ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/08/2020 06:30

Ruçi jep lajmin e mirë pas takimit me ambasadorin e Arabisë Saudite: Do të vendoset së shpejti!

Ruçi jep lajmin e mirë pas takimit me ambasadorin e Arabisë Saudite: Do të vendoset së shpejti!
Postuar: 19/11/2019 - 17:22 Kryeparlamentari, Gramoz Ruçi, priti sot në zyrën e tij ambasadorin e Arabisë Saudite, Abdulmomen Sharaf. Ruçi vlerësoi bashkëpunimin e shkëlqyer midis të dy vendeve, i cili është ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 17:23
Postuar: 19/11/2019 - 17:22 Kryeparlamentari, Gramoz Ruçi, priti sot në zyrën e tij ambasadorin e Arabisë Saudite, Abdulmomen Sharaf. Ruçi vlerësoi bashkëpunimin e shkëlqyer midis të dy vendeve, i cili është ...

Ruçi pret ambasadorin e Arabisë Saudite: Linjë ajrore mes Tiranës dhe Riadit brenda tre muajsh
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, priti Ambasadorin e Arabisë Saudite, Abdulmomen Sharaf. Ruçi vlerësoi bashkëpunimin e shkëlqyer midis të dy vendeve, i cili është intensifikuar kohët e fundit edhe me vizitën e ...
Lexo | 19-Nov-2019 17:11
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, priti Ambasadorin e Arabisë Saudite, Abdulmomen Sharaf. Ruçi vlerësoi bashkëpunimin e shkëlqyer midis të dy vendeve, i cili është intensifikuar kohët e fundit edhe me vizitën e ...

Shqipëria dhe Arabia Saudite intensifikojnë bashkëpunimin, së shpejti linja ajrore Tiranë – Riad
Shqipëria dhe Arabia Saudite e vlerësojnë bashkëpunimen mes tyre si të shkëlqyer, ndërsa po përpiqen të përmirësojmë vazhdimisht klimën pozitive të investimeve në të dy vendet. Kjo u bë e ditur gjatë takimit që Kryetari ...
RTSH | 19-Nov-2019 14:57
Shqipëria dhe Arabia Saudite e vlerësojnë bashkëpunimen mes tyre si të shkëlqyer, ndërsa po përpiqen të përmirësojmë vazhdimisht klimën pozitive të investimeve në të dy vendet. Kjo u bë e ditur gjatë takimit që Kryetari ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved