ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/08/2020 06:39

Rrugët me probleme/ Akset turistike në Vlorë kërkojnë investime

Rrugët me probleme/ Akset turistike në Vlorë kërkojnë investime
Në qytetin e Vlorës nuk kanë munguar investimet madhore vitet e fundit, por ato janë përqendruar kryesisht në qendër.
Top Channel | 19-Nov-2019 16:08
Në qytetin e Vlorës nuk kanë munguar investimet madhore vitet e fundit, por ato janë përqendruar kryesisht në qendër.

Trotuaret me gropa të Lezhës/ Në qytet e vështirë të ecësh natën
Problematikat në qytetin e Lezhës janë të panumërta. Rrugët dhe trotuaret në pjesën më të madhe të lagjeve të Lezhës janë të amortizuara ndaj banorët kërkojnë nga ana e bashkisë ndërhyrje të menjëhershme.
Top Channel | 19-Nov-2019 12:39
Problematikat në qytetin e Lezhës janë të panumërta. Rrugët dhe trotuaret në pjesën më të madhe të lagjeve të Lezhës janë të amortizuara ndaj banorët kërkojnë nga ana e bashkisë ndërhyrje të menjëhershme.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved