ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 03:05

Fshati “nën rrethim” nga dhjetëra arinj, anulohen të gjitha aktivitetet

Fshati “nën rrethim” nga dhjetëra arinj, anulohen të gjitha aktivitetet
Një fshat rus është vënë “nën rrethim” nga të paktën 56 arinj të egër polar që janë mbledhur në periferi të zonës së largët. Imazhet tregojnë se si Ryrkaypiy tani është në bllokim nga pushtimi shqetësues i grabitqarëve. ...
Flaka | 06-Dec-2019 22:52
Një fshat rus është vënë “nën rrethim” nga të paktën 56 arinj të egër polar që janë mbledhur në periferi të zonës së largët. Imazhet tregojnë se si Ryrkaypiy tani është në bllokim nga pushtimi shqetësues i grabitqarëve. ...

Fshati rus pushtohet nga arinjtë polarë
Një fshat rus është nën rrethim nga të paktën 56 arinj të egër polarë që janë mbledhur në periferi të zonës së largët. Imazhet dhe pamjet e mrekullueshme tregojnë se si Ryrkaypiy tani është në bllokim për shkak të ...
Gazeta Observer | 06-Dec-2019 15:26
Një fshat rus është nën rrethim nga të paktën 56 arinj të egër polarë që janë mbledhur në periferi të zonës së largët. Imazhet dhe pamjet e mrekullueshme tregojnë se si Ryrkaypiy tani është në bllokim për shkak të ...

Fshati rus pushtohet nga arinjtë polarë-VIDEO
Një fshat rus është nën rrethim nga të paktën 56 arinj të egër polarë që janë mbledhur në periferi të zonës së largët. Imazhet dhe pamjet e mrekullueshme tregojnë se si Ryrkaypiy tani është në bllokim për shkak të ...
InFokusi | 06-Dec-2019 14:54
Një fshat rus është nën rrethim nga të paktën 56 arinj të egër polarë që janë mbledhur në periferi të zonës së largët. Imazhet dhe pamjet e mrekullueshme tregojnë se si Ryrkaypiy tani është në bllokim për shkak të ...

Fshati rus pushtohet nga arinjtë polarë
Një fshat rus është nën rrethim nga të paktën 56 arinj të egër polarë që janë mbledhur në periferi të zonës së largët. Imazhet dhe pamjet e mrekullueshme tregojnë se si Ryrkaypiy tani është në bllokim për shkak të ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 14:27
Një fshat rus është nën rrethim nga të paktën 56 arinj të egër polarë që janë mbledhur në periferi të zonës së largët. Imazhet dhe pamjet e mrekullueshme tregojnë se si Ryrkaypiy tani është në bllokim për shkak të ...

Fshati “nën rrethim” nga dhjetëra arinj, anulohen të gjitha aktivitetet – fëmijët shkojnë të shoqëruar në shkollë
Një fshat rus është vënë “nën rrethim” nga të paktën 56 arinj të egër polar që janë mbledhur në periferi të zonës së largët. Imazhet tregojnë se si Ryrkaypiy tani është në bllokim nga pushtimi shqetësues i grabitqarëve, ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 13:24
Një fshat rus është vënë “nën rrethim” nga të paktën 56 arinj të egër polar që janë mbledhur në periferi të zonës së largët. Imazhet tregojnë se si Ryrkaypiy tani është në bllokim nga pushtimi shqetësues i grabitqarëve, ...

Fshati rus ‘pushtohet’ nga arinjtë polarë
Një fshat në verilindje të Rusisë po përballet me një pushtim të arinjve polarë që kanë zbritur në këtë zonë në kërkim të ushqimit. “Pushtimi” nga 56 arinjtë ka çuar në anulimin e një numri të ngjarjeve publike në ...
Arbresh | 05-Dec-2019 22:23
Një fshat në verilindje të Rusisë po përballet me një pushtim të arinjve polarë që kanë zbritur në këtë zonë në kërkim të ushqimit. “Pushtimi” nga 56 arinjtë ka çuar në anulimin e një numri të ngjarjeve publike në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved