ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 06:08

“Milionat kanë rëndësi vetëm për ju”, De Paul i “shkel syrin” Interit

“Milionat kanë rëndësi vetëm për ju”, De Paul i “shkel syrin” Interit
Mesfushori i Udinezes, Rodrigo De Paul, beson se trajneri i Interit, Antonio Conte, është një nga tre trajnerët më të mirë në botë, së bashku me Pep Guardiola dhe Maurizio Sarri. Paraqitjet e mira të argjentinasit në ...
ABCNews | 07-Dec-2019 10:33
Mesfushori i Udinezes, Rodrigo De Paul, beson se trajneri i Interit, Antonio Conte, është një nga tre trajnerët më të mirë në botë, së bashku me Pep Guardiola dhe Maurizio Sarri. Paraqitjet e mira të argjentinasit në ...

Godin: E deshëm fitoren, por barazimi ndaj Romës është i mirë
Diego Godin thotë se Interi është i kënaqur me barazimin kundër një rival të fortësi Roma. Ekipet u ndanë në San Siro në barazim pa gola, ku Antonio Mirante bëri dy pritje të mëdha ndaj Romelu Lukakut dhe Matias ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 00:07
Diego Godin thotë se Interi është i kënaqur me barazimin kundër një rival të fortësi Roma. Ekipet u ndanë në San Siro në barazim pa gola, ku Antonio Mirante bëri dy pritje të mëdha ndaj Romelu Lukakut dhe Matias ...

Roma ndal Interin, Juventus ka shansin e artë të rikthehet në krye
Është mbyllur në barazim pa gola ndeshja mes Interit dhe Romës, e vlefshme për javën e 15-të në Serie-A. Skuadrat krijuan shumë raste për gol por nuk arritën që t’i konkretizonin në gol. Me barazimin e sotëm, zikaltërit ...
Standard | 07-Dec-2019 11:57
Është mbyllur në barazim pa gola ndeshja mes Interit dhe Romës, e vlefshme për javën e 15-të në Serie-A. Skuadrat krijuan shumë raste për gol por nuk arritën që t’i konkretizonin në gol. Me barazimin e sotëm, zikaltërit ...

Mesfushori i shkel syrin Interit, Conte mendon për yllin e Serie A
Lojtari i Udineses, Rodrigo De Paul, duket se dëshiron një largim drejt Interit dhe të punojë me trajnerin Antonio Conte. Ai mendon se trajneri i zikaltërve është ndër 3 më të mirët në botë. ”Udinese më dha mua ëndrrën ...
Politiko | 07-Dec-2019 11:00
Lojtari i Udineses, Rodrigo De Paul, duket se dëshiron një largim drejt Interit dhe të punojë me trajnerin Antonio Conte. Ai mendon se trajneri i zikaltërve është ndër 3 më të mirët në botë. ”Udinese më dha mua ëndrrën ...

Dështoi Inter, Juventusi sonte mund të rikthehet në vend të parë
Interi ndalet pas 5 fitoreve radhazi në kampionat dhe e bën këtë sërish në “San Siro” përballë Romës, ku nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola, ndonëse pati mundësi të shumta shënimi, transmeton SS Pas 14 ndeshjesh ...
Portalb | 07-Dec-2019 10:51
Interi ndalet pas 5 fitoreve radhazi në kampionat dhe e bën këtë sërish në “San Siro” përballë Romës, ku nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola, ndonëse pati mundësi të shumta shënimi, transmeton SS Pas 14 ndeshjesh ...

Ky ishte episodin qesharak që po bën xhiron e internetit në ndeshjen Inter – Roma
Një episod qesharak u regjistrua në sfidën e mbrëmshme mes Interit dhe Romës që u mbyll në barazim 0:0. Në minutën e 42-të të pjesës së parë, mbrojtësi i zikaltërve De Vraj, u përplas në mënyrë të......
Zeri | 07-Dec-2019 10:42
Një episod qesharak u regjistrua në sfidën e mbrëmshme mes Interit dhe Romës që u mbyll në barazim 0:0. Në minutën e 42-të të pjesës së parë, mbrojtësi i zikaltërve De Vraj, u përplas në mënyrë të......

Conte: Mirante më i miri! Tifozë, duhet të kuptoni diçka
Antonio Conte, trajneri i Interit, pas ndeshjes me Romës, deklaroi për Sky Sport: “Kur flisni për zotërimin e topit, për rastet, shkoni dhe shikoni ndeshjen dhe do të vini re se Mirante ka qenë më i miri në fushë. Sot ...
ABCNews | 06-Dec-2019 23:55
Antonio Conte, trajneri i Interit, pas ndeshjes me Romës, deklaroi për Sky Sport: “Kur flisni për zotërimin e topit, për rastet, shkoni dhe shikoni ndeshjen dhe do të vini re se Mirante ka qenë më i miri në fushë. Sot ...

“Tifozët duhet të na mbështesin dhe nuk duhet të vërshëllejnë”
Antonio Conte u ka bërë thirrje tifozëve të Interit që të mbështesin skuadrën e tij, dhe se ishte i zhgënjyer kur dëgjoi vërshëllimat e tifozëve në barazimin 0-0 të premten kundër Romës. Inter kishte marrë kreun e Serie ...
Koha.mk | 07-Dec-2019 10:15
Antonio Conte u ka bërë thirrje tifozëve të Interit që të mbështesin skuadrën e tij, dhe se ishte i zhgënjyer kur dëgjoi vërshëllimat e tifozëve në barazimin 0-0 të premten kundër Romës. Inter kishte marrë kreun e Serie ...

Notat e lojtarëve, Inter 0-0 Roma: Godin dhe Smalling më të mirët, Lukaku dështim
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu siç ishte parashikuar, shumë e fortë. Ajo cfarë u pa, ishte paraqitja ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 23:01
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu siç ishte parashikuar, shumë e fortë. Ajo cfarë u pa, ishte paraqitja ...

Conte i zhgënjyer me tifozët e Interit
Inter kishte marrë kreun e Serie A falë fitores 2:1 kundër Spal, duke shfrytëzuar barazimin 2:2 të Juventusit me Sassuolon. Ata mund të humbasin kreun sot, nëse Juventus fiton në ‘Olimpico’ kundër Lazios. “Tifozët duhet ...
Lajminet | 07-Dec-2019 09:24
Inter kishte marrë kreun e Serie A falë fitores 2:1 kundër Spal, duke shfrytëzuar barazimin 2:2 të Juventusit me Sassuolon. Ata mund të humbasin kreun sot, nëse Juventus fiton në ‘Olimpico’ kundër Lazios. “Tifozët duhet ...

Conte i zhgënjyer me veprimin e tifozëve, ‘merituam më shumë’
Conte beson se Interi meritoi më shumë se një barazim në ‘San Siro’ kundër Romës. Inter ka barazuar 0-0 me Romën në ‘San Siro’ dhe rrezikon të humbasë kreun në Serie A, në rast fitores së Juventusit sonte kundër Lazios. ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 09:12
Conte beson se Interi meritoi më shumë se një barazim në ‘San Siro’ kundër Romës. Inter ka barazuar 0-0 me Romën në ‘San Siro’ dhe rrezikon të humbasë kreun në Serie A, në rast fitores së Juventusit sonte kundër Lazios. ...

Godin i sinqertë: Ka edhe barazime në futboll, pikë e vlefshme
Interi barazoi me Romën, në një ndeshje që ishte deri diku e barabartë. Në kampin zikaltër janë pajtuar me rezultatin, të paktën mbrojtësi Diego Gogin. Uruguaiani, pas ndeshjes ka folur për Sky Sport. “Jam i kënaqur nga ...
ABCNews | 06-Dec-2019 23:16
Interi barazoi me Romën, në një ndeshje që ishte deri diku e barabartë. Në kampin zikaltër janë pajtuar me rezultatin, të paktën mbrojtësi Diego Gogin. Uruguaiani, pas ndeshjes ka folur për Sky Sport. “Jam i kënaqur nga ...

Conte i zhgënjyer me veprimin e tifozëve, ‘merituam më shumë’
Conte beson se Interi meritoi më shumë se një barazim në ‘San Siro’ kundër Romës. Inter ka barazuar 0-0 me Romën në ‘San Siro’ dhe rrezikon të humbasë kreun në Serie A, në rast fitores së Juventusit sonte kundër Lazios, ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 08:44
Conte beson se Interi meritoi më shumë se një barazim në ‘San Siro’ kundër Romës. Inter ka barazuar 0-0 me Romën në ‘San Siro’ dhe rrezikon të humbasë kreun në Serie A, në rast fitores së Juventusit sonte kundër Lazios, ...

Barazon Atletico Madridi, Diego Simeone gjithmonë e më afër largimit
Është mbyllur para pak çastesh dueli hapës i xhiros së 15’të në Serie A mes Interit dhe Romës. Fatkeqësisht, ky derbi u mbyll ashtu siç edhe ia filloi, pra me rezultatin më të padëshiruar në futboll, atë të bardhë, 0-0, ...
GazetaBlic | 07-Dec-2019 08:11
Është mbyllur para pak çastesh dueli hapës i xhiros së 15’të në Serie A mes Interit dhe Romës. Fatkeqësisht, ky derbi u mbyll ashtu siç edhe ia filloi, pra me rezultatin më të padëshiruar në futboll, atë të bardhë, 0-0, ...

Godin: E deshëm fitoren, por barazimi ndaj Romës është i mirë
Diego Godin thotë se Interi është i kënaqur me barazimin kundër një rival të fortësi Roma. Ekipet u ndanë në San Siro në barazim pa gola, ku Antonio Mirante bëri dy pritje të mëdha ndaj Romelu Lukakut dhe Matias ...
E Dua Sportin | 07-Dec-2019 01:59
Diego Godin thotë se Interi është i kënaqur me barazimin kundër një rival të fortësi Roma. Ekipet u ndanë në San Siro në barazim pa gola, ku Antonio Mirante bëri dy pritje të mëdha ndaj Romelu Lukakut dhe Matias ...

Interi dhe Roma ndahen baras, zikaltërit mbesin lider
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 22:49
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy ...

Notat e lojtarëve, Inter 0-0 Roma: Godin dhe Smalling më të mirët, Lukaku dështim
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu siç ishte parashikuar, shumë e fortë. Ajo cfarë u pa, ishte paraqitja ...
E Dua Sportin | 07-Dec-2019 00:01
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu siç ishte parashikuar, shumë e fortë. Ajo cfarë u pa, ishte paraqitja ...

Conte: Interi kishte shanse për të fituar, por nuk i shfrytëzoi
Është mbyllur para pak çastesh dueli hapës i xhiros së 15’të në Serie A mes Interit dhe Romës. Fatkeqësisht, ky derbi u mbyll ashtu siç edhe ia filloi, pra me rezultatin më të padëshiruar në futboll, atë të bardhë, 0-0, ...
GazetaBlic | 06-Dec-2019 23:49
Është mbyllur para pak çastesh dueli hapës i xhiros së 15’të në Serie A mes Interit dhe Romës. Fatkeqësisht, ky derbi u mbyll ashtu siç edhe ia filloi, pra me rezultatin më të padëshiruar në futboll, atë të bardhë, 0-0, ...

Interi ndalet nga Roma, Juventusi fërkon duart (VIDEO)
Interi nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në shtëpi, duke barazuar 0-0 me Romën. Kështu, nëse Juventusi e mposhtë nesër Lazion, do të rimarrë kreun e tabelës në Serie A, që humbi xhiron e kaluar Interi rrezikon ...
TetovaSot | 06-Dec-2019 23:34
Interi nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në shtëpi, duke barazuar 0-0 me Romën. Kështu, nëse Juventusi e mposhtë nesër Lazion, do të rimarrë kreun e tabelës në Serie A, që humbi xhiron e kaluar Interi rrezikon ...

Inter 0-0 Roma, notat e lojtarëve
Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy raste shumë të mira. Romelu Lukaku në minutën e 7’ dhe Lautaro Martinez në minutën 8’ kishin ...
Lajminet | 06-Dec-2019 23:32
Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy raste shumë të mira. Romelu Lukaku në minutën e 7’ dhe Lautaro Martinez në minutën 8’ kishin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved