ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 02:57

Arsenali me shpatulla pas muri, Aubameyang ndan mendjen

Arsenali me shpatulla pas muri, Aubameyang ndan mendjen
Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, duket se nuk është më i kënaqur tek Arsenali. Edhe pse kohët e fundit lojtari nga Gaboni u gradua kapiten, ai ka ndërprerë çdo bisedim me drejtuesit e klubit për ...
ABCNews | 07-Dec-2019 12:03
Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, duket se nuk është më i kënaqur tek Arsenali. Edhe pse kohët e fundit lojtari nga Gaboni u gradua kapiten, ai ka ndërprerë çdo bisedim me drejtuesit e klubit për ...

Aubameyang i gatshëm të largohet nga Arsenali
Sulmuesi ka kontratë edhe 1 vit e gjysmë me skuadrën londineze. Kapiteni dhe ylli i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang duket se nuk ka pranuar të bisedoj për kontratën e re, dhe pritet të largohet nga Arsenali. Siç ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 11:00
Sulmuesi ka kontratë edhe 1 vit e gjysmë me skuadrën londineze. Kapiteni dhe ylli i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang duket se nuk ka pranuar të bisedoj për kontratën e re, dhe pritet të largohet nga Arsenali. Siç ...

Aubameyang i gatshëm të largohet nga Arsenali
Sulmuesi ka kontratë edhe 1 vit e gjysmë me skuadrën londineze.
Kosova Press | 07-Dec-2019 10:33
Sulmuesi ka kontratë edhe 1 vit e gjysmë me skuadrën londineze.

Aubameyang do të largohet nga Arsenali
Sulmuesi Pierre-Emerick Aubameyang i ka ndërprerë bisedimet për vazhdim të kontratës në Arsenal. Sipas the Mirror, ai e ka ndërmend të largohet nga Topçinjtë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova. Futbollisti në fjalë ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 09:26
Sulmuesi Pierre-Emerick Aubameyang i ka ndërprerë bisedimet për vazhdim të kontratës në Arsenal. Sipas the Mirror, ai e ka ndërmend të largohet nga Topçinjtë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova. Futbollisti në fjalë ...

Aubameyang gati të braktisë Arsenalin
Kapiteni dhe ylli i Arsenalit, është tërhequr nga bisedimet për vazhdimin e kontratës, teksa duket se do të largohet nga klubi, shkruan Mirror, përcjell . Sulmuesi ka kontratë edhe 18 muaj me skuadrën nga Londra. ...
Lajminet | 07-Dec-2019 08:09
Kapiteni dhe ylli i Arsenalit, është tërhequr nga bisedimet për vazhdimin e kontratës, teksa duket se do të largohet nga klubi, shkruan Mirror, përcjell . Sulmuesi ka kontratë edhe 18 muaj me skuadrën nga Londra. ...

Barça gozhdon “Leo Messin” e zi me 170 milion euro
Ylli i ri i Barcelonës, guineasi Ansu Fati, ka nënshkruar një marrëveshje të re me gjigantin katalan. Sipas kontratës së re, Fati 17-vjeçar do të mbetet te Barça deri në vitin 2022, me një klauzolë blerjeje prej 170 ...
Tesheshi | 05-Dec-2019 13:22
Ylli i ri i Barcelonës, guineasi Ansu Fati, ka nënshkruar një marrëveshje të re me gjigantin katalan. Sipas kontratës së re, Fati 17-vjeçar do të mbetet te Barça deri në vitin 2022, me një klauzolë blerjeje prej 170 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved