ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:30

IuteCredit Kosova që iu revokua licenca, nuk kishte pranuar vërejtje paraprake nga BQK – fillon vlerësimi i masave ligjore

IuteCredit Kosova që iu revokua licenca, nuk kishte pranuar vërejtje paraprake nga BQK – fillon vlerësimi i masave ligjore
IuteCredit Kosova (ICKO), filial i cili plotësisht është në pronësi të IuteCredit Europe dhe kompani simotër e IuteCredit Finance S.à r.l., sot pa njoftim paraprak, ka marrë njoftim nga Banka Qendrore e Kosovës (BQK) se ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 22:46
IuteCredit Kosova (ICKO), filial i cili plotësisht është në pronësi të IuteCredit Europe dhe kompani simotër e IuteCredit Finance S.à r.l., sot pa njoftim paraprak, ka marrë njoftim nga Banka Qendrore e Kosovës (BQK) se ...

IuteCredit, filialit në Kosovë i revokohet licenca, reagon kompania simotër në Evropë
IuteCredit Kosovo (ICKO), filial nën pronësi të plotë nga IuteCredit Europe dhe kompani simotër e IuteCredit Finance S.à.r.l, të premten ka pranuar njoftim paraprak, mori njoftimin nga Banka Qendrore e Kosovës (BQK) se ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 22:34
IuteCredit Kosovo (ICKO), filial nën pronësi të plotë nga IuteCredit Europe dhe kompani simotër e IuteCredit Finance S.à.r.l, të premten ka pranuar njoftim paraprak, mori njoftimin nga Banka Qendrore e Kosovës (BQK) se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved