ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 05:39

Përse kemi nevojë të biem në dashuri Ndoshta jeni duke e shijuar jetën tuaj me normalitetin e saj mirëpo papritur vjen një ditë dhe e gjeni veten marrëzisht të dashuruar. Kështu duket se jeta juaj është tronditur dhe jeni duke jetuar...

Përse kemi nevojë të biem në dashuri Ndoshta jeni duke e shijuar jetën tuaj me normalitetin e saj mirëpo papritur vjen një ditë dhe e gjeni veten marrëzisht të dashuruar. Kështu duket se jeta juaj është tronditur dhe jeni duke jetuar...
Ndoshta jeni duke e shijuar jetën tuaj me normalitetin e saj mirëpo papritur vjen një ditë dhe e gjeni veten marrëzisht të dashuruar. Kështu duket se jeta juaj është tronditur dhe jeni duke jetuar në dy botë krejtësisht ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 08:47
Ndoshta jeni duke e shijuar jetën tuaj me normalitetin e saj mirëpo papritur vjen një ditë dhe e gjeni veten marrëzisht të dashuruar. Kështu duket se jeta juaj është tronditur dhe jeni duke jetuar në dy botë krejtësisht ...

20:30 Kiliani zbulon mbetjet e krijesave mitike Besohet se një fermer në Kili ka gjetur...
Besohet se një fermer në Kili ka gjetur mbetjet e dy krijesave të çuditshme mitike, për të cilat thuhet që kanë qenë gjakpirëse. Javier Prohens, fermeri i cili e ka bërë këtë zbulim të çuditshëm, ka thënë: "Kam qenë ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 12:31
Besohet se një fermer në Kili ka gjetur mbetjet e dy krijesave të çuditshme mitike, për të cilat thuhet që kanë qenë gjakpirëse. Javier Prohens, fermeri i cili e ka bërë këtë zbulim të çuditshëm, ka thënë: "Kam qenë ...

A e ka fshehur Nasa ufo-n që ishte incizuar nga "Apollo 7"? Ndonëse që prej zbarkimit të Armstrong-ut në sipërfaqen e hënës ka pasur shumë zëra që kanë pretenduar se një gjë e tillë nuk ka ndodhur kurrë, ka pasur edhe shumë...
Ndonëse që prej zbarkimit të Armstrong-ut në sipërfaqen e hënës ka pasur shumë zëra që kanë pretenduar se një gjë e tillë nuk ka ndodhur kurrë, ka pasur edhe shumë përdorues të internetit dhe studiues të ndryshëm, të ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 12:31
Ndonëse që prej zbarkimit të Armstrong-ut në sipërfaqen e hënës ka pasur shumë zëra që kanë pretenduar se një gjë e tillë nuk ka ndodhur kurrë, ka pasur edhe shumë përdorues të internetit dhe studiues të ndryshëm, të ...

Sot Asteroidi "2004 BL86" i afrohet tokës si asnjëherë më parë Sonte në mbrëmje do të përjetohet afrimi më i madh i tokës me një asteroid, gjë që nuk pritet të ndodh deri në vitin 2027. Asteroidi, i cili është emëruar si "2004...
Sonte në mbrëmje do të përjetohet afrimi më i madh i tokës me një asteroid, gjë që nuk pritet të ndodh deri në vitin 2027. Asteroidi, i cili është emëruar si "2004 BL86", do t'i afrohet tokës në një distancë, që do të ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 10:40
Sonte në mbrëmje do të përjetohet afrimi më i madh i tokës me një asteroid, gjë që nuk pritet të ndodh deri në vitin 2027. Asteroidi, i cili është emëruar si "2004 BL86", do t'i afrohet tokës në një distancë, që do të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved