ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/08/2020 06:48

Votomëni mua, dhe nuk do të paguani më taksa

Votomëni mua, dhe nuk do të paguani më taksa
Nga Artur Ajazi/ Kryetari demokratëve qëndrestarë të Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka nisur turin e tij në katundet e vendit, me parrullën e njohur të propogandës së partisë tij në vitet 2005-2013 “më votoni mua, ...
Lexo | 19-Nov-2019 13:44
Nga Artur Ajazi/ Kryetari demokratëve qëndrestarë të Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka nisur turin e tij në katundet e vendit, me parrullën e njohur të propogandës së partisë tij në vitet 2005-2013 “më votoni mua, ...

Votomëni mua, dhe nuk do të paguani më taksa
Nga Artur Ajazi Kryetari demokratëve qëndrestarë të Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka nisur turin e tij në katundet e vendit, me parrullën e njohur të propogandës së partisë tij në vitet 2005-2013 “më votoni mua, dhe ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 13:19
Nga Artur Ajazi Kryetari demokratëve qëndrestarë të Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka nisur turin e tij në katundet e vendit, me parrullën e njohur të propogandës së partisë tij në vitet 2005-2013 “më votoni mua, dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved