ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 05:13

HOROSKOPI JAVOR / Parashikimi i astrologut italian Paolo Fox, për javën 9-15 Dhjetor 2019

HOROSKOPI JAVOR / Parashikimi i astrologut italian Paolo Fox, për javën 9-15 Dhjetor 2019
Dashi Nëse kohët e fundit ju është dashur të merreni me debate në dashuri ose me njerëz të vështirë, përpiquni të mos e teproni. Ju gjithashtu mund të jeni në gjendje të bëni një hap përpara në lidhje me atë që e ...
Bota.al | 08-Dec-2019 12:02
Dashi Nëse kohët e fundit ju është dashur të merreni me debate në dashuri ose me njerëz të vështirë, përpiquni të mos e teproni. Ju gjithashtu mund të jeni në gjendje të bëni një hap përpara në lidhje me atë që e ...

Parashikimi i astrologut italian Paolo Fox për ditën e diel, 8 dhjetor 2019
DASHI Eshtë dita e duhur për të marrë iniciativën, për të organizuar diçka të këndshme me njerëzit që ju doni. Sa i përket dashurisë, sonte afrojuni një personi që ju ka shpëtuar së fundmi. Eshtë një e diel interesante ...
Bota.al | 07-Dec-2019 21:07
DASHI Eshtë dita e duhur për të marrë iniciativën, për të organizuar diçka të këndshme me njerëzit që ju doni. Sa i përket dashurisë, sonte afrojuni një personi që ju ka shpëtuar së fundmi. Eshtë një e diel interesante ...

Parashikimi i astrologut italian Paolo Fox për ditën e shtunë, 7 dhjetor 2019
DASHI Ditë pozitive, shfrytëzoni rastin për të bërë diçka të shkujdesur, për të dalë me miqtë, për t’u çlodhur pak. Dashuria është e mirë, tani mund të flisni për projekte të rëndësishme. DEMI Duhet të përpiqeni të ...
Bota.al | 06-Dec-2019 19:18
DASHI Ditë pozitive, shfrytëzoni rastin për të bërë diçka të shkujdesur, për të dalë me miqtë, për t’u çlodhur pak. Dashuria është e mirë, tani mund të flisni për projekte të rëndësishme. DEMI Duhet të përpiqeni të ...

Horoskopi për ditën e sotme
Horoskopi sot.. DASHI 21. mars - 20. prill Dite e mbushur me vështirësi te shumta ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për asgjë me partnerin dhe do doni gjithmonë te dale e ...
Gazeta Express | 06-Aug-2016 06:49
Horoskopi sot.. DASHI 21. mars - 20. prill Dite e mbushur me vështirësi te shumta ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për asgjë me partnerin dhe do doni gjithmonë te dale e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved