kur Parlamenti i Kosovës votoi qeverinë e udhëhequr nga Isa Mustafa. Në nisje të seancës, Mustafa kishte prezantuar para deputetëve përbërjen e kabinetit te ri qeveritar, drejtuar prej tij. Pas ...

Pesë vite nga formimi i Qeverisë Mustafa, pas koalicionit PDK-LDK
Sot bëhen pesë vite kur Parlamenti i Kosovës votoi qeverinë e udhëhequr nga Isa Mustafa, lider i Lidhje Demokratike të Kosovës. Në nisje të seancës së atëhershme, Mustafa kishte prezantuar para deputetëve përbërjen e ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 07:22
Sot bëhen pesë vite kur Parlamenti i Kosovës votoi qeverinë e udhëhequr nga Isa Mustafa, lider i Lidhje Demokratike të Kosovës. Në nisje të seancës së atëhershme, Mustafa kishte prezantuar para deputetëve përbërjen e ...

Pesë vite nga formimi i Qeverisë Mustafa
Sot bëhen pesë vite që kur Parlamenti i Kosovës votoi qeverinë e udhëhequr nga Isa Mustafa.
Kosova Press | 09-Dec-2019 07:13
Sot bëhen pesë vite që kur Parlamenti i Kosovës votoi qeverinë e udhëhequr nga Isa Mustafa.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved