ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 04:43

VIDEO/ Ndahet nga jeta babai i moderatores shqiptare: Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht

VIDEO/ Ndahet nga jeta babai i moderatores shqiptare: Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht
Babai i moderatores Dojna Mema, Bujar Mema, është ndarë nga jeta. Ka qenë vetë Dojna që përmes një postimi në Instagram ka dhënë lajmin e trishtë. Nën një video të momenteve më të bukura me të atin, Dojna shkruan: “Nuk ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 20:36
Babai i moderatores Dojna Mema, Bujar Mema, është ndarë nga jeta. Ka qenë vetë Dojna që përmes një postimi në Instagram ka dhënë lajmin e trishtë. Nën një video të momenteve më të bukura me të atin, Dojna shkruan: “Nuk ...

Kejvina: Jam e bukur, por nuk do të thotë se nuk kam vlera
Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisioni “E diell”, ku është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij. Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 08:49
Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisioni “E diell”, ku është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij. Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më ...

Foto/ Shuma marramendëse që ia ofruan sheikët nga Dubai modeles së njohur vetëm për një natë
Modelja e famshme Natalia Graibotto më në fund ka folur hapur. Ajo është tepër aktive në rrjetin social Instagram dhe sigurisht që fiton shumë të ardhura.
Top Channel | 08-Dec-2019 00:22
Modelja e famshme Natalia Graibotto më në fund ka folur hapur. Ajo është tepër aktive në rrjetin social Instagram dhe sigurisht që fiton shumë të ardhura.

Nora, e mrekullueshme në pozat e reja
Nora Istrefi arrin të tërheqë vëmendjen e faqeve rozë sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale, ndërsa gjatë fundjavës ka joshur interesimin e ndjekësve të saj të shumtë. Bukuroshja ka pozuar e veshur me një ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 19:35
Nora Istrefi arrin të tërheqë vëmendjen e faqeve rozë sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale, ndërsa gjatë fundjavës ka joshur interesimin e ndjekësve të saj të shumtë. Bukuroshja ka pozuar e veshur me një ...

Shënoni kalendarët, Netflix publikon datën e fillimit të sezonit të ri të “La Casa De Papel”
Hit seriali i Netflix, “La Casa De Papel” (i njohur edhe si “Money Heist”), do të kthehet me sezonin e katërt në vitin e ardhshëm. Sezoni i tretë i këtij seriali përfundoi në mënyrë teatrale duke shtuar akoma më shumë ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 18:59
Hit seriali i Netflix, “La Casa De Papel” (i njohur edhe si “Money Heist”), do të kthehet me sezonin e katërt në vitin e ardhshëm. Sezoni i tretë i këtij seriali përfundoi në mënyrë teatrale duke shtuar akoma më shumë ...

Tayna i bën vetes dhuratë një tjetër veturë
Duke qenë një prej yjeve më të kërkuara të momentit, Tayna e ka luksin që t’i bëjë vetes dhurata të shtrenjta. Dhe një të tillë, reperja sapo e ia ka bërë vetes, ndërsa lajmin e ka shpërndarë për fansat e saj në ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 18:35
Duke qenë një prej yjeve më të kërkuara të momentit, Tayna e ka luksin që t’i bëjë vetes dhurata të shtrenjta. Dhe një të tillë, reperja sapo e ia ka bërë vetes, ndërsa lajmin e ka shpërndarë për fansat e saj në ...

Morena Taraku shfaqet gjysmë e zhveshur duke ngrënë picë në krevat
Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, është shfaqur joshëse në Instagram, shkruan . Ajo e ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet gjysmë e zhveshur derisa po ha picë në krevat. “Dita për picë”, ka ...
Lajminet | 09-Dec-2019 12:58
Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, është shfaqur joshëse në Instagram, shkruan . Ajo e ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet gjysmë e zhveshur derisa po ha picë në krevat. “Dita për picë”, ka ...

Tatuazhi i ri i Miley Cyrus i referohet ndarjes së saj nga Liam Hemsworth?
Miley Cyrus me sa duket e ka konfirmuar divorcin e saj nga Liam Hemsworth me anë të një tatuazhi. Artisti i tatuazheve Daniel Winter, i njohur si Winter Stone, hyri të shtunën në Instagram për të treguar shkrimin që ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 12:33
Miley Cyrus me sa duket e ka konfirmuar divorcin e saj nga Liam Hemsworth me anë të një tatuazhi. Artisti i tatuazheve Daniel Winter, i njohur si Winter Stone, hyri të shtunën në Instagram për të treguar shkrimin që ...

Foshnja që mori vëmendjen për shkak të mimikës ‘qesharake’ (FOTO)
Kjo foshnje e quajtur Luna nuk dukej aspak e lumtur gjatë fotosesionit të saj. Ndërsa Luna nuk dukej e kënaqur, fotografi Justine Tuhy tha që ajo ishte shumë e qetë, transmeton Klan Kosova. Tuhy postoi fotografi të të ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 11:57
Kjo foshnje e quajtur Luna nuk dukej aspak e lumtur gjatë fotosesionit të saj. Ndërsa Luna nuk dukej e kënaqur, fotografi Justine Tuhy tha që ajo ishte shumë e qetë, transmeton Klan Kosova. Tuhy postoi fotografi të të ...

Lyrical Son me bashkëshorten si 19-vjeçarë
Reperi Lyrical Son ka publikuar një fotografi shumë të ëmbël me Gresën, bashkëshorten e tij. Festim Arifi, i njohur për publikun si Lyrical Son, është një baba krenar i dy vajzave dhe bashkëshort i mrekullueshëm i ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 11:42
Reperi Lyrical Son ka publikuar një fotografi shumë të ëmbël me Gresën, bashkëshorten e tij. Festim Arifi, i njohur për publikun si Lyrical Son, është një baba krenar i dy vajzave dhe bashkëshort i mrekullueshëm i ...

Theu rekorde shikueshmeri, rikthehet seriali “La Casa De Papel”
Seriali spanjoll “La Casa de Papel” (Money Heist) i cili theu rekorde shikueshmëri në tre sezonet e tij, vjen sërish më një tjetër sezon, i cili pritet të jetë po aq i suksesshëm. Data në të cilën do të publikohet ...
Lajmi i Fundit | 09-Dec-2019 11:39
Seriali spanjoll “La Casa de Papel” (Money Heist) i cili theu rekorde shikueshmëri në tre sezonet e tij, vjen sërish më një tjetër sezon, i cili pritet të jetë po aq i suksesshëm. Data në të cilën do të publikohet ...

Kejvina: Jam e bukur, por nuk do të thotë se nuk kam vlera
Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisioni “E diell”, ku është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij. Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më ...
Lajminet | 09-Dec-2019 10:59
Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisioni “E diell”, ku është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij. Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më ...

Vjollca dhe Diana, qe çka ka rrit nana
Kreatorja e famshme shqiptare, Vjollca Llapashtica duket se është gati për festat e fundvitit. Nga dhoma e punës, Vjollca ka “goditur” me disa fotografi e video së bashku me modelen e njohur, Diana Avdiu. Me fustanet ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 10:47
Kreatorja e famshme shqiptare, Vjollca Llapashtica duket se është gati për festat e fundvitit. Nga dhoma e punës, Vjollca ka “goditur” me disa fotografi e video së bashku me modelen e njohur, Diana Avdiu. Me fustanet ...

Tayna i blen vetes veturë prej 70 mijë euro
Tayna i ka bërë vetes dhuratë një super veturë. Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri! Një automjet luksoz i markës “BMW X6” do të zërë vendin kryesor në parkingun e shtëpisë ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 10:43
Tayna i ka bërë vetes dhuratë një super veturë. Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri! Një automjet luksoz i markës “BMW X6” do të zërë vendin kryesor në parkingun e shtëpisë ...

Liridon Krasniqi rikthehet nga lëndimi i gjatë dhe bëhet me skuadër të re
Liridon Krasniqi është rikthyer në fushat e gjelbërta pas shtatë muajve mungesë. Mesfushori nga Kosova kishte qëndruar jashtë pasi ishte operuar dhe për shtatë muaj nuk ka mundur të luaj futboll. 27-vjeçari e kishte ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 15:51
Liridon Krasniqi është rikthyer në fushat e gjelbërta pas shtatë muajve mungesë. Mesfushori nga Kosova kishte qëndruar jashtë pasi ishte operuar dhe për shtatë muaj nuk ka mundur të luaj futboll. 27-vjeçari e kishte ...

Rama në rolin e dajës së Mamaqit, del trajleri i filmit ‘I Love Tropoja’
Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka publikuar në Instagramin e tij, trajlerin e filmit të radhës “I love Tropoja”. Filmi pritet të dalë në kinema më 29 janar të 2020, dhe Mamaqi njofton se premiera do të zhvillohet në ...
Lexo | 09-Dec-2019 10:41
Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka publikuar në Instagramin e tij, trajlerin e filmit të radhës “I love Tropoja”. Filmi pritet të dalë në kinema më 29 janar të 2020, dhe Mamaqi njofton se premiera do të zhvillohet në ...

Moderatorja shqiptare në zi, i vdes personi më i dashur
Moderatorja shqiptare, Dojna Mema, nëpërmjet një postimi në Instagram ka njoftuar për vdekjen e personit më të dashur, babait të saj, shkruan . “Nuk le asnje sekond pa jetuar plotesisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, ...
Lajminet | 09-Dec-2019 10:17
Moderatorja shqiptare, Dojna Mema, nëpërmjet një postimi në Instagram ka njoftuar për vdekjen e personit më të dashur, babait të saj, shkruan . “Nuk le asnje sekond pa jetuar plotesisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, ...

Lyrical Son me bashkëshorten duken “si 19 vjeçar”
Reperi i njohur Lyrical Son është prej artistëve më të suksesshëm në vend. Ai prej shumë vitesh ka sjellur hite dhe ende vazhdon të jetë prej më të kërkuarve, shkruan Indeksonline. Por, krahas karrierës së suksesshme ka ...
Arbresh | 09-Dec-2019 09:49
Reperi i njohur Lyrical Son është prej artistëve më të suksesshëm në vend. Ai prej shumë vitesh ka sjellur hite dhe ende vazhdon të jetë prej më të kërkuarve, shkruan Indeksonline. Por, krahas karrierës së suksesshme ka ...

Të tjera fotografi të Melinda Ademit duke vënë në pah të pasmet e saj
Ajo ndiqet nga hiç më pak se 904 mijë ndjekës në llogarinë e saj personale, Instagram, derisa është mjaft aktive edhe me postime. Fjala është për reperen e njohur shqiptare, Melinda Ademi, e cila rrëmben vëmendje sa ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 14:32
Ajo ndiqet nga hiç më pak se 904 mijë ndjekës në llogarinë e saj personale, Instagram, derisa është mjaft aktive edhe me postime. Fjala është për reperen e njohur shqiptare, Melinda Ademi, e cila rrëmben vëmendje sa ...

E trishtë/ Dojna Mema humb para kohe babain!
Dojna Mema ka dhënë mbrëmjen e kaluar lajmin më të trishtë të jetës së saj; i ati Bujari është larguar nga jeta. Nëpërmjet një video me momentet më të bukura të Dojnës me të atin, moderatorja ka lajmëruar për ndarjen e ...
Bordo | 09-Dec-2019 09:40
Dojna Mema ka dhënë mbrëmjen e kaluar lajmin më të trishtë të jetës së saj; i ati Bujari është larguar nga jeta. Nëpërmjet një video me momentet më të bukura të Dojnës me të atin, moderatorja ka lajmëruar për ndarjen e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved