ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 06:27

Termocentrali ishte në punë për 50 vite, shembet për 4 sekonda me eksploziv Katër kulla të një termocentrali në Angli u shkatërruan me shpërthim të komanduar të premten. Termocentrali ishte ndërtuar në vitin 1963 dhe për më shumë se 5 dekada ishte.

Termocentrali ishte në punë për 50 vite, shembet për 4 sekonda me eksploziv Katër kulla të një termocentrali në Angli u shkatërruan me shpërthim të komanduar të premten. Termocentrali ishte ndërtuar në vitin 1963 dhe për më shumë se 5 dekada ishte.
Katër kulla të një termocentrali në Angli u shkatërruan me shpërthim të komanduar të premten. Termocentrali ishte ndërtuar në vitin 1963 dhe për më shumë se 5 dekada ishte shndërruar në një ikonë të Ajronbrixh, ...
Kosova Sot | 08-Dec-2019 08:39
Katër kulla të një termocentrali në Angli u shkatërruan me shpërthim të komanduar të premten. Termocentrali ishte ndërtuar në vitin 1963 dhe për më shumë se 5 dekada ishte shndërruar në një ikonë të Ajronbrixh, ...

VIDEO: Termocentrali ishte në punë për 50 vite, shembet për 4 sekonda me eksploziv
Katër kulla të një termocentrali në Angli u shkatërruan me shpërthim të komanduar të premten. Termocentrali ishte ndërtuar në vitin 1963 dhe për më shumë se 5 dekada ishte shndërruar në një ikonë të Ajronbrixh, ...
GazetaTema | 07-Dec-2019 14:10
Katër kulla të një termocentrali në Angli u shkatërruan me shpërthim të komanduar të premten. Termocentrali ishte ndërtuar në vitin 1963 dhe për më shumë se 5 dekada ishte shndërruar në një ikonë të Ajronbrixh, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved