ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:04

Emri Muhamed hyn në mesin e 10 emrave të parë te foshnjat në SHBA

Emri Muhamed hyn në mesin e 10 emrave të parë te foshnjat në SHBA
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese, transmeton AA. Kompania amerikane “BabyCenter” ka ...
Flaka | 06-Dec-2019 23:04
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese, transmeton AA. Kompania amerikane “BabyCenter” ka ...

Emri Muhamed hyn në mesin e 10 emrave të parë te foshnjat në SHBA
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese, transmeton AA. Kompania amerikane “BabyCenter” ka ...
Aktuale.MK | 06-Dec-2019 22:46
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese, transmeton AA. Kompania amerikane “BabyCenter” ka ...

Emri Muhamed, në mesin e 10 emrave të parë te foshnjat në SHBA
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese. Kompania amerikane “BabyCenter” ka publikuar raportin ...
TetovaSot | 06-Dec-2019 22:43
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese. Kompania amerikane “BabyCenter” ka publikuar raportin ...

Emri Muhamed hyn në mesin e 10 emrave të parë te foshnjat në SHBA, po ku renditet emri Alije ?
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese, transmeton Anadolu Agency. Kompania amerikane ...
Lajminet | 06-Dec-2019 16:23
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese, transmeton Anadolu Agency. Kompania amerikane ...

Emri Muhamed hyn në mesin e 10 emrave të parë te foshnjat në SHBA
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese, transmeton AA. Kompania amerikane “BabyCenter” ka ...
Gazeta Observer | 06-Dec-2019 13:21
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese, transmeton AA. Kompania amerikane “BabyCenter” ka ...

Emri Muhamed hyn në mesin e 10 emrave të parë te foshnjat në SHBA
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese. Kompania amerikane “BabyCenter” ka publikuar raportin ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 12:45
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese. Kompania amerikane “BabyCenter” ka publikuar raportin ...

Emri Muhamed hyn në mesin e 10 emrave të parë te foshnjat në SHBA
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese, transmeton Anadolu Agency (AA). Kompania amerikane ...
Portalb | 06-Dec-2019 11:23
Emri Muhamed ka hyrë në mesin e dhjetë emrave më të përdorur për emërtimin e të posalindurve në SHBA në vitin 2019, kanë treguar të dhënat e një kompanie hulumtuese, transmeton Anadolu Agency (AA). Kompania amerikane ...

Emrat më të popullarizuar për bebet e lindura në vitin 2019 në Britani janë Muhamed dhe Olivia
BabyCenter ka publikuar listën e vet tashmë tradicionale të emrave më të popullarizuar për vajza dhe djem në Britani Emri Muhamed tashmë disa vjet zë vendin e parë të emrave më të popullarizuar për djem në këtë shtet. ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 19:52
BabyCenter ka publikuar listën e vet tashmë tradicionale të emrave më të popullarizuar për vajza dhe djem në Britani Emri Muhamed tashmë disa vjet zë vendin e parë të emrave më të popullarizuar për djem në këtë shtet. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved