ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 03:28

Trajneri i Brazilit: Messi nuk mund të krahasohet me Pelen

Trajneri i Brazilit: Messi nuk mund të krahasohet me Pelen
Trajneri i Brazilit, Tite, ka thënë se nuk mund të ketë krahasime mes Lionel Messit dhe Pele. Messi dhe Tite patën një zënkë në miqësoren që Argjentina mposhti 1:0 Brazilin. Tite duke dhënë mendimin e tij, ka treguar se ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 15:30
Trajneri i Brazilit, Tite, ka thënë se nuk mund të ketë krahasime mes Lionel Messit dhe Pele. Messi dhe Tite patën një zënkë në miqësoren që Argjentina mposhti 1:0 Brazilin. Tite duke dhënë mendimin e tij, ka treguar se ...

Trajneri i Brazilit: Messi nuk mund të krahasohet me Pelen
Messi dhe Tite patën një zënkë në miqësoren që Argjentina mposhti 1:0 Brazilin. Tite duke dhënë mendimin e tij, ka treguar se kush është më i mirë mes Peles dhe Messit. “Pele është i pakrahasueshme. Kushdo që dëshiron ...
Lajminet | 19-Nov-2019 15:09
Messi dhe Tite patën një zënkë në miqësoren që Argjentina mposhti 1:0 Brazilin. Tite duke dhënë mendimin e tij, ka treguar se kush është më i mirë mes Peles dhe Messit. “Pele është i pakrahasueshme. Kushdo që dëshiron ...

“Pele nuk krahasohet, Messi nuk është më i miri në histori”
Trajneri i Brazilit, Tite, mendon se askush nuk mund të krahasohet me legjendën e futbollit brazilian, Pele. Sipas tij, as Leo Messi, as Cristiano Ronaldo, më saktë askush, nuk mund t’i afrohet ikonës Pele, sepse ai ka ...
Politiko | 19-Nov-2019 12:39
Trajneri i Brazilit, Tite, mendon se askush nuk mund të krahasohet me legjendën e futbollit brazilian, Pele. Sipas tij, as Leo Messi, as Cristiano Ronaldo, më saktë askush, nuk mund t’i afrohet ikonës Pele, sepse ai ka ...

Tite thotë se Messi nuk mund të krahasohet me Pelen: Nuk ka asnjë kredibilitet
Tite duket se është në luftë të hapur me Lionel Messin që nga Kupa e Amerikës që u zhvillua në këtë verë. Trajneri i Brazilit ka thënë se ylli i Barcelonës nuk mund të krahasohet asnjëherë me Pelen. “Pele është i ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 09:46
Tite duket se është në luftë të hapur me Lionel Messin që nga Kupa e Amerikës që u zhvillua në këtë verë. Trajneri i Brazilit ka thënë se ylli i Barcelonës nuk mund të krahasohet asnjëherë me Pelen. “Pele është i ...

Trajneri i Brazilit, Tite: Iu tregoj futbollistin më të mirë në historinë e futbollit!
Trajneri i Kombëtares së Brazilit, Tite, thotë se Lionel Messi nuk e meriton të quhet futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave. Në konferencën për shtyp para përballjes me Korenë e Jugut, Tite tha se legjenda Pele ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 12:30
Trajneri i Kombëtares së Brazilit, Tite, thotë se Lionel Messi nuk e meriton të quhet futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave. Në konferencën për shtyp para përballjes me Korenë e Jugut, Tite tha se legjenda Pele ...

Tite e preferon Pelen para Messit: Mos m’i krahasoni
Tite nuk beson se Lionel Messi e meriton të quhet futbollisti më i mirë i të gjitha kohëve dhe të krahasohen me legjendën braziliane Pele – krahasime këto të cilat Tite i konsideron pa besueshmëri. Trajneri i Kombëtares ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 08:32
Tite nuk beson se Lionel Messi e meriton të quhet futbollisti më i mirë i të gjitha kohëve dhe të krahasohen me legjendën braziliane Pele – krahasime këto të cilat Tite i konsideron pa besueshmëri. Trajneri i Kombëtares ...

Trajneri i Brazilit e preferon Pelen para Messit
Tite nuk beson se Lionel Messi e meriton të quhet futbollisti më i mirë i të gjitha kohëve dhe të krahasohen me legjendën braziliane Pele – krahasime këto të cilat Tite i konsideron pa besueshmëri. Trajneri i Kombëtares ...
PortaliOnline | 19-Nov-2019 08:32
Tite nuk beson se Lionel Messi e meriton të quhet futbollisti më i mirë i të gjitha kohëve dhe të krahasohen me legjendën braziliane Pele – krahasime këto të cilat Tite i konsideron pa besueshmëri. Trajneri i Kombëtares ...

Tite e preferon Pelen para Messit: Mos m’i krahasoni
Tite nuk beson se Lionel Messi e meriton të quhet futbollisti më i mirë i të gjitha kohëve dhe të krahasohen me legjendën braziliane Pele – krahasime këto të cilat Tite i konsideron pa besueshmëri. Trajneri i Kombëtares ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 08:20
Tite nuk beson se Lionel Messi e meriton të quhet futbollisti më i mirë i të gjitha kohëve dhe të krahasohen me legjendën braziliane Pele – krahasime këto të cilat Tite i konsideron pa besueshmëri. Trajneri i Kombëtares ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved