ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 03:06

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, kush është 75-vjeçari që humbi jetën

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, kush është 75-vjeçari që humbi jetën
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 12:33
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...

Aksidentoi për vdekje 36 vjeçarin dhe u largua, dorëzohet pas dy ditësh në polici
Një aksident i rëndë ndodhi para dy ditësh në Durrës ku viktimë mbeti një 36 vjeçar. Personi që shkaktoi aksidentin u largua nga vendngjarja për t’u dorëzuar sot në polici.
Top Channel | 08-Dec-2019 17:46
Një aksident i rëndë ndodhi para dy ditësh në Durrës ku viktimë mbeti një 36 vjeçar. Personi që shkaktoi aksidentin u largua nga vendngjarja për t’u dorëzuar sot në polici.

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, 75-vjeçari humb jetën
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se viktima është identifikuar me emrin K. K., rreth 75 vjeç. Aktualisht policia ...
Telegraf | 09-Dec-2019 12:57
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se viktima është identifikuar me emrin K. K., rreth 75 vjeç. Aktualisht policia ...

Aksidentoi për vdekje 36-vjeçarin dhe iku nga vendngjarja, arrestohet 52-vjeçari në Durrës
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Uniformat blu të qytetit bregdetar kanë bërë të mundur arrestimin në ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 16:44
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Uniformat blu të qytetit bregdetar kanë bërë të mundur arrestimin në ...

Goditet nga kamioni, humb jetën 41 vjeçar
Një aksident i rënd komunikacioni ka ndodhur sot në mëngjes në fshatin Gllarevë të Klinës, ku si pasojë ka humbur jetën një këmbësor i moshës 41 vjeçar.
Top Channel | 08-Dec-2019 00:22
Një aksident i rënd komunikacioni ka ndodhur sot në mëngjes në fshatin Gllarevë të Klinës, ku si pasojë ka humbur jetën një këmbësor i moshës 41 vjeçar.

Aksidenti në Korçë/ Shoferi humbi jetën, po punohet për nxjerrjen e trupit
Një aksident i ndodhur pak minuta më parë në Korçë, në afërsi të fshatit Rembec solli humbjen e jetës së drejtuesit të mjetit, Mikel Bode.
Top Channel | 08-Dec-2019 00:22
Një aksident i ndodhur pak minuta më parë në Korçë, në afërsi të fshatit Rembec solli humbjen e jetës së drejtuesit të mjetit, Mikel Bode.

Aksident me vdekje në rrugën Sarandë – Gjirokastër
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën nacionale Sarandë – Gjirokastër. Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor në vendin e quajtur Vrion. Raportohet se personi me ...
Lapsi | 09-Dec-2019 13:18
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën nacionale Sarandë – Gjirokastër. Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor në vendin e quajtur Vrion. Raportohet se personi me ...

Durrës/ Aksidentoi për vdekje 36-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici 52-vjeçari
Nga Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, u bë i mundur arrestimi i shtetasit: S.B.,52 vjeç, banues në Durrës. Ky shtetas dyshohet se më datë 06.12.2019, në orën 16:45, në lagjen Nr ...
Telegraf | 08-Dec-2019 16:58
Nga Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, u bë i mundur arrestimi i shtetasit: S.B.,52 vjeç, banues në Durrës. Ky shtetas dyshohet se më datë 06.12.2019, në orën 16:45, në lagjen Nr ...

Aksidentoi për vdekje 36-vjeçarin, vetëdorëzohet drejtuesi i mjetit
Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë arrestuar një 52 vjeçar me akuzën e shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor dhe largimin nga vendi i aksidentit. 52 vjeçari i ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 16:58
Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë arrestuar një 52 vjeçar me akuzën e shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor dhe largimin nga vendi i aksidentit. 52 vjeçari i ...

EMRI/ Aksident në aksin Sarandë-Gjirokastër, një i vdekur
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin Sarandë- Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se Kosta Kaci 75- vjeçar ka humbur jetën. Është goditur në momentin kur po kalonte rrugën. Gazetari Orgest Sako ...
ABCNews | 09-Dec-2019 12:36
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin Sarandë- Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se Kosta Kaci 75- vjeçar ka humbur jetën. Është goditur në momentin kur po kalonte rrugën. Gazetari Orgest Sako ...

Emri/ Aksident i frikshëm në Ballsh, makina përplas 45-vjeçarin, mjekët detyrohen t’i presin këmbën
BALLSH Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ballsh. Një drejtues motoçikletë duke ecur ne rrugën Fratar -Ballsh është përplasur nga një automjet dhe si pasojë ka përfunduar në asfaltin e rrugës duke i ...
BalkanWeb | 07-Dec-2019 22:20
BALLSH Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ballsh. Një drejtues motoçikletë duke ecur ne rrugën Fratar -Ballsh është përplasur nga një automjet dhe si pasojë ka përfunduar në asfaltin e rrugës duke i ...

Aksidentoi për vdekje të riun dhe iku nga vendngjarja, arrestohet 52-vjeçari në Durrës
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Është bërë i mundur arrestimi në flagrancë të shtetasit S.B 52 vjeç, ...
Lapsi | 08-Dec-2019 17:07
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Është bërë i mundur arrestimi në flagrancë të shtetasit S.B 52 vjeç, ...

Aksident i rëndë, humb jetën një person
Një tridhjetë e njëvjeçar nga Velesi, i cili po drejtonte një motoçikletë të vogël, ka humbur jetën pasi goditi një veturë në autostradën Shtip-Sveti Nikollë afër fshatit Krividol në Shtip, njofton zëdhënësja e SPB ...
Gazeta Observer | 08-Jun-2019 13:23
Një tridhjetë e njëvjeçar nga Velesi, i cili po drejtonte një motoçikletë të vogël, ka humbur jetën pasi goditi një veturë në autostradën Shtip-Sveti Nikollë afër fshatit Krividol në Shtip, njofton zëdhënësja e SPB ...

Aksident i rëndë në Sarandë-Gjirokastër, humb jetën një person
Një aksident i ka marrë jetën një personi ditën e sotme në aksin Sarandë- Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se Kosta Kaci 75-vjeçar ka humbur jetën. Është goditur në momentin kur po kalonte rrugën. Ndërkohë ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 13:01
Një aksident i ka marrë jetën një personi ditën e sotme në aksin Sarandë- Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se Kosta Kaci 75-vjeçar ka humbur jetën. Është goditur në momentin kur po kalonte rrugën. Ndërkohë ...

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje të moshuarin shqiptar
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të hënë në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër, ku një makinë ka përplasur për vdekje një 75 vjeçar. Mësohet se identiteti i viktimës është Kosta Kaça. Ngjarja e rëndë ndodhi në ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 12:51
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të hënë në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër, ku një makinë ka përplasur për vdekje një 75 vjeçar. Mësohet se identiteti i viktimës është Kosta Kaça. Ngjarja e rëndë ndodhi në ...

E përplas makina, humb jetën një person në rrugën Sarandë-Gjirokastër
Një aksident u shënua në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastër. Një këmbësor u përplas nga një automjet dhe për pasojë humbi jetën. Pas aksidentit, viktima u identifikua si Kosta Kaça 75 vjeç. Policia ka nisur hetimet.
Politiko | 09-Dec-2019 12:51
Një aksident u shënua në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastër. Një këmbësor u përplas nga një automjet dhe për pasojë humbi jetën. Pas aksidentit, viktima u identifikua si Kosta Kaça 75 vjeç. Policia ka nisur hetimet.

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, kush është 75-vjeçari që humbi jetën
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion.Gazetarja Shpresa Dine raporon për ‘BalkanWeb’ se viktima është identifikuar me emrin ...
Medial | 09-Dec-2019 12:42
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion.Gazetarja Shpresa Dine raporon për ‘BalkanWeb’ se viktima është identifikuar me emrin ...

Makina del nga rruga, humb jetën shoferi
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një person. Sipas informacioneve të para, një automjet me lëndë drusore ka dalë nga rruga dhe një persona ka vdekur. Ndërkohë një ...
Telegraf | 05-Jun-2019 19:21
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një person. Sipas informacioneve të para, një automjet me lëndë drusore ka dalë nga rruga dhe një persona ka vdekur. Ndërkohë një ...

Aksident i rëndë në aksin Sarandë-Gjirokastër, humb jetën një person (EMRI)
Postuar: 09/12/2019 - 12:41 Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Mësohet se në vendin e quajtur Vrion një automjet ka përplasur për vdekje një person. Viktima është Kosta Kaça, 75 ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 12:42
Postuar: 09/12/2019 - 12:41 Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Mësohet se në vendin e quajtur Vrion një automjet ka përplasur për vdekje një person. Viktima është Kosta Kaça, 75 ...

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, një i vdekur
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...
Medial | 09-Dec-2019 12:36
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved