ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 03:46

Aksidentoi për vdekje 36-vjeçarin dhe iku nga vendngjarja, arrestohet 52-vjeçari në Durrës

Aksidentoi për vdekje 36-vjeçarin dhe iku nga vendngjarja, arrestohet 52-vjeçari në Durrës
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Uniformat blu të qytetit bregdetar kanë bërë të mundur arrestimin në ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 16:44
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Uniformat blu të qytetit bregdetar kanë bërë të mundur arrestimin në ...

Skema mashtruese me vlerë miliona euro, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Një shtetas grek ndaj të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave mashtruese lidhur me tatimin mbi vlerën e shtuar kryer në bashkëpunim”, ...
Top Channel | 08-Dec-2019 15:44
Një shtetas grek ndaj të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave mashtruese lidhur me tatimin mbi vlerën e shtuar kryer në bashkëpunim”, ...

Akuzohet për mashtrim: Ekstradohet nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek
Një shtetas grek, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, është ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 16:49
Një shtetas grek, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, është ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave ...

Kishte krijuar skema mashtruese me vlerë miliona euro, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Interpol Tirana, në bashkëpunim me Interpol Kopenhagen kanë ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek, për të cilin Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për krijim të skemave ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 15:21
Interpol Tirana, në bashkëpunim me Interpol Kopenhagen kanë ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek, për të cilin Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për krijim të skemave ...

Shiste droga të forta te “Varri i Bamit”, arrestohet trafikanti në Tiranë, i sekuestrohet makina dhe telefoni
Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar, i cili akuzohet për prodhim dheshitje të drogave të forta, konkretisht të llojit kokainë. Në pranga ka rënë shtetasi F. Sh., i cili sipas uniformave blu, e shiste lëndën ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 13:30
Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar, i cili akuzohet për prodhim dheshitje të drogave të forta, konkretisht të llojit kokainë. Në pranga ka rënë shtetasi F. Sh., i cili sipas uniformave blu, e shiste lëndën ...

FOTOT: Operacioni anti-kontrabandë në Goricë, mes të arrestuarve dhe ish-kreu i FRPD në Korçë
Mes pesë personave të arrestuar sot në flagrancë nga policia pasi kaluan kontrabandë 4 kamionë me mallra pranë Doganës së Goricës, është dhe ish-kreu i Forumit Rinon të PD në Korçë. Policia sqaron se Punonjësi i Doganës ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 13:35
Mes pesë personave të arrestuar sot në flagrancë nga policia pasi kaluan kontrabandë 4 kamionë me mallra pranë Doganës së Goricës, është dhe ish-kreu i Forumit Rinon të PD në Korçë. Policia sqaron se Punonjësi i Doganës ...

Kapen me armë dhe lëndë narkotike, tre të arrestuar në Shkodër
Tre shtetas që posedonin armët zjarri dhe lëndë narkotike janë arrestuar nga policia në Shkodër, ndërkohë që një tjetër është proceduar në gjendje të lirë.
Top Channel | 08-Dec-2019 11:35
Tre shtetas që posedonin armët zjarri dhe lëndë narkotike janë arrestuar nga policia në Shkodër, ndërkohë që një tjetër është proceduar në gjendje të lirë.

Krijoi skema mashtruese e fshehu të ardhurat, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Një shtetas grek I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autorietet shqiptare është ekstraduar këtë të dielë nga Danimarka. Shtetasi grek I ekstraduar është D. Th., 46 vjeç. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim pasi ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 15:38
Një shtetas grek I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autorietet shqiptare është ekstraduar këtë të dielë nga Danimarka. Shtetasi grek I ekstraduar është D. Th., 46 vjeç. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim pasi ...

Tregtonte kokainë në kryeqytet, arrestohet 43-vjeçari
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë, ka organizuar dhe finalizuar operacionin policor “DRIVER” nga ku u arreestua në flagrancë një person. Shtetasi i arrestuar është F. Sh., 43 vjeç banues në Tiranë. Ky ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 15:27
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë, ka organizuar dhe finalizuar operacionin policor “DRIVER” nga ku u arreestua në flagrancë një person. Shtetasi i arrestuar është F. Sh., 43 vjeç banues në Tiranë. Ky ...

Shkodër/ Kokainë, armë zjarri e municion luftarak, arrestohen 3 të rinj
mapo.al Shkodër – Tre persona janë vendosur në pranga në vendin e quajtur “Ura e Vjetër”, pasi iu është gjetur kokainë e kanabis. Bëhet fjalë për Melson Shaqiri (22 vjeç) Eraldo Muça (21 vjeç) dhe Ervin Vukatana (31 ...
Mapo | 08-Dec-2019 11:14
mapo.al Shkodër – Tre persona janë vendosur në pranga në vendin e quajtur “Ura e Vjetër”, pasi iu është gjetur kokainë e kanabis. Bëhet fjalë për Melson Shaqiri (22 vjeç) Eraldo Muça (21 vjeç) dhe Ervin Vukatana (31 ...

Shiste drogë te ‘Varri i Bamit’, prangoset 43 vjeçari
Një 43 vjeçar është arrestuar në kryeqytet me akuzën e shitjes së drogërave të forta. Në pranga ra shtetasi me iniciale F. Sh., banues në Tiranë. “Sipas informacioneve të siguruara në rrugë operative, nga Seksioni për ...
Telegraf | 08-Dec-2019 14:50
Një 43 vjeçar është arrestuar në kryeqytet me akuzën e shitjes së drogërave të forta. Në pranga ra shtetasi me iniciale F. Sh., banues në Tiranë. “Sipas informacioneve të siguruara në rrugë operative, nga Seksioni për ...

Kokainë, armë zjarri e municion luftarak, “Shqiponjat” arrestojnë 3 të rinjtë në Shkodër (Emrat)
Policia e Shkodrës ka finalizuar me sukses operacionin “Buna”, duke arrestuar tre persona dhe sekuestruar armë zjarri, municion luftarak dhe kokainë e kanabis. Gazetari Senad Nikshiqi raporton për “BalkanWeb” se janë ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 10:06
Policia e Shkodrës ka finalizuar me sukses operacionin “Buna”, duke arrestuar tre persona dhe sekuestruar armë zjarri, municion luftarak dhe kokainë e kanabis. Gazetari Senad Nikshiqi raporton për “BalkanWeb” se janë ...

Korçë/ 5 të arrestuar nga operacioni anti-kontrabandë, mes tyre 1 doganier dhe 3 punonjës të Policisë Kufitare
Pesë persona janë arrestuar në flagrancë nga policia, nga të cilët 1 doganier, 3 punonjës të Policisë Kufitare, 1 shtetas, si edhe shpallen në kërkim 7 të tjerë.
Top Channel | 08-Dec-2019 09:56
Pesë persona janë arrestuar në flagrancë nga policia, nga të cilët 1 doganier, 3 punonjës të Policisë Kufitare, 1 shtetas, si edhe shpallen në kërkim 7 të tjerë.

Lejuan kamionët plot mallra kontrabandë, arrestohet doganieri dhe 3 policët kufitarë në Korçë
Një aksion i gjerë është zvhilluar nga Policia e Korçës, duke çuar në pranga 1 doganier, 3 punonjës të Policisë Kufitare, 1 shtetas, si dhe janë shpallur në kërkim 7 të tjerë. Personat e arrestuar akuzohen për disa ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 09:54
Një aksion i gjerë është zvhilluar nga Policia e Korçës, duke çuar në pranga 1 doganier, 3 punonjës të Policisë Kufitare, 1 shtetas, si dhe janë shpallur në kërkim 7 të tjerë. Personat e arrestuar akuzohen për disa ...

Operacioni antikontrabandë “Gorica”: Arrestohen policë e doganierë në Korçë, 7 persona të tjerë në kërkim
Policia ka a rrestuar në flagrancë 5 shtetas nga të cilët 1 doganier, 3 punonjës të Policisë Kufitare, 1 shtetas, si edhe shpallen në kërkim 7 të tjerë, pasi në bashkëpunimin me njërti tjetrin ata fusnin mallra ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 10:05
Policia ka a rrestuar në flagrancë 5 shtetas nga të cilët 1 doganier, 3 punonjës të Policisë Kufitare, 1 shtetas, si edhe shpallen në kërkim 7 të tjerë, pasi në bashkëpunimin me njërti tjetrin ata fusnin mallra ...

Ekstazi, kokainë e armë, arrestohen tre të rinj në Shkodër
Policia e Shkodrës ka finalizuar me sukses operacionin policor “Buna” nga ku tre shtetas u arrestuan dhe një tjetër u procedua penalisht. Operacioni u zhvillua nga Forca e Posaçme “Shqiponja” në bashkëpunim me ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 10:51
Policia e Shkodrës ka finalizuar me sukses operacionin policor “Buna” nga ku tre shtetas u arrestuan dhe një tjetër u procedua penalisht. Operacioni u zhvillua nga Forca e Posaçme “Shqiponja” në bashkëpunim me ...

Operacion antikontrabandë në Korçë, arrestohen 5 persona, 7 në kërkim
Pesë persona u arrestuan në flagrancë dhe shtatë të tjerë u shpallën në kërkim gjatë operacionit antikontrabandë të koduar “Gorica”. Operacioni u organizua nga DVP-Korçë në bashkëpunim me Sektorin e SHÇBA ndërsa mes të ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 10:33
Pesë persona u arrestuan në flagrancë dhe shtatë të tjerë u shpallën në kërkim gjatë operacionit antikontrabandë të koduar “Gorica”. Operacioni u organizua nga DVP-Korçë në bashkëpunim me Sektorin e SHÇBA ndërsa mes të ...

Mallra kontrabandë me kamionë në kufi, në pranga doganieri dhe 3 policë
mapo.al Korçë -Pesë persona janë arrestuar dhe shtatë të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi lejuan të kalonin me kamionë mallra kontrabandë nga pika e kalimit kufitar Goricë. Sipas informacionit policor janë arrestuar ...
Mapo | 08-Dec-2019 09:50
mapo.al Korçë -Pesë persona janë arrestuar dhe shtatë të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi lejuan të kalonin me kamionë mallra kontrabandë nga pika e kalimit kufitar Goricë. Sipas informacionit policor janë arrestuar ...

Për një kulturë të re shkrimësie
STEFAN MARTIKO Përsiatje rreth krijimtarisë së poetit Moikom Zeqo STEFAN MARTIKO Për shkak të prurjeve, për shkak të një diskutimi që vazhdon të ngrejë pyetje që presin të marrin përgjigje, Moikom Zeqo, që tashmë ka ...
Mapo | 07-Dec-2019 18:01
STEFAN MARTIKO Përsiatje rreth krijimtarisë së poetit Moikom Zeqo STEFAN MARTIKO Për shkak të prurjeve, për shkak të një diskutimi që vazhdon të ngrejë pyetje që presin të marrin përgjigje, Moikom Zeqo, që tashmë ka ...

U gjenden armë zjarri dhe drogë, arrestohen tre persona në Shkodër
Janë vënë në pranga në Shkoder tre shtetas që posedonin armët e zjarrit dhe lëndën narkotike, si dhe një tjetër është proceduar në gjëndje të lirë. “Në banesën e shtetasit E. V., shërbimet e Policisë gjetën dhe ...
Telegraf | 08-Dec-2019 10:23
Janë vënë në pranga në Shkoder tre shtetas që posedonin armët e zjarrit dhe lëndën narkotike, si dhe një tjetër është proceduar në gjëndje të lirë. “Në banesën e shtetasit E. V., shërbimet e Policisë gjetën dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved