ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 05:47

“Me duket se gjithnjë kam në dorë librin e fundit”

“Me duket se gjithnjë kam në dorë librin e fundit”
Intervistë me shkrimtarin: Visar Zhiti Intervistoi: Mark Simoni Pothuaj me çdo autor me të cilin kam bashkëbiseduar, kam hapur diskutimin për letërsinë e viteve 1930, për cilësinë e saj, si dhe për pamjaftushmërinë për ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 12:03
Intervistë me shkrimtarin: Visar Zhiti Intervistoi: Mark Simoni Pothuaj me çdo autor me të cilin kam bashkëbiseduar, kam hapur diskutimin për letërsinë e viteve 1930, për cilësinë e saj, si dhe për pamjaftushmërinë për ...

Kësaj tabloje
mapo.al Me shkrimtarin e njohur Visar Zhiti Bashkëbisedoi Mark Simoni Pothuaj me çdo autor me të cilin kam bashkëbiseduar, kam hapur diskutimin për letërsinë e viteve ‘30, për cilësinë e saj, si dhe për pamjaftushmërinë ...
Mapo | 07-Dec-2019 21:46
mapo.al Me shkrimtarin e njohur Visar Zhiti Bashkëbisedoi Mark Simoni Pothuaj me çdo autor me të cilin kam bashkëbiseduar, kam hapur diskutimin për letërsinë e viteve ‘30, për cilësinë e saj, si dhe për pamjaftushmërinë ...

Ngjarje fatlume (Ese)
mapo.al Nga Mark Simoni Tregimi si histori Qysh në kohët e vjetra letërsia është shoqëruar me vegla muzikore, dhe është thënë në vargje, si një instancë më e lartë se sa kallzimet dhe rrëfimet e përditëshme e të ...
Mapo | 07-Dec-2019 15:55
mapo.al Nga Mark Simoni Tregimi si histori Qysh në kohët e vjetra letërsia është shoqëruar me vegla muzikore, dhe është thënë në vargje, si një instancë më e lartë se sa kallzimet dhe rrëfimet e përditëshme e të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved