ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/08/2020 04:38

“Unë kurrë nuk kam qenë e motivuar nga paratë” thotë Jennifer Lopez

“Unë kurrë nuk kam qenë e motivuar nga paratë” thotë Jennifer Lopez
Ajo shprehet: Une kurre nuk kam qene e motivuar nga paraja," tha Lopez, duke e krahasuar veten me personazhin e saj Hustlers, Ramona. Me pas artistja flet per filmin ‘Hustlers’ dhe tregon qe nuk ka marre asnje para per ...
ikub.al | 19-Nov-2019 14:59
Ajo shprehet: Une kurre nuk kam qene e motivuar nga paraja," tha Lopez, duke e krahasuar veten me personazhin e saj Hustlers, Ramona. Me pas artistja flet per filmin ‘Hustlers’ dhe tregon qe nuk ka marre asnje para per ...

J. Lo zbulon sa ka marrë në filmin ‘Hustlers’ dhe të gjithë u habitën
Jennifer Lopez shkëlqeu me rolin e ‘Ramona-s’ në filmin e saj të fundit “Hustlers”, i cili pat sukses të madh. “Hustlers” pushtoi kinematë e botës dhe Lopez u vlerësua mjaft për rolin kryesor, megjithatë ajo ka zbuluar ...
Telegraf | 19-Nov-2019 16:25
Jennifer Lopez shkëlqeu me rolin e ‘Ramona-s’ në filmin e saj të fundit “Hustlers”, i cili pat sukses të madh. “Hustlers” pushtoi kinematë e botës dhe Lopez u vlerësua mjaft për rolin kryesor, megjithatë ajo ka zbuluar ...

Jennifer Lopez, një 50-vjeçare sensuale në GQ: ”Bëj gjithmonë atë që dua…”
JLo flet në një intervistë të gjatë për edicionin e ardhshëm të Super Bowl Hlaftime Show 2020, ku do të performojë së bashku me Shakiran: “Ndjej që është një gjë e madhe që dy gra latine të jenë në Super Bowl në Miami ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 13:12
JLo flet në një intervistë të gjatë për edicionin e ardhshëm të Super Bowl Hlaftime Show 2020, ku do të performojë së bashku me Shakiran: “Ndjej që është një gjë e madhe që dy gra latine të jenë në Super Bowl në Miami ...

Sa u pagua Jennifer Lopez në “Huslers“?? Më shumë fitojmë ne!
Që kur publiku pati mundësinë ta shihte, “Huslers“ ka shënuar mjaft sukses. Shumëkush mund të mendojë se patjetër, në raste të tilla, aktorët paguhen me “bollëk“, e Jennifer Lopez, nuk mund të përbëjë përjashtim, apo ...
Bordo | 19-Nov-2019 18:48
Që kur publiku pati mundësinë ta shihte, “Huslers“ ka shënuar mjaft sukses. Shumëkush mund të mendojë se patjetër, në raste të tilla, aktorët paguhen me “bollëk“, e Jennifer Lopez, nuk mund të përbëjë përjashtim, apo ...

Jenifer Lopezi sfidon moshën, atraktive në ballinën e revistës “GQ”
Jennifer Lopez ka habitur me paraqitjen e saj edhe një herë ku pozoj për revistën e njohur ‘GQ’. Këngëtarja dhe aktorja e famshme latino-amerikane, ka mbuluar ballinën e revistës ‘GQ’ për edicionin e dhjetorit, ndërsa ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 09:38
Jennifer Lopez ka habitur me paraqitjen e saj edhe një herë ku pozoj për revistën e njohur ‘GQ’. Këngëtarja dhe aktorja e famshme latino-amerikane, ka mbuluar ballinën e revistës ‘GQ’ për edicionin e dhjetorit, ndërsa ...

JLo pozon për revistën ‘GQ’, kap gjoksin me duar
Askush nuk mund të qëndrojë indiferent kur i sheh linjat trupore të Jennifer Lopez, për më shumë, kur kihet parasysh se bukuroshja është 50 vjeçare. Mirëpo, për t’i mbajtur linjat e saj, këngëtarja dhe aktorja e viziton ...
Arbresh | 19-Nov-2019 09:33
Askush nuk mund të qëndrojë indiferent kur i sheh linjat trupore të Jennifer Lopez, për më shumë, kur kihet parasysh se bukuroshja është 50 vjeçare. Mirëpo, për t’i mbajtur linjat e saj, këngëtarja dhe aktorja e viziton ...

Jennifer Lopez kap gjoksin në fotosesionin e fundit
Jennifer Lopez ka thënë se ajo luajti në “Hustlers” për “pak para” derisa ka folur hapur për lidhjen me Alex Rodriguez dhe ka folur nëse paratë e kanë transformuar pasi që është zgjedhur si femra numër një në botë nga ...
Lajminet | 19-Nov-2019 09:20
Jennifer Lopez ka thënë se ajo luajti në “Hustlers” për “pak para” derisa ka folur hapur për lidhjen me Alex Rodriguez dhe ka folur nëse paratë e kanë transformuar pasi që është zgjedhur si femra numër një në botë nga ...

Jennifer seksi, e kap gjoksin gjatë fotosesionin (FOTO)
Jennifer Lopez ka thënë se ajo luajti në “HUstlers” për “pak para” derisa ka folur hapur për lidhjen me Alex Rodriguez dhe ka folur nëse paratë e kanë transformuar pasi që është zgjedhur si femra numër një në botë nga ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 00:04
Jennifer Lopez ka thënë se ajo luajti në “HUstlers” për “pak para” derisa ka folur hapur për lidhjen me Alex Rodriguez dhe ka folur nëse paratë e kanë transformuar pasi që është zgjedhur si femra numër një në botë nga ...

Jennifer seksi, e kap gjoksin gjatë fotosesionin
Jennifer Lopez ka thënë se ajo luajti në “HUstlers” për “pak para” derisa ka folur hapur për lidhjen me Alex Rodriguez dhe ka folur nëse paratë e kanë transformuar pasi që është zgjedhur si femra numër një në......
Zeri | 18-Nov-2019 23:49
Jennifer Lopez ka thënë se ajo luajti në “HUstlers” për “pak para” derisa ka folur hapur për lidhjen me Alex Rodriguez dhe ka folur nëse paratë e kanë transformuar pasi që është zgjedhur si femra numër një në......

Jennifer seksi, e kap gjoksin gjatë fotosesionin
Jennifer Lopez ka thënë se ajo luajti në “HUstlers” për “pak para” derisa ka folur hapur për lidhjen me Alex Rodriguez dhe ka folur nëse paratë e kanë transformuar pasi që është zgjedhur si femra numër një në botë nga ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 22:33
Jennifer Lopez ka thënë se ajo luajti në “HUstlers” për “pak para” derisa ka folur hapur për lidhjen me Alex Rodriguez dhe ka folur nëse paratë e kanë transformuar pasi që është zgjedhur si femra numër një në botë nga ...

Scorsese:Marrëdhënia e De Niros me Al Pacinon është magjike
Marrëdhënia mes Al Pacinos dhe Robert De Niros është magjike”, theksoi regjisori Martin Scorsese, disa ditë para daljes së filmit të tij të ardhshëm “The Irishman”, ku ka vënë në skenë dyshen legjendare. “Ajo që shihet ...
Lapsi | 18-Nov-2019 15:14
Marrëdhënia mes Al Pacinos dhe Robert De Niros është magjike”, theksoi regjisori Martin Scorsese, disa ditë para daljes së filmit të tij të ardhshëm “The Irishman”, ku ka vënë në skenë dyshen legjendare. “Ajo që shihet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved