ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 05:30

Rrjeti i Grave të Kosovës në Kuvendin e 17-të kërkon ndëshkimin e sulmit ndaj grave

Rrjeti i Grave të Kosovës në Kuvendin e 17-të kërkon ndëshkimin e sulmit ndaj grave
Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) sot ka mbajtur Kuvendin e 17-të Vjetor bashkë me të gjithë anëtarët. RrGK në këtë takim mblodhi 158 organizata anëtare, partnerët dhe shumë përkrahës të punës së tyre. Po ashtu RrGK këtë ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 12:12
Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) sot ka mbajtur Kuvendin e 17-të Vjetor bashkë me të gjithë anëtarët. RrGK në këtë takim mblodhi 158 organizata anëtare, partnerët dhe shumë përkrahës të punës së tyre. Po ashtu RrGK këtë ...

Rrjeti i Grave mban Kuvendin e 17-të, sistemi i drejtësisë ka dështuar të ndëshkojë sulmuesit e grave
Fillimisht u mbajt 1 min heshtje për viktimat e tërmetit në Shqipëri. Aty u tha se RrGK-ja ka kërkuar llogaridhënie për rastet e dhunës ndaj grave. Sipas tyre sistemi i drejtësisë ka dështuar në këtë aspekt pasi nuk ka ...
Lajminet | 07-Dec-2019 12:10
Fillimisht u mbajt 1 min heshtje për viktimat e tërmetit në Shqipëri. Aty u tha se RrGK-ja ka kërkuar llogaridhënie për rastet e dhunës ndaj grave. Sipas tyre sistemi i drejtësisë ka dështuar në këtë aspekt pasi nuk ka ...

Rrjeti i Grave të Kosovës në Kuvendin e 17-të kërkon ndëshkimin e sulmit ndaj grave
Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) sot ka mbajtur Kuvendin e 17-të Vjetor bashkë me të gjithë anëtarët. RrGK në këtë takim mblodhi 158 organizata anëtare, partnerët dhe shumë përkrahës të punës së tyre. Po ashtu RrGK këtë ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 11:55
Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) sot ka mbajtur Kuvendin e 17-të Vjetor bashkë me të gjithë anëtarët. RrGK në këtë takim mblodhi 158 organizata anëtare, partnerët dhe shumë përkrahës të punës së tyre. Po ashtu RrGK këtë ...

Rrjeti i Grave të Kosovës në Kuvendin e 17-të kërkon ndëshkimin e sulmit ndaj grave
Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) sot ka mbajtur Kuvendin e 17-të Vjetor bashkë me të gjithë anëtarët. RrGK në këtë takim mblodhi 158 organizata anëtare, partnerët dhe shumë përkrahës të punës së tyre, njofton Klan ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 11:48
Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) sot ka mbajtur Kuvendin e 17-të Vjetor bashkë me të gjithë anëtarët. RrGK në këtë takim mblodhi 158 organizata anëtare, partnerët dhe shumë përkrahës të punës së tyre, njofton Klan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved