ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 03:44

Kejvina Kthella sulmon policinë: Të bien në qafë kot!

Kejvina Kthella sulmon policinë: Të bien në qafë kot!
Kejvina Kthjella, velinë në një emision televiziv, dhe tashmë modele rezultoi se kishte kontakte të shumta, telefonata e mesazhe me Redjan Rrajën, personin që u arrestua nsi një nga autorët e atentatit ndaj prokurorit ...
GazetaTema | 09-Dec-2019 09:46
Kejvina Kthjella, velinë në një emision televiziv, dhe tashmë modele rezultoi se kishte kontakte të shumta, telefonata e mesazhe me Redjan Rrajën, personin që u arrestua nsi një nga autorët e atentatit ndaj prokurorit ...

“Kjo s’do të thotë që s’kam vlerë”/ Kejvina i përgjigjet Manushit pas pyetjes “pikante”
Kejvina Kthella i eshte pergjigjur në “E diell” pyetjeve të Edi Manushit, ku nder te tjera gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë e kanë trajtuar si kukull, apo për ...
Lexo | 09-Dec-2019 12:22
Kejvina Kthella i eshte pergjigjur në “E diell” pyetjeve të Edi Manushit, ku nder te tjera gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë e kanë trajtuar si kukull, apo për ...

A i thyen ‘në mes’ këto meshkujt ti? Kejvina Kthella: Nuk lodhem fare…
Modelja Kejvina Kthella ka treguar taktitën që përdor ajo për të bërë meshkujt për vete. E ftuar në emisionin “E diell”, përballë gazetarëve në rolin e ‘prokurorëve’, modelja tregoi se si meshkujt bien ‘në gjunjë’ ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 11:39
Modelja Kejvina Kthella ka treguar taktitën që përdor ajo për të bërë meshkujt për vete. E ftuar në emisionin “E diell”, përballë gazetarëve në rolin e ‘prokurorëve’, modelja tregoi se si meshkujt bien ‘në gjunjë’ ...

Tha se do të largohej në Itali për projekte të reja, Kejvina sqaron si qëndron e vërteta
TIRANE Kejvina Kthella ka qenë një ndër të ftuarat speciale të programit të së dielës ‘E diell’. E vendosur përballë pyetjeve të ndryshme nga gazetari Ervin Kurti, bukuroshja është përgjigjur pa pasur komplekse. Pas ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 07:52
TIRANE Kejvina Kthella ka qenë një ndër të ftuarat speciale të programit të së dielës ‘E diell’. E vendosur përballë pyetjeve të ndryshme nga gazetari Ervin Kurti, bukuroshja është përgjigjur pa pasur komplekse. Pas ...

Kejvina: “Jam një kukull e bukur por kjo s’do të thotë që s’kam vlera”
Bukuroshja Kejvina Kthjella e ftuar në “E Diell”, u vendos përballë Edi Manushit, për t’iu përgjigjur pyetjeve të tij. Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin”, nëse në daljet e saj televizive më shumë e ...
PortaliOnline | 09-Dec-2019 10:40
Bukuroshja Kejvina Kthjella e ftuar në “E Diell”, u vendos përballë Edi Manushit, për t’iu përgjigjur pyetjeve të tij. Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin”, nëse në daljet e saj televizive më shumë e ...

“Kejvina pse i mashtron njerëzit që do bësh karrierë në Itali?” Ja si përgjigjet ish-velina
“Kejvina pse i mashtron njerëzit? Ke një vit që thua do iki të bëj karrierë në Itali, dhe ndërkohë ke një vit që je në Shqipëri,” ka qenë pyetja e parë që Ervin Kurti i ka bërë ish-velinës, e cila ishte e ftuar sot në ...
Lajmi i Fundit | 09-Dec-2019 10:37
“Kejvina pse i mashtron njerëzit? Ke një vit që thua do iki të bëj karrierë në Itali, dhe ndërkohë ke një vit që je në Shqipëri,” ka qenë pyetja e parë që Ervin Kurti i ka bërë ish-velinës, e cila ishte e ftuar sot në ...

Tha se do te niste nje karriere ne Itali, Kejvina sqaron si qendron e verteta
TIRANE Kejvina Kthella ka qenë një ndër të ftuarat speciale të programit të së dielës ‘E diell’. E vendosur përballë pyetjeve të ndryshme nga gazetari Ervin Kurti, bukuroshja është përgjigjur pa pasur komplekse. Pas ...
Lajmi i Fundit | 09-Dec-2019 10:22
TIRANE Kejvina Kthella ka qenë një ndër të ftuarat speciale të programit të së dielës ‘E diell’. E vendosur përballë pyetjeve të ndryshme nga gazetari Ervin Kurti, bukuroshja është përgjigjur pa pasur komplekse. Pas ...

“Kejvina pse i mashtron njerëzit që do bësh karrierë në Itali?” Ja si përgjigjet ish-velina
"Kejvina pse i mashtron njerëzit? Ke një vit që thua do iki të bëj karrierë në Itali, dhe ndërkohë ke një vit që je në Shqipëri," ka qenë pyetja e parë që Ervin Kurti i ka bërë ish-velinës, e cila ishte e ftuar sot në ...
Top Channel | 08-Dec-2019 22:54
"Kejvina pse i mashtron njerëzit? Ke një vit që thua do iki të bëj karrierë në Itali, dhe ndërkohë ke një vit që je në Shqipëri," ka qenë pyetja e parë që Ervin Kurti i ka bërë ish-velinës, e cila ishte e ftuar sot në ...

Kejvina Kthella i ‘hakërrehet’ policëve: Më kanë rënë në qafë
Modelja Kejvina Kthella ka shprehur mllefin që ndjen ndaj efektivëve të policisë. E ftuar në emisionin “E diell”, modelja u është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarëve, ku njëra prej tyre ka qenë për policët. ...
Zeri | 09-Dec-2019 09:46
Modelja Kejvina Kthella ka shprehur mllefin që ndjen ndaj efektivëve të policisë. E ftuar në emisionin “E diell”, modelja u është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarëve, ku njëra prej tyre ka qenë për policët. ...

Kejvina Kthella: Jam një kukull e bukur por kjo s’do të thotë që…
Kejvina Kthella e ftuar sot në "E diell" është vendosur përballë Edi Manushit për t'iu përgjigjur pyetjes së tij.
Top Channel | 08-Dec-2019 22:54
Kejvina Kthella e ftuar sot në "E diell" është vendosur përballë Edi Manushit për t'iu përgjigjur pyetjes së tij.

Kejvina Kthella i ‘hakërrehet’ policëve: Më kanë rënë në qafë
Modelja Kejvina Kthella ka shprehur mllefin që ndjen ndaj efektivëve të policisë. E ftuar në emisionin “E diell”, modelja u është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarëve, ku njëra prej tyre ka qenë për policët. ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 09:19
Modelja Kejvina Kthella ka shprehur mllefin që ndjen ndaj efektivëve të policisë. E ftuar në emisionin “E diell”, modelja u është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarëve, ku njëra prej tyre ka qenë për policët. ...

“Kejvina pse i mashtron njerëzit që do bësh karrierë në Itali?” Si përgjigjet ish-velina
Kejvina pse i mashtron njerëzit? Ke një vit që thua do iki të bëj karrierë në Itali, dhe ndërkohë ke një vit që je në Shqipëri,” ka qenë pyetja e parë që Ervin Kurti i ka bërë ish-velinës, e cila ishte e ftuar sot në “E ...
InFokusi | 08-Dec-2019 23:39
Kejvina pse i mashtron njerëzit? Ke një vit që thua do iki të bëj karrierë në Itali, dhe ndërkohë ke një vit që je në Shqipëri,” ka qenë pyetja e parë që Ervin Kurti i ka bërë ish-velinës, e cila ishte e ftuar sot në “E ...

“Kejvina pse i mashtron njerëzit që do bësh karrierë në Itali?” Ja si përgjigjet ajo (FOTO)
“Kejvina pse i mashtron njerëzit? Ke një vit që thua do iki të bëj karrierë në Itali, dhe ndërkohë ke një vit që je në Shqipëri,” ka qenë pyetja e parë që Ervin Kurti i ka bërë ish-velinës, e cila ishte e ftuar sot në ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 22:45
“Kejvina pse i mashtron njerëzit? Ke një vit që thua do iki të bëj karrierë në Itali, dhe ndërkohë ke një vit që je në Shqipëri,” ka qenë pyetja e parë që Ervin Kurti i ka bërë ish-velinës, e cila ishte e ftuar sot në ...

Kejvina Kthella: Jam një kukull e bukur por kjo s’do të thotë që…
Kejvina Kthella e ftuar sot në “E diell” është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij. Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë e kanë ...
Arbresh | 08-Dec-2019 22:30
Kejvina Kthella e ftuar sot në “E diell” është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij. Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë e kanë ...

“Kejvina pse i mashtron njerëzit që do bësh karrierë në Itali?” Si përgjigjet ish-velina
“Kejvina pse i mashtron njerëzit? Ke një vit që thua do iki të bëj karrierë në Itali, dhe ndërkohë ke një vit që je në Shqipëri,” ka qenë pyetja e parë që Ervin Kurti i ka bërë ish-velinës, e cila ishte e ftuar sot në ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 21:45
“Kejvina pse i mashtron njerëzit? Ke një vit që thua do iki të bëj karrierë në Itali, dhe ndërkohë ke një vit që je në Shqipëri,” ka qenë pyetja e parë që Ervin Kurti i ka bërë ish-velinës, e cila ishte e ftuar sot në ...

Kejvina Kthella: Jam nje kukull e bukur, por….
Bukuroshja Kejvina Kthella e ftuar sot në “E diell” është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij. Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë ...
Lajmi i Fundit | 08-Dec-2019 21:18
Bukuroshja Kejvina Kthella e ftuar sot në “E diell” është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij. Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved