ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 02:27

Apple, me paralajmërim të ri për përdoruesit e iPhone-it

Apple, me paralajmërim të ri për përdoruesit e iPhone-it
Apple ka pranuar se miliona përdorues të iPhone-it çorientohen në lidhje me përdorimin e të dhënave të vendndodhjes, si dhe ka premtuar se do ta rregullojë këtë problem. Specialisti i sigurisë, Brian Krebs zbuloi se ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 12:57
Apple ka pranuar se miliona përdorues të iPhone-it çorientohen në lidhje me përdorimin e të dhënave të vendndodhjes, si dhe ka premtuar se do ta rregullojë këtë problem. Specialisti i sigurisë, Brian Krebs zbuloi se ...

Apple lëshon paralajmërim të ri për miliona përdorues të iPhone
Apple ka pranuar se miliona përdorues të iPhone çorientohennë lidhje me përdorimin e të dhënave të vendndodhjes, si dhe ka premtuar se do ta rregullojë këtë problem. Specialisti i sigurisë, Brian Krebs zbuloi se ...
Medial | 09-Dec-2019 10:55
Apple ka pranuar se miliona përdorues të iPhone çorientohennë lidhje me përdorimin e të dhënave të vendndodhjes, si dhe ka premtuar se do ta rregullojë këtë problem. Specialisti i sigurisë, Brian Krebs zbuloi se ...

Apple lëshon paralajmërim të ri për miliona përdorues të iPhone
Apple ka pranuar se miliona përdorues të iPhone çorientohennë lidhje me përdorimin e të dhënave të vendndodhjes, si dhe ka premtuar se do ta rregullojë këtë problem. Specialisti i sigurisë, Brian Krebs zbuloi se ...
PC World | 09-Dec-2019 10:40
Apple ka pranuar se miliona përdorues të iPhone çorientohennë lidhje me përdorimin e të dhënave të vendndodhjes, si dhe ka premtuar se do ta rregullojë këtë problem. Specialisti i sigurisë, Brian Krebs zbuloi se ...

U kritikua Google, Apple bën po të njëjtën gjë
Telefoni më i mirë i Apple, iPhone 11 Pro gjurmon vendndodhjen e përdoruesve edhe kur nuk e kanë të aktivizuar zbuloi një hulumtues i sigurisë. Brian Krebs gjeti se telefoni grumbullon të dhënat e pozicionit të ...
Flaka | 06-Dec-2019 22:40
Telefoni më i mirë i Apple, iPhone 11 Pro gjurmon vendndodhjen e përdoruesve edhe kur nuk e kanë të aktivizuar zbuloi një hulumtues i sigurisë. Brian Krebs gjeti se telefoni grumbullon të dhënat e pozicionit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved