ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 06:46

Horoskopi i ditës/Njihuni me parashikimin e yjeve për secilën shenjë

Horoskopi i ditës/Njihuni me parashikimin e yjeve për secilën shenjë
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e hënë 9 dhjetor 2019 për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Nëse jeni në çift nuk është ...
Mapo | 09-Dec-2019 08:07
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e hënë 9 dhjetor 2019 për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Nëse jeni në çift nuk është ...

Horoskopi, 9 dhjetor 2019
Dashi Mos e fajoni vetën për gjithçka që po ndodh kohët e fundit, pasi kjo mund t’ju rëndojë psikoligjikisht. Ekziston mundësia të bëni disa ndryshime në arredimin e shtëpisë. Idetë e reja do t’ju sjellin rezultate të ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 07:01
Dashi Mos e fajoni vetën për gjithçka që po ndodh kohët e fundit, pasi kjo mund t’ju rëndojë psikoligjikisht. Ekziston mundësia të bëni disa ndryshime në arredimin e shtëpisë. Idetë e reja do t’ju sjellin rezultate të ...

Horoskopi javor për periudhën nga 13 – 16 dhjetor
Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni javën e ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 09:43
Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni javën e ...

Atrologja Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Kujdes…
Astrologja Meri Shehu ka bërë parashikimin astrologjik për ditën e sotme dhe tregon që mesazhi që Mërkuri la në Akrep është që duhet të fillojmë nga niveli zero dhe duhet të bëjmë plane të reja zhvillime të reja të ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 13:27
Astrologja Meri Shehu ka bërë parashikimin astrologjik për ditën e sotme dhe tregon që mesazhi që Mërkuri la në Akrep është që duhet të fillojmë nga niveli zero dhe duhet të bëjmë plane të reja zhvillime të reja të ...

Horoskopi për ditën e hënë, 9 dhjetor 2019!
Dashi Nëse jeni në çift nuk është koha më e mirë për të planifikuar shpenzime ose projekte të reja. Për momentin, do të angazhoheni për konsolidimin e marrëdhënies tuaj, ndërsa beqarët mund të tërhiqen nga vetmia dhe të ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 06:46
Dashi Nëse jeni në çift nuk është koha më e mirë për të planifikuar shpenzime ose projekte të reja. Për momentin, do të angazhoheni për konsolidimin e marrëdhënies tuaj, ndërsa beqarët mund të tërhiqen nga vetmia dhe të ...

Puna, dashuria e financat këtë javë, parashikimi i yje nga astrologu i njohur Jorgo Pulla
Çfarë do të sjellë kjo javë për ju? Cila do të jetë shenja më e favorizuar e yjeve dhe për kë punët nuk do të shkojnë si duhet? Lexoni parashikimin e yjeve për 12 shenjat e zodiakut përgatitu për ‘BalkanWeb’ nga ...
Lexo | 09-Dec-2019 11:30
Çfarë do të sjellë kjo javë për ju? Cila do të jetë shenja më e favorizuar e yjeve dhe për kë punët nuk do të shkojnë si duhet? Lexoni parashikimin e yjeve për 12 shenjat e zodiakut përgatitu për ‘BalkanWeb’ nga ...

Horoskopi/ Puna, dashuria dhe financat kete jave
Çfarë do të sjellë kjo javë për ju? Cila do të jetë shenja më e favorizuar e yjeve dhe për kë punët nuk do të shkojnë si duhet? Lexoni parashikimin e yjeve për 12 shenjat e zodiakut përgatitu për ‘BalkanWeb’ nga ...
Lajmi i Fundit | 09-Dec-2019 11:27
Çfarë do të sjellë kjo javë për ju? Cila do të jetë shenja më e favorizuar e yjeve dhe për kë punët nuk do të shkojnë si duhet? Lexoni parashikimin e yjeve për 12 shenjat e zodiakut përgatitu për ‘BalkanWeb’ nga ...

Horoskopi javor 9 dhjetor deri 15 dhjetor 2019
Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë 9 dhjetor deri 15 dhjetor 2019. Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi- Dashuria: Në këtë javë ...
Lexo | 09-Dec-2019 09:59
Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë 9 dhjetor deri 15 dhjetor 2019. Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi- Dashuria: Në këtë javë ...

Horoskopi ditor, e hënë 9 dhjetor 2019
Dashi Do keni mosmarrëveshje te vogla sot ne jetën tuaj ne çift, por te gjitha këto do jene pa pasoja te renda. Menjëherë do i kuptoni gabimet dhe do mundoheni ta ndreqni situatën. Beqaret do takohen me një person dhe ...
Bordo | 09-Dec-2019 09:43
Dashi Do keni mosmarrëveshje te vogla sot ne jetën tuaj ne çift, por te gjitha këto do jene pa pasoja te renda. Menjëherë do i kuptoni gabimet dhe do mundoheni ta ndreqni situatën. Beqaret do takohen me një person dhe ...

Bëni durim! Kjo javë rezervon surpriza, njihuni me parashikimin e horoskopit nga astrologu i famshëm Paolo Fox
Postuar: 09/12/2019 - 08:51 Paolo Fox është një ndër astrologët më të njohur në botë. Më poshtë po ju sjellim parashikimin e tij për shenjat e horoskopit duke për këtë javë, duke nisur nga dita e sotme 9 dhjetor deri në ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 08:52
Postuar: 09/12/2019 - 08:51 Paolo Fox është një ndër astrologët më të njohur në botë. Më poshtë po ju sjellim parashikimin e tij për shenjat e horoskopit duke për këtë javë, duke nisur nga dita e sotme 9 dhjetor deri në ...

Horoskopi javor, ja çfarë parashikojnë shenjat për ju
Dashi Dashuria: Në këtë javë të dhjetorit do të jeni të prirur të veproni impulsivisht dhe nuk do të ketë mungesë kontrastesh me të dashurin tuaj. Do të bënit mirë të mendonit para se të thoni ato që mendoni për të ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 19:06
Dashi Dashuria: Në këtë javë të dhjetorit do të jeni të prirur të veproni impulsivisht dhe nuk do të ketë mungesë kontrastesh me të dashurin tuaj. Do të bënit mirë të mendonit para se të thoni ato që mendoni për të ...

Paraja, puna, dashuria… ky është parashikimi i yjeve për sot
DASHI Një lloj distance që keni pasur me partnerin/partneren mund t’ju sjellë ndjenja të ndryshme. Ju mund të keni nevojë për kohë për veten tuaj, por do ju mungojë ai/ajo. Gjatë kësaj dite, mund të shfaqet pasiguria ...
Lajminet | 14-Oct-2019 08:33
DASHI Një lloj distance që keni pasur me partnerin/partneren mund t’ju sjellë ndjenja të ndryshme. Ju mund të keni nevojë për kohë për veten tuaj, por do ju mungojë ai/ajo. Gjatë kësaj dite, mund të shfaqet pasiguria ...

Ja çfarë parashikojnë yjet per diten e sotme
DASHI Një person për të cilin keni pasur ndjenja të forta, pozitive apo negative, do të shfaqet para jush sot. Ndoshta do të jetë vizualisht ose fizikisht. Tërheqja e tyre është e pamohueshme, por ju nuk e dini nëse ...
Indeks Online | 20-Nov-2019 00:55
DASHI Një person për të cilin keni pasur ndjenja të forta, pozitive apo negative, do të shfaqet para jush sot. Ndoshta do të jetë vizualisht ose fizikisht. Tërheqja e tyre është e pamohueshme, por ju nuk e dini nëse ...

Horoskopi ditor, e hënë 9 dhjetor 2019 / Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe dashurinë
Postuar: 09/12/2019 - 07:23 Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Nëse jeni në çift nuk është koha më e mirë për të planifikuar ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 07:25
Postuar: 09/12/2019 - 07:23 Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Nëse jeni në çift nuk është koha më e mirë për të planifikuar ...

Horoskopi, 9 dhjetor 2019
Dashi Mos e fajoni vetën për gjithçka që po ndodh kohët e fundit, pasi kjo mund t’ju rëndojë psikoligjikisht. Ekziston mundësia të bëni disa ndryshime në arredimin e shtëpisë. Idetë e reja do t’ju sjellin rezultate të ...
Medial | 09-Dec-2019 07:13
Dashi Mos e fajoni vetën për gjithçka që po ndodh kohët e fundit, pasi kjo mund t’ju rëndojë psikoligjikisht. Ekziston mundësia të bëni disa ndryshime në arredimin e shtëpisë. Idetë e reja do t’ju sjellin rezultate të ...

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Si do të jetë e diela për të lindurit e çdo shenje
Horoskopi për ditën e dielë, 16 qershor 2019 sipas Paolo Fox Dashi Parashikohet një ditë rinisje, në punë, por edhe në dashuri. Kush ka një histori të rëndësishme dashurie dhe dëshiron të përjetojë emocione të bukura, ...
Telegraf | 16-Jun-2019 12:06
Horoskopi për ditën e dielë, 16 qershor 2019 sipas Paolo Fox Dashi Parashikohet një ditë rinisje, në punë, por edhe në dashuri. Kush ka një histori të rëndësishme dashurie dhe dëshiron të përjetojë emocione të bukura, ...

Fati yt sot/ horoskopi 9 dhjetor 2019
Dashi Dashuria: Nëse jeni në çift nuk është koha më e mirë për të planifikuar shpenzime ose projekte të reja. Për momentin, do të angazhoheni për konsolidimin e marrëdhënies tuaj, ndërsa beqarët mund të tërhiqen nga ...
Lexo | 08-Dec-2019 21:10
Dashi Dashuria: Nëse jeni në çift nuk është koha më e mirë për të planifikuar shpenzime ose projekte të reja. Për momentin, do të angazhoheni për konsolidimin e marrëdhënies tuaj, ndërsa beqarët mund të tërhiqen nga ...

Horoskopi javor 9- 15 dhjetor 2019
Dashi Mundohuni të merrni ndonjë ditë lejë gjatë kësaj jave dhe të shkoni jashtë qytetit tuaj. Do çlodheni, do reflektoni dhe do ju ndriçohen idetë. Nëse jeni në një lidhje mos u bëni impulsive dhe mundohuni të ruani ...
Dritare | 08-Dec-2019 20:36
Dashi Mundohuni të merrni ndonjë ditë lejë gjatë kësaj jave dhe të shkoni jashtë qytetit tuaj. Do çlodheni, do reflektoni dhe do ju ndriçohen idetë. Nëse jeni në një lidhje mos u bëni impulsive dhe mundohuni të ruani ...

Horoskopi i datës 9 dhjetor 2019
Dashi Mirë është që për çdo gjë të reflektoni gjerë e gjatë sot pasi në të kundërt do lëndoni dhe do lëndoheni njëkohësisht. Prezenca e Saturnit në qiellin tuaj të dashurisë do e vendosë në rrezik jetën në çift. Mos ...
Dritare | 08-Dec-2019 20:36
Dashi Mirë është që për çdo gjë të reflektoni gjerë e gjatë sot pasi në të kundërt do lëndoni dhe do lëndoheni njëkohësisht. Prezenca e Saturnit në qiellin tuaj të dashurisë do e vendosë në rrezik jetën në çift. Mos ...

Horoskopi për ditën e dielë, 8 dhjetor 2019
Dashi Venusi në dashuri ofron mundësi të mira për të rregulluar krisjet në çiftet e vjetra dhe për të forcuar dialogun. Sqarime në horizont për ata që janë përballur me ndryshimet dhe keqkuptimet. Hëna gjithashtu ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 07:37
Dashi Venusi në dashuri ofron mundësi të mira për të rregulluar krisjet në çiftet e vjetra dhe për të forcuar dialogun. Sqarime në horizont për ata që janë përballur me ndryshimet dhe keqkuptimet. Hëna gjithashtu ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved