ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 01:57

Romët janë një pasuri, dhe jo pazar për anëtarësimin në BE

Romët janë një pasuri, dhe jo pazar për anëtarësimin në BE
Bashkimi Evropian kohët e fundit vendosi ta bllokojë hapjen e negociatave të anëtarësimit për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ky mesazh dekurajues do të tronditë politikën në të gjithë rajonin. Por efektet më ...
Telegraf | 07-Dec-2019 17:31
Bashkimi Evropian kohët e fundit vendosi ta bllokojë hapjen e negociatave të anëtarësimit për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ky mesazh dekurajues do të tronditë politikën në të gjithë rajonin. Por efektet më ...

Romët janë një pasuri, dhe jo pazar për anëtarësimin në BE
Bashkimi Evropian kohët e fundit vendosi ta bllokojë hapjen e negociatave të anëtarësimit për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ky mesazh dekurajues do të trondisë politikën në të gjithë rajonin. Por efektet më ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 19:21
Bashkimi Evropian kohët e fundit vendosi ta bllokojë hapjen e negociatave të anëtarësimit për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ky mesazh dekurajues do të trondisë politikën në të gjithë rajonin. Por efektet më ...

Romët janë një pasuri, dhe jo pazar për anëtarësimin në BE
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Bashkimi Evropian kohët e fundit vendosi ta bllokojë hapjen e negociatave të anëtarësimit për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...
Reporter | 06-Dec-2019 15:35
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Bashkimi Evropian kohët e fundit vendosi ta bllokojë hapjen e negociatave të anëtarësimit për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved