ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 05:30

Pas fitores ndaj Bologna, theret me thikë një tifoz i Milan

Pas fitores ndaj Bologna, theret me thikë një tifoz i Milan
Një tifoz i Milan ka mbetur i plagosur rëndë pas therjes me thikë, në fitoren e rosonerëve 3-2 ndaj Bologna, raportojnë mediat italianeSipas Sky Italia, tifozi është therur në zonën e barkut në një nga daljet për ...
Shenja | 09-Dec-2019 09:25
Një tifoz i Milan ka mbetur i plagosur rëndë pas therjes me thikë, në fitoren e rosonerëve 3-2 ndaj Bologna, raportojnë mediat italianeSipas Sky Italia, tifozi është therur në zonën e barkut në një nga daljet për ...

Pas fitores ndaj Bologna, theret me thikë një tifoz i Milan
Një tifoz i Milan ka mbetur i plagosur rëndë pas therjes me thikë, në fitoren e rosonerëve 3-2 ndaj Bologna, raportojnë mediat italiane Sipas Sky Italia, tifozi është therur në zonën e barkut në një nga daljet për ...
EkonomiaOnline | 09-Dec-2019 09:13
Një tifoz i Milan ka mbetur i plagosur rëndë pas therjes me thikë, në fitoren e rosonerëve 3-2 ndaj Bologna, raportojnë mediat italiane Sipas Sky Italia, tifozi është therur në zonën e barkut në një nga daljet për ...

Pas fitores ndaj Bologna, theret me thikë një tifoz i Milan
Një tifoz i Milan ka mbetur i plagosur rëndë pas therjes me thikë, në fitoren e rosonerëve 3-2 ndaj Bologna, raportojnë mediat italiane Sipas Sky Italia, tifozi është therur në zonën e barkut në një nga daljet për ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 08:55
Një tifoz i Milan ka mbetur i plagosur rëndë pas therjes me thikë, në fitoren e rosonerëve 3-2 ndaj Bologna, raportojnë mediat italiane Sipas Sky Italia, tifozi është therur në zonën e barkut në një nga daljet për ...

Piatek ka një mesazh për Ibrahimovicin
Një tifoz i Milanit u sulmua me thikë jashtë stadiumit Stadio Dall’Ara pas ndeshjes Bologna – Milan. Raportohet se tifozi i Milanit është në gjendje të rëndë. Sipas Sky Sport Italia, shpërtheu një përleshje midis ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 08:52
Një tifoz i Milanit u sulmua me thikë jashtë stadiumit Stadio Dall’Ara pas ndeshjes Bologna – Milan. Raportohet se tifozi i Milanit është në gjendje të rëndë. Sipas Sky Sport Italia, shpërtheu një përleshje midis ...

Fjalosje mes tifozëve të Milanit, theret me thikë një person
Një tifoz i Milanit është therur me thikë pranë stadiumit të Bolognës, Dall’Ara, të dielën mbrëma dhe thuhet të jetë në gjendje serioze. Sky Sport Italia dhe Il Messaggero raportojnë se incidenti ndodhi pas një ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 08:43
Një tifoz i Milanit është therur me thikë pranë stadiumit të Bolognës, Dall’Ara, të dielën mbrëma dhe thuhet të jetë në gjendje serioze. Sky Sport Italia dhe Il Messaggero raportojnë se incidenti ndodhi pas një ...

Fjalosje mes tifozëve të Milanit, theret një person
Një tifoz i Milanit është therur me thikë pranë stadiumit të Bolognës, Dall’Ara, të dielën mbrëma dhe thuhet të jetë në gjendje serioze. Sky Sport Italia dhe Il Messaggero raportojnë se incidenti ndodhi pas një ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 08:34
Një tifoz i Milanit është therur me thikë pranë stadiumit të Bolognës, Dall’Ara, të dielën mbrëma dhe thuhet të jetë në gjendje serioze. Sky Sport Italia dhe Il Messaggero raportojnë se incidenti ndodhi pas një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved