ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 02:38

Bologna – Milan, formacionet zyrtare

Bologna – Milan, formacionet zyrtare
Ditën e sotme është mbyllur java e 14-të e Kategorisë Superiore me dy sfidat e fundit Laçi-Flamurtari e Teuta-Skënderbeu. Ditën e djeshme Partizani kryesues u mund në transfertë nga Bylis me rezultatin 2-1 dhe tashmë ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 19:47
Ditën e sotme është mbyllur java e 14-të e Kategorisë Superiore me dy sfidat e fundit Laçi-Flamurtari e Teuta-Skënderbeu. Ditën e djeshme Partizani kryesues u mund në transfertë nga Bylis me rezultatin 2-1 dhe tashmë ...

Cungu: Fitore e rëndësishme, presim përforcime në janar
Armando Cungu shijon frytet e punës së tij te Laçi, që sot mori fitoren e 5-të në 7 ndeshje, rezultate këto që e kanë afruar shumë pranë kreut, ndaj bardhezinjtë kanë filluar të mendojnë seriozisht për diçka më shumë se ...
SuperSport | 08-Dec-2019 16:28
Armando Cungu shijon frytet e punës së tij te Laçi, që sot mori fitoren e 5-të në 7 ndeshje, rezultate këto që e kanë afruar shumë pranë kreut, ndaj bardhezinjtë kanë filluar të mendojnë seriozisht për diçka më shumë se ...

Bylisi bën autokritikë dhe “gjymton” Partizanin para derbit
Bylisi tregon sërish muskujt dhe këtë herë ndaj Partizanit kryesues, që e ka mposhtur me rezultatin e ngushtë 2-1. Një fitore me shumë vlera, që i ngjit momentalisht ballshiotët në vendin e dytë në klasifikim dhe ...
ABCNews | 07-Dec-2019 15:28
Bylisi tregon sërish muskujt dhe këtë herë ndaj Partizanit kryesues, që e ka mposhtur me rezultatin e ngushtë 2-1. Një fitore me shumë vlera, që i ngjit momentalisht ballshiotët në vendin e dytë në klasifikim dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved