ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 03:35

“Bora bora” kënga më e re nga Kastro

“Bora bora” kënga më e re nga Kastro
Reperi Kastro ka prezantuar së fundmi për fansat projektin e tij më të ri muzikor “Bora Bora”. Kënga është e zhanrit R&B dhe hip-hop. Incizimi është bërë në studion “RoseMusic”, gjersa për tekstin ashtu si në çdo këngë ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 10:06
Reperi Kastro ka prezantuar së fundmi për fansat projektin e tij më të ri muzikor “Bora Bora”. Kënga është e zhanrit R&B dhe hip-hop. Incizimi është bërë në studion “RoseMusic”, gjersa për tekstin ashtu si në çdo këngë ...

Tayna publikon hitin më të ri
Pa lajmëruar askënd më herët, reperja Tayna i ka surpizuar të gjithë fansat e saj me këngën e re të titulluar “Sorry”. Vetëm pak orë pas publikimit, kënga ka arritur mijëra klikime në Youtube dhe me siguri do t’ju ...
Lapsi | 07-Dec-2019 10:42
Pa lajmëruar askënd më herët, reperja Tayna i ka surpizuar të gjithë fansat e saj me këngën e re të titulluar “Sorry”. Vetëm pak orë pas publikimit, kënga ka arritur mijëra klikime në Youtube dhe me siguri do t’ju ...

Tayna publikon këngën e re
Reperja e njohur kosovare, Tayna, ka publikuar këngën e saj më të re. Brenda pak minutave të publikimit kjo këngë marrë mijëra klikime në kanalin Youtube. Tekstin e këngës e ka shkruar vet këngëtarja, ndëra beati është ...
Aktuale.MK | 06-Dec-2019 23:31
Reperja e njohur kosovare, Tayna, ka publikuar këngën e saj më të re. Brenda pak minutave të publikimit kjo këngë marrë mijëra klikime në kanalin Youtube. Tekstin e këngës e ka shkruar vet këngëtarja, ndëra beati është ...

Tayna vjen me këngë të re (VIDEO)
Reperja e njohur kosovare, Tayna, ka publikuar këngën e saj më të re. Brenda pak minutave të publikimit kjo këngë marrë mijëra klikimë në kanalin Youtube, transmeton Klan Kosova. Tekstin e këngës e ka shkruar vet ...
Klan Kosova | 06-Dec-2019 22:55
Reperja e njohur kosovare, Tayna, ka publikuar këngën e saj më të re. Brenda pak minutave të publikimit kjo këngë marrë mijëra klikimë në kanalin Youtube, transmeton Klan Kosova. Tekstin e këngës e ka shkruar vet ...

Tayna surprizon adhuruesit, publikon këngën e re pa paralajmërim
Rep-artistja më e suksesshme shqiptare, Tayna ka publikuar projektin e ri surprizë. “Sorry” mban titullin kënga e cila është publikuar vetëm në versionin audio, shkruan Indeksonline. Si në çdo projekt tjetër, Tayna edhe ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 21:27
Rep-artistja më e suksesshme shqiptare, Tayna ka publikuar projektin e ri surprizë. “Sorry” mban titullin kënga e cila është publikuar vetëm në versionin audio, shkruan Indeksonline. Si në çdo projekt tjetër, Tayna edhe ...

“Kur isha e vogël dëgjoja muzikën e saj” – Bebe Rexha tregon cilën artiste shqiptare dëgjonte në CD
Tayna sapo ka publikuar këngën e saj të re, shkruan GazetaBlic. “Sorry” titullohet projekti i saj më i ri i cili erdhi papritur për fansat e saj, pasi një gjë të tillë këngëtarja nuk e kishte paralajmëruar. Teksti dhe ...
GazetaBlic | 06-Dec-2019 21:27
Tayna sapo ka publikuar këngën e saj të re, shkruan GazetaBlic. “Sorry” titullohet projekti i saj më i ri i cili erdhi papritur për fansat e saj, pasi një gjë të tillë këngëtarja nuk e kishte paralajmëruar. Teksti dhe ...

Befason Tayna, “Sorry” kënga e re e saj (VIDEO)
Reperja Tayna ka befasuar të gjithë me një këngë të re sonte “Sorry” quhet kënga më e re e Taynas që ajo e ka lansuar parapak minutave. Reperja nuk është parë se kishte në plan për të lansuar ndonjë këngë të re, por ajo ...
TetovaSot | 06-Dec-2019 21:15
Reperja Tayna ka befasuar të gjithë me një këngë të re sonte “Sorry” quhet kënga më e re e Taynas që ajo e ka lansuar parapak minutave. Reperja nuk është parë se kishte në plan për të lansuar ndonjë këngë të re, por ajo ...

Tayna publikon projektin surprizë
Tayna si befasi për fansat, ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “Sorry”, shkruan . Kësaj radhe, këtë këngë ajo e solli vetëm në versionin audio, edhe këtë herë për tekstin dhe melodinë u kujdes vetë reperja. Më ...
Lajminet | 06-Dec-2019 20:52
Tayna si befasi për fansat, ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “Sorry”, shkruan . Kësaj radhe, këtë këngë ajo e solli vetëm në versionin audio, edhe këtë herë për tekstin dhe melodinë u kujdes vetë reperja. Më ...

Tayna vjen krejt ndryshe në këngën e re
Pa shumë zhurmë, Tayna ka publikuar sonte një këngë të re të titulluar ‘Sorry’. Ky projekt pa videoklip e sjell reperen e njohur në ritme pak më ndryshe nga ç’jemi mësuar ta dëgjojmë. Më poshtë, kënga e re. /prive.al
Arbresh | 06-Dec-2019 20:51
Pa shumë zhurmë, Tayna ka publikuar sonte një këngë të re të titulluar ‘Sorry’. Ky projekt pa videoklip e sjell reperen e njohur në ritme pak më ndryshe nga ç’jemi mësuar ta dëgjojmë. Më poshtë, kënga e re. /prive.al

Befason Tayna, 'Sorry' kënga e re e saj
Reperja Tayna ka befasuar të gjithë me një këngë të re sonte “Sorry” quhet kënga më e re e Taynas që ajo e ka lansuar parapak minutave. Reperja nuk është parë se kishte në plan për të lansuar ndonjë......
Zeri | 06-Dec-2019 20:39
Reperja Tayna ka befasuar të gjithë me një këngë të re sonte “Sorry” quhet kënga më e re e Taynas që ajo e ka lansuar parapak minutave. Reperja nuk është parë se kishte në plan për të lansuar ndonjë......

Befason Tayna, “Sorry” kënga e re e saj
Reperja Tayna ka befasuar të gjithë me një këngë të re sonte “Sorry” quhet kënga më e re e Taynas që ajo e ka lansuar parapak minutave. Reperja nuk është parë se kishte në plan për të lansuar ndonjë këngë të re, por ajo ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 20:27
Reperja Tayna ka befasuar të gjithë me një këngë të re sonte “Sorry” quhet kënga më e re e Taynas që ajo e ka lansuar parapak minutave. Reperja nuk është parë se kishte në plan për të lansuar ndonjë këngë të re, por ajo ...

Sefë Duraj publikon “Një copë t’zemrës ktu pe la”
Këngëtari i njohur shqiptar Sefë Duraj njihet prej vitesh për muzikën e bukur dhe hitet e shumta që sjellë ndër vite. Edhe së fundi, Sefë Duraj ka publikuar projektin e ri muzikor në prag të festave të fundvitit. “Një ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 18:15
Këngëtari i njohur shqiptar Sefë Duraj njihet prej vitesh për muzikën e bukur dhe hitet e shumta që sjellë ndër vite. Edhe së fundi, Sefë Duraj ka publikuar projektin e ri muzikor në prag të festave të fundvitit. “Një ...

Semiautomatik dhe Lluni publikojnë “Poza n’bllok”
Lluni dhe Semiautomatik kanë publikuar këngën e re. Dy reperat e ri por shumë të talentuar lansuan ‘Poza n’bllok’ e cila ka ardhur vetëm në versionin audio. “Poza n’bllok” është me tekst të dy artistëve, ndërsa për ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 17:21
Lluni dhe Semiautomatik kanë publikuar këngën e re. Dy reperat e ri por shumë të talentuar lansuan ‘Poza n’bllok’ e cila ka ardhur vetëm në versionin audio. “Poza n’bllok” është me tekst të dy artistëve, ndërsa për ...

Lluni dhe Semiautomatik publikojnë këngën “Poza n’bllok”
Lluni dhe Semiautomatik kanë lansuar edhe një projekt të ri muzikor, shkruan . Kënga mban titullin “Poza n’bllok” dhe është me tekst të dy artistëve, ndërsa e sollën vetëm në versionin audio. Për beatin u kujdes ...
Lajminet | 06-Dec-2019 16:45
Lluni dhe Semiautomatik kanë lansuar edhe një projekt të ri muzikor, shkruan . Kënga mban titullin “Poza n’bllok” dhe është me tekst të dy artistëve, ndërsa e sollën vetëm në versionin audio. Për beatin u kujdes ...

Stanaj vjen me “405”
Albert Stanaj, i njohur si Stanaj ka publikuar këngën më të re. Kënga mban titullin “405” dhe pritet të ketë sukeses, pasi që këngët e tij janë shumë të suksesshme. Këngëtari shqiptar, klipin e këngës e ka xhiruar në ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 12:46
Albert Stanaj, i njohur si Stanaj ka publikuar këngën më të re. Kënga mban titullin “405” dhe pritet të ketë sukeses, pasi që këngët e tij janë shumë të suksesshme. Këngëtari shqiptar, klipin e këngës e ka xhiruar në ...

Albert Stanaj publikon këngën e re
Albert Stanaj ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “405?, një baladë të cilën e realizoi edhe me një videokip të thjeshtë në studion e tij, shkruan portali Alberti deri më tani ka sjell një sërë ...
Arbresh | 06-Dec-2019 12:06
Albert Stanaj ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “405?, një baladë të cilën e realizoi edhe me një videokip të thjeshtë në studion e tij, shkruan portali Alberti deri më tani ka sjell një sërë ...

Stanaj publikon këngën e re
Stanaj ka gëzuar shumë fansat e tij që me padurim po prisnin diçka të re nga këngëtari, dje gjatë mbrëmjes ai ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan . Shqiptari që njihet edhe ndërkombëtarisht, këngën e ka ...
Lajminet | 06-Dec-2019 11:32
Stanaj ka gëzuar shumë fansat e tij që me padurim po prisnin diçka të re nga këngëtari, dje gjatë mbrëmjes ai ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan . Shqiptari që njihet edhe ndërkombëtarisht, këngën e ka ...

Rikthehet Nora Muçaj! Publikon këngën e re “Për ty”
Këngëtarja Nora Muçaj i është rikthyer pas një kohe të gjatë muzikës. Ajo ka publikuar një projekt të ri muzikor me titull “Për ty”, që është një baladë e lehtë e zhanrit R&B. Për herë të parë, Nora vjen edhe si autore ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 19:34
Këngëtarja Nora Muçaj i është rikthyer pas një kohe të gjatë muzikës. Ajo ka publikuar një projekt të ri muzikor me titull “Për ty”, që është një baladë e lehtë e zhanrit R&B. Për herë të parë, Nora vjen edhe si autore ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved