ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 06:46

Brenda vilës së familjes Obama

Brenda vilës së familjes Obama
Ajo ka 7 dhoma gjumi, pishine gjigante dhe rezidenca te veçanta per miqte. Vila eshte e rrethuar nga gjelberimi dhe ka nje pamje perfekte nga oqeani. Vila mesohet se me pare ka qene prone e njerit prej pronareve te ...
ikub.al | 09-Dec-2019 11:16
Ajo ka 7 dhoma gjumi, pishine gjigante dhe rezidenca te veçanta per miqte. Vila eshte e rrethuar nga gjelberimi dhe ka nje pamje perfekte nga oqeani. Vila mesohet se me pare ka qene prone e njerit prej pronareve te ...

Kështu duket nga brenda shtëpia më e re e Barack Obamës
Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze. Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze në Martha’s Vineyard në Massachusetts. Thuhet se vila ka kushtuar rreth 11,75 milionë dollarë. Në fotot të ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 12:30
Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze. Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze në Martha’s Vineyard në Massachusetts. Thuhet se vila ka kushtuar rreth 11,75 milionë dollarë. Në fotot të ...

Kështu duket përbrenda shtëpia e re e familjes Obama
Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze në Martha’s Vineyard në Massachusetts. Thuhet se vila ka kushtuar rreth 11,75 milionë dollarë. Në fotot të cilat po qarkullojnë në rrjet ajo duket tejet ...
Lajminet | 09-Dec-2019 11:34
Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze në Martha’s Vineyard në Massachusetts. Thuhet se vila ka kushtuar rreth 11,75 milionë dollarë. Në fotot të cilat po qarkullojnë në rrjet ajo duket tejet ...

Brenda vilës së re spektakolare të familjes Obama (Foto)
SHBA Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze në Martha’s Vineyard në Massachusetts. Vila super luksoze ka një sipërfaqe prej 120 mijë metra katrorë, dhe kushtoi plot 11.75 milionë dollarë. Ajo ka 7 dhoma ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 10:05
SHBA Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze në Martha’s Vineyard në Massachusetts. Vila super luksoze ka një sipërfaqe prej 120 mijë metra katrorë, dhe kushtoi plot 11.75 milionë dollarë. Ajo ka 7 dhoma ...

Shtëpia super luksoze e çiftit Obama, kushtoi plot…(FOTO)
Ish-Presidenti i SHBA, Barack Obama, dhe bashkëshortja e tij Michelle kanë blerë zyrtarisht dje shtëpinë më të re në Martha’s Vineyard në Massachusetts.
Top Channel | 08-Dec-2019 20:39
Ish-Presidenti i SHBA, Barack Obama, dhe bashkëshortja e tij Michelle kanë blerë zyrtarisht dje shtëpinë më të re në Martha’s Vineyard në Massachusetts.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved