ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 06:17

Klubi i njohur brazilian bie nga liga, ‘shpërthen’ dhuna pas ndeshjes

Klubi i njohur brazilian bie nga liga, ‘shpërthen’ dhuna pas ndeshjes
Ole Gunnar Solskjaer ka shumë ngjashmëri me Sir Alex Fergusonin, sipas Ashley Young. 46-vjeçari norvegjez, i cili shijoi një karrierë të ndritshme si lojtar në Old Trafford, u bë trajner i ‘Djajve të Kuq’ në fillim të ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 09:46
Ole Gunnar Solskjaer ka shumë ngjashmëri me Sir Alex Fergusonin, sipas Ashley Young. 46-vjeçari norvegjez, i cili shijoi një karrierë të ndritshme si lojtar në Old Trafford, u bë trajner i ‘Djajve të Kuq’ në fillim të ...

Solskjaer: Pogba, ndër më të mirët në botë
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, beson se Paul Pogba është ndër futbollistët më të mirë në botë kur është në formë të mirë dhe shpreson se ai do të ketë ndikim të mirë në skuadrën e Djajve të Kuq ...
Gazeta Observer | 07-Dec-2019 17:25
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, beson se Paul Pogba është ndër futbollistët më të mirë në botë kur është në formë të mirë dhe shpreson se ai do të ketë ndikim të mirë në skuadrën e Djajve të Kuq ...

Solskjaer: Pogba, ndër më të mirët në botë
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, beson se Paul Pogba është ndër futbollistët më të mirë në botë kur është në formë të mirë dhe shpreson se ai do të ketë ndikim të mirë në skuadrën e Djajve të Kuq ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 16:31
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, beson se Paul Pogba është ndër futbollistët më të mirë në botë kur është në formë të mirë dhe shpreson se ai do të ketë ndikim të mirë në skuadrën e Djajve të Kuq ...

“Nuk besoj se Pogba dëshiron të mbetet te Man Utd”
Reprezentuesi francez në vitin 2012 nga Manchester Unitd kaloi te Juventus. Pas qëndrimit katër vjeçar në Torino, ai në vitin 2016 u rikthye në ‘Old Trafford’, kur ‘Djajtë e Kuq’ drejtoheshin nga Jose Mourinho. “Unë nuk ...
Lajminet | 07-Dec-2019 10:31
Reprezentuesi francez në vitin 2012 nga Manchester Unitd kaloi te Juventus. Pas qëndrimit katër vjeçar në Torino, ai në vitin 2016 u rikthye në ‘Old Trafford’, kur ‘Djajtë e Kuq’ drejtoheshin nga Jose Mourinho. “Unë nuk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved