ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 05:58

Ambulanca përmbyset në kanal, plagoset infermierja dhe pacienti

Ambulanca përmbyset në kanal, plagoset infermierja dhe pacienti
Një autoambulancë e spitalit të Beratit ka përfunduar në kanal në aksin rrugor Ura Vajgurore-Berat. Më konkretisht ngjarja ka ndodhur në fshatin Otllak, pas përplasjes së autoambulancës me një mjet trajler me targa ...
VizionPlus | 07-Dec-2019 11:27
Një autoambulancë e spitalit të Beratit ka përfunduar në kanal në aksin rrugor Ura Vajgurore-Berat. Më konkretisht ngjarja ka ndodhur në fshatin Otllak, pas përplasjes së autoambulancës me një mjet trajler me targa ...

Berat, Trajleri përplas ambulancën me të sëmurin brenda
Një aksident është regjistruar sot në aksin nacional Berat-Ura Vajgurore, në vendin e quajtur “Otllak”, ku për pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur. Një ambulancë është përplasur me një trajler. Për pasojë janë ...
Telegraf | 07-Dec-2019 11:00
Një aksident është regjistruar sot në aksin nacional Berat-Ura Vajgurore, në vendin e quajtur “Otllak”, ku për pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur. Një ambulancë është përplasur me një trajler. Për pasojë janë ...

Makina përplas për vdekje 36 vjeçarin dhe ikën nga vendngjarja
Një aksident I rëndë është shënuar në lagjen numër 15 të qytetit të Durrësit. Bëhet e ditur se një 36 vjecar që lëvizte me biciklete është përplasur me një makinë tip ford focus. Për fat të keq shtetasi që lëvizte me ...
VizionPlus | 07-Dec-2019 08:23
Një aksident I rëndë është shënuar në lagjen numër 15 të qytetit të Durrësit. Bëhet e ditur se një 36 vjecar që lëvizte me biciklete është përplasur me një makinë tip ford focus. Për fat të keq shtetasi që lëvizte me ...

Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje 36-vjeçarin me biçikletë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes së somte në qytetin e Durrësit, me pasojë vdekjen e një personi. Policia njofton se një 36-vjeçar, që ka qenë duke ecur me biçikletë, është përplasur nga një ...
BalkanWeb | 06-Dec-2019 23:04
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes së somte në qytetin e Durrësit, me pasojë vdekjen e një personi. Policia njofton se një 36-vjeçar, që ka qenë duke ecur me biçikletë, është përplasur nga një ...

Tiranë/ Moti i keq, automjetet dalin nga rruga e përplasen me njëri-tjetrin
Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur pranë Kopshtit Botanik në Tiranë. Dy automjete, tip Mercedes Benz dhe Renault janë përplasur me njër-tjetrin, ndërsa nuk dihet ende nëse ka të plagosur apo viktima Sipas dyshimeve të ...
Telegraf | 06-Dec-2019 23:13
Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur pranë Kopshtit Botanik në Tiranë. Dy automjete, tip Mercedes Benz dhe Renault janë përplasur me njër-tjetrin, ndërsa nuk dihet ende nëse ka të plagosur apo viktima Sipas dyshimeve të ...

Aksident në aksin Berat-Poshnje, një ambulancë përplaset me një trailer
Një aksident automobilistik është shënuar ditën e sotme në aksin nacional Berat-Ujë Vajgurore, ku një ambulancë është përplasur me një trailer, në vendin e quajtur “Otllak”, dhe si pasojë kanë mbetur 5 persona të ...
Gazeta Dita | 07-Dec-2019 11:24
Një aksident automobilistik është shënuar ditën e sotme në aksin nacional Berat-Ujë Vajgurore, ku një ambulancë është përplasur me një trailer, në vendin e quajtur “Otllak”, dhe si pasojë kanë mbetur 5 persona të ...

Ambulanca përplaset me trajlerin në Berat, plagosen mjeku, pacienti dhe shoferi
Një ambulancë është përplasur me një trajler në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore, në vendin e quajtur “Otllak”. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur 3 të plagosur. Në ambulancë kanë qenë shoferi, një mjek dhe një ...
Lajmi i Fundit | 07-Dec-2019 11:09
Një ambulancë është përplasur me një trajler në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore, në vendin e quajtur “Otllak”. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur 3 të plagosur. Në ambulancë kanë qenë shoferi, një mjek dhe një ...

Berat/ Trajleri përplas ambulancën, shihni pasojat e aksidentit
Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur në rrugën nacionale Berat – Urë Vajgurore, në Otllak. Një ambulancë u përplas me një trajler dhe për pasojë, të tre personat që ishin në ambulancë, u kthyen në pacientë: ...
TetovaSot | 07-Dec-2019 10:58
Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur në rrugën nacionale Berat – Urë Vajgurore, në Otllak. Një ambulancë u përplas me një trajler dhe për pasojë, të tre personat që ishin në ambulancë, u kthyen në pacientë: ...

Makina përplasi për vdekje 36-vjeçarin me biçikletë
Një 36-vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 15 të qytetit të Durrësit, transmeton OraNews Sipas informacioneve të policisë bëhet e ditur se viktima është shtetasi me ...
Portalb | 07-Dec-2019 10:54
Një 36-vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 15 të qytetit të Durrësit, transmeton OraNews Sipas informacioneve të policisë bëhet e ditur se viktima është shtetasi me ...

Aksident i rëndë/ Ambulanca me të sëmurin brenda përplaset me trajlerin, 3 personat e ndihmës së shpejtë përfundojnë të plagosur (Detajet)
Postuar: 07/12/2019 - 10:48 Një aksident është regjistruar sot në aksin nacional Berat-Ure Vajgurore, në vendin e quajtur “Otllak”, ku për pasojë 3 persona kanë mbetur të plagosur. Një ambulancë është përplasur me një ...
Sot.Al | 07-Dec-2019 10:51
Postuar: 07/12/2019 - 10:48 Një aksident është regjistruar sot në aksin nacional Berat-Ure Vajgurore, në vendin e quajtur “Otllak”, ku për pasojë 3 persona kanë mbetur të plagosur. Një ambulancë është përplasur me një ...

Durrës, makina përplas për vdekje 36-vjeçarin me biçikletë
Një 36-vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 15 të qytetit të Durrësit. Sipas informacioneve të policisë bëhet e ditur se viktima është shtetasi me iniciale E.H., i cili ...
Gazeta Dita | 07-Dec-2019 08:14
Një 36-vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 15 të qytetit të Durrësit. Sipas informacioneve të policisë bëhet e ditur se viktima është shtetasi me iniciale E.H., i cili ...

Durrës, ndërron jetë 36 vjeçari që u godit nga vetura
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës pasditen e sotme ku mësohet se një 36 vjeçar ka ndërruar jetë pasi është përplasur nga një makinë. Autori është larguar nga vendngjarja dhe po punohet për kapjen e......
Zeri | 06-Dec-2019 23:52
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës pasditen e sotme ku mësohet se një 36 vjeçar ka ndërruar jetë pasi është përplasur nga një makinë. Autori është larguar nga vendngjarja dhe po punohet për kapjen e......

Fordi aksidenton për vdekje 36-vjeçarin në Durrës
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në qytetin e Durrësit. Mësohet se rreth orës 16:47, në lagjen 15, Durrës , një mjet tip “Ford Focus”, ka aksidentuar shtetasin me biçikletë E.H., 36 vjeç, banues në ...
Dritare | 06-Dec-2019 23:49
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në qytetin e Durrësit. Mësohet se rreth orës 16:47, në lagjen 15, Durrës , një mjet tip “Ford Focus”, ka aksidentuar shtetasin me biçikletë E.H., 36 vjeç, banues në ...

Ish-lojtari i Interit përfshihet në aksident automobilistik, plagoset 57-vjeçari
Ivan Cordoba është bërë pjesë e një aksidenti automobilistik në Komo të Italisë. Mediat italiane raportojnë se ish-lojtari i Interit ishte duke udhëtuar me makinën e tij tip “Range Rover”, kur pasi mori kthesë u përplas ...
Telegraf | 06-Dec-2019 16:05
Ivan Cordoba është bërë pjesë e një aksidenti automobilistik në Komo të Italisë. Mediat italiane raportojnë se ish-lojtari i Interit ishte duke udhëtuar me makinën e tij tip “Range Rover”, kur pasi mori kthesë u përplas ...

Tiranë/ Moti i keq, automjetet dalin nga rruga e përplasen me njëri-tjetrin
Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur pranë Kopshtit Botanik në Tiranë. Dy automjete, tip Mercedes Benz dhe Renault janë përplasur me njër-tjetrin, ndërsa nuk dihet ende nëse ka të plagosur apo viktima Sipas dyshimeve të ...
Zeri | 06-Dec-2019 23:40
Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur pranë Kopshtit Botanik në Tiranë. Dy automjete, tip Mercedes Benz dhe Renault janë përplasur me njër-tjetrin, ndërsa nuk dihet ende nëse ka të plagosur apo viktima Sipas dyshimeve të ...

Aksident në Shkodër, plagosen 4 persona
Katër persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur mesditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur ish Fermentimi në Shkodër. Policia ...
VizionPlus | 17-Apr-2019 14:59
Katër persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur mesditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur ish Fermentimi në Shkodër. Policia ...

Një 36 vjeçar në Durrës vdes pasi goditet nga një makinë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës pasditen e sotme ku mësohet se një 36 vjeçar ka vdekur pasi është përplasur nga një makinë. Autori është larguar nga vendngjarja dhe po punohet për kapjen e tij. “Më datë ...
Koha.net | 06-Dec-2019 23:16
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës pasditen e sotme ku mësohet se një 36 vjeçar ka vdekur pasi është përplasur nga një makinë. Autori është larguar nga vendngjarja dhe po punohet për kapjen e tij. “Më datë ...

36 vjeçari përplaset për vdekje në Durrës, shoferi largohet nga vendngjarja
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrësin e ‘dropitur’ prej tërmetit. Një makinë ka goditur një të ri në moshën 36 vjeçare, i cili po drejtonte një biçikletë. Për shkak të impaktit të fortë, 36 vjeçari me inicialet ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 23:13
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrësin e ‘dropitur’ prej tërmetit. Një makinë ka goditur një të ri në moshën 36 vjeçare, i cili po drejtonte një biçikletë. Për shkak të impaktit të fortë, 36 vjeçari me inicialet ...

Aksident ne Durres, makina e goditi, humb jeten 36-vjecari me biciklete
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët mbrëmjes në qytetin e Durrësit, me pasojë vdekjen e një personi. Policia tha se një 36-vjeçar, që ka qenë duke ecur me biçikletë, është përplasur nga një mjet tip “Ford Focus”, ...
Lajmi i Fundit | 06-Dec-2019 23:10
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët mbrëmjes në qytetin e Durrësit, me pasojë vdekjen e një personi. Policia tha se një 36-vjeçar, që ka qenë duke ecur me biçikletë, është përplasur nga një mjet tip “Ford Focus”, ...

Aksidenti në Shkodër/ Ndërron jetë një nga të plagosurit
Një aksident ndodhi në aksin rrugor Shkodër-Koplik në vendin e quajtur fshati Shtoj Vjetër, ku janë përplasur, mjeti tip “Benz” me mjetin tip “Kamion”, ku u raportua se u plagosën 4 persona.
Top Channel | 05-Dec-2019 20:14
Një aksident ndodhi në aksin rrugor Shkodër-Koplik në vendin e quajtur fshati Shtoj Vjetër, ku janë përplasur, mjeti tip “Benz” me mjetin tip “Kamion”, ku u raportua se u plagosën 4 persona.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved