ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:16

Meksika zbulon fushën më të madhe të naftës në 30 vjetët e fundit

Meksika zbulon fushën më të madhe të naftës në 30 vjetët e fundit
Ndërmarrja shtetërore meksikane e naftës Pemex tha se kishte zbuluar fushën më të madhe të naftës që nga viti 1987 në juglindje të vendit, me rezerva deri në 500 milionë fuçi. Zona e madhe Keski në shtetin bregdetar të ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 14:03
Ndërmarrja shtetërore meksikane e naftës Pemex tha se kishte zbuluar fushën më të madhe të naftës që nga viti 1987 në juglindje të vendit, me rezerva deri në 500 milionë fuçi. Zona e madhe Keski në shtetin bregdetar të ...

Meksika zbulon fushën më të madhe të naftës në 30 vjetët e fundit
Zona e madhe Keski në shtetin bregdetar të Tabasco u zbulua disa muaj më parë, me pusin e parë, i cili sot prodhon 4500 fuçi në ditë, të shpuar në qershor, raporton Reuters. “Sipas analizës së informacionit nga pusi dhe ...
Lajminet | 09-Dec-2019 13:19
Zona e madhe Keski në shtetin bregdetar të Tabasco u zbulua disa muaj më parë, me pusin e parë, i cili sot prodhon 4500 fuçi në ditë, të shpuar në qershor, raporton Reuters. “Sipas analizës së informacionit nga pusi dhe ...

Meksika zbulon fushën më të madhe të naftës në 30 vjetët e fundit
Ndërmarrja shtetërore meksikane e naftës Pemex tha se kishte zbuluar fushën më të madhe të naftës që nga viti 1987 në juglindje të vendit, me rezerva deri në 500 milionë fuçi.
Kosova Press | 09-Dec-2019 13:09
Ndërmarrja shtetërore meksikane e naftës Pemex tha se kishte zbuluar fushën më të madhe të naftës që nga viti 1987 në juglindje të vendit, me rezerva deri në 500 milionë fuçi.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved