ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 06:46

Bishtazhini, fshati që transformohet çdo vit në prag të festave të fundvitit

Bishtazhini, fshati që transformohet çdo vit në prag të festave të fundvitit
Fshati Bishtazhin i Gjakovës njihet për faktin se çdo vit, në prag të festës së Krishtlindjeve, transformohet duke ofruar pamje mahnitëse të dekoruar në mënyrë mahnitëse me shumë drita. Në Bishtazhin gjendet edhe tregu ...
Koha.net | 09-Dec-2019 12:36
Fshati Bishtazhin i Gjakovës njihet për faktin se çdo vit, në prag të festës së Krishtlindjeve, transformohet duke ofruar pamje mahnitëse të dekoruar në mënyrë mahnitëse me shumë drita. Në Bishtazhin gjendet edhe tregu ...

“Netflix”-i prezanton filmat festivë të këtij viti
Platforma “Netflix” tashmë ka publikuar listën e filmave të Krishtlindjeve, të cilët duhet t’i shikoni në prag të festave të fundvitit. Gazeta “Zëri” jua sjell listën e filmave festivë, të cilët kjo platformë......
Zeri | 09-Dec-2019 10:25
Platforma “Netflix” tashmë ka publikuar listën e filmave të Krishtlindjeve, të cilët duhet t’i shikoni në prag të festave të fundvitit. Gazeta “Zëri” jua sjell listën e filmave festivë, të cilët kjo platformë......

Ja pse ngjyrat e Krishtlindjeve janë e kuqja dhe jeshilja !
Fundviti është i mbushur me festa dhe ngjyra. Por kush janë ngjyrat e vërteta të Krishtlindjeve. Nëse Halloween ka të zezën dhe portokallinë, Shën Valentini të kuqen dhe të bardhë, ne të dritare.net ju bëjmë më dije se ...
Dritare | 09-Dec-2019 09:58
Fundviti është i mbushur me festa dhe ngjyra. Por kush janë ngjyrat e vërteta të Krishtlindjeve. Nëse Halloween ka të zezën dhe portokallinë, Shën Valentini të kuqen dhe të bardhë, ne të dritare.net ju bëjmë më dije se ...

Fshatrat e Gjakovës marrin pamje mahnitëse në prag të Vitit të Ri
Në prag të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, fshati Pjetershan i Gjakovës këtë vit mori pamje jashtëzakonisht të bukur. I stolisur në të gjitha pjesët e tij me ngjyrat më të bukura ai mori një pamje përrallorë. Por, ...
InFokusi | 09-Dec-2019 09:49
Në prag të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, fshati Pjetershan i Gjakovës këtë vit mori pamje jashtëzakonisht të bukur. I stolisur në të gjitha pjesët e tij me ngjyrat më të bukura ai mori një pamje përrallorë. Por, ...

Jo vetëm Prishtina, ky fshat ofron atmosferë fantastike në prag të festave të fundvitit
Tashmë në gjithë botën po ndjehet një frymë festive. Sheshe, qytete e fshatra gjithandej janë dekoruar e veshur me drita shumëngjyrëshe, në vigjilje të Krishtlindjeve e Vitit të Ri. Një atmosferë e tillë, po mbretëron ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 09:22
Tashmë në gjithë botën po ndjehet një frymë festive. Sheshe, qytete e fshatra gjithandej janë dekoruar e veshur me drita shumëngjyrëshe, në vigjilje të Krishtlindjeve e Vitit të Ri. Një atmosferë e tillë, po mbretëron ...

Komuna e Klinës ka ndarë 20 mijë euro për ta dekoruar qytetin
Tahmë në gjithë botën po ndjehet një frymë festive. Sheshe, qytete e fshatra gjithandej janë dekoruar e veshur me drita shumëngjyrëshe, në vigjilje të Krishtlindjeve e Vitit të Ri. Një atmosferë e tillë, po mbretëron ...
Arbresh | 08-Dec-2019 23:39
Tahmë në gjithë botën po ndjehet një frymë festive. Sheshe, qytete e fshatra gjithandej janë dekoruar e veshur me drita shumëngjyrëshe, në vigjilje të Krishtlindjeve e Vitit të Ri. Një atmosferë e tillë, po mbretëron ...

Një “grimë” vend, por Komuna e Klinës ka ndarë 20 mijë euro për ta dekoruar qytetin
Tashmë në gjithë botën po ndjehet një frymë festive. Sheshe, qytete e fshatra gjithandej janë dekoruar e veshur me drita shumëngjyrëshe, në vigjilje të Krishtlindjeve e Vitit të Ri. Një atmosferë e tillë, po mbretëron ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 23:24
Tashmë në gjithë botën po ndjehet një frymë festive. Sheshe, qytete e fshatra gjithandej janë dekoruar e veshur me drita shumëngjyrëshe, në vigjilje të Krishtlindjeve e Vitit të Ri. Një atmosferë e tillë, po mbretëron ...

Kisha në Doblibarë, pamje përrallore për festat e fundvitit
Në vigjilje të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, fshati Pjetershan i Gjakovës edhe këtë vit mori ngjyrat më të bukura, derisa fshati është kthyer plot magji. Por, përveç këtij vendi, edhe një fshat tjetër tashmë po ...
Medial | 08-Dec-2019 18:25
Në vigjilje të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, fshati Pjetershan i Gjakovës edhe këtë vit mori ngjyrat më të bukura, derisa fshati është kthyer plot magji. Por, përveç këtij vendi, edhe një fshat tjetër tashmë po ...

Kisha në Doblibarë, pamje përrallore për festat e fundvitit
Në vigjilje të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, fshati Pjetershan i Gjakovës edhe këtë vit mori ngjyrat më të bukura, derisa fshati është kthyer plot magji. Por, përveç këtij vendi, edhe një fshat tjetër tashmë po ...
Arbresh | 08-Dec-2019 18:19
Në vigjilje të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, fshati Pjetershan i Gjakovës edhe këtë vit mori ngjyrat më të bukura, derisa fshati është kthyer plot magji. Por, përveç këtij vendi, edhe një fshat tjetër tashmë po ...

Kisha në Doblibarë, pamje përrallore për festat e fundvitit
Në vigjilje të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, fshati Pjetershan i Gjakovës edhe këtë vit mori ngjyrat më të bukura, derisa fshati është kthyer plot magji. Por, përveç këtij vendi, edhe një fshat tjetër tashmë po ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 17:40
Në vigjilje të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, fshati Pjetershan i Gjakovës edhe këtë vit mori ngjyrat më të bukura, derisa fshati është kthyer plot magji. Por, përveç këtij vendi, edhe një fshat tjetër tashmë po ...

Nis ndriçimi dhe dekorimi i Kamenicës për festat e fundvitit, kaq ka paguar komuna
Nis ndriçimi dhe dekorimi i Kamenicës për festat e fundvitit, kaq ka paguar komuna. Derisa jemi në vigjilje të festive të fundvitit, shumë qytete në botë tashmë kanë marrë pamje festive. Prishtina, ka një javë që është ...
Medial | 08-Dec-2019 16:56
Nis ndriçimi dhe dekorimi i Kamenicës për festat e fundvitit, kaq ka paguar komuna. Derisa jemi në vigjilje të festive të fundvitit, shumë qytete në botë tashmë kanë marrë pamje festive. Prishtina, ka një javë që është ...

Kisha në Doblibarë, pamje përrallore për festat e fundvitit
Në vigjilje të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, fshati Pjetershan i Gjakovës edhe këtë vit mori ngjyrat më të bukura, derisa fshati është kthyer plot magji. Por, përveç këtij vendi, edhe një fshat tjetër tashmë po ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 16:52
Në vigjilje të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, fshati Pjetershan i Gjakovës edhe këtë vit mori ngjyrat më të bukura, derisa fshati është kthyer plot magji. Por, përveç këtij vendi, edhe një fshat tjetër tashmë po ...

Nis ndriçimi dhe dekorimi i Kamenicës për festat e fundvitit, kaq ka paguar komuna
Nis ndriçimi dhe dekorimi i Kamenicës për festat e fundvitit, kaq ka paguar komuna. Derisa jemi në vigjilje të festive të fundvitit, shumë qytete në botë tashmë kanë marrë pamje festive. Prishtina, ka një javë që është ...
Arbresh | 08-Dec-2019 16:46
Nis ndriçimi dhe dekorimi i Kamenicës për festat e fundvitit, kaq ka paguar komuna. Derisa jemi në vigjilje të festive të fundvitit, shumë qytete në botë tashmë kanë marrë pamje festive. Prishtina, ka një javë që është ...

Nis ndriçimi dhe dekorimi i Kamenicës për festat e fundvitit, kaq ka paguar komuna
Derisa jemi në vigjilje të festive të fundvitit, shumë qytete në botë tashmë kanë marrë pamje festive. Prishtina, ka një javë që është ndriçuar, derisa sot pritet të stolisen edhe rrugët e qytetit të Kamenicës. Përmes, ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 16:34
Derisa jemi në vigjilje të festive të fundvitit, shumë qytete në botë tashmë kanë marrë pamje festive. Prishtina, ka një javë që është ndriçuar, derisa sot pritet të stolisen edhe rrugët e qytetit të Kamenicës. Përmes, ...

Vjet nuk u zbukurua, ja sa do të shpenzoj Lipjani për dekorimin e festave të fundvitit
Komuna e Lipjanit do t’i shpenzoj fiks 15 mijë euro për zbukurimin e sheshit për festat e fundvitit, shkruan Indeksonline. Për këtë, Komuna ka ofruar një tender për t’i kryer këto shërbime, vlera e të cilit është 15 ...
Zeri | 07-Dec-2019 18:19
Komuna e Lipjanit do t’i shpenzoj fiks 15 mijë euro për zbukurimin e sheshit për festat e fundvitit, shkruan Indeksonline. Për këtë, Komuna ka ofruar një tender për t’i kryer këto shërbime, vlera e të cilit është 15 ...

Vjet nuk u zbukurua, ja sa do të shpenzoj Lipjani për dekorimin e festave të fundvitit
Komuna e Lipjanit do t’i shpenzoj fiks 15 mijë euro për zbukurimin e sheshit për festat e fundvitit, shkruan Indeksonline. Për këtë, Komuna ka ofruar një tender për t’i kryer këto shërbime, vlera e të cilit është 15 ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 17:40
Komuna e Lipjanit do t’i shpenzoj fiks 15 mijë euro për zbukurimin e sheshit për festat e fundvitit, shkruan Indeksonline. Për këtë, Komuna ka ofruar një tender për t’i kryer këto shërbime, vlera e të cilit është 15 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved