ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 05:18

Tiranë/ Arrestohet 20 vjeçari që qëlloi me armë zjarri në drejtim të automjetit të xhaxhait të tij

Tiranë/ Arrestohet 20 vjeçari që qëlloi me armë zjarri në drejtim të automjetit të xhaxhait të tij
Poilicia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e një 20-vjeçari i cili ka qëlluar me armë zjarri para disa ditësh në drejtim të makinës së xhaxhait të tij.
Top Channel | 19-Nov-2019 17:44
Poilicia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e një 20-vjeçari i cili ka qëlluar me armë zjarri para disa ditësh në drejtim të makinës së xhaxhait të tij.

Qëlloi me armë makinën e xhaxhait pas sherrit për pronën, pranga të riut të shpallur në kërkim (EMRI)
Një 20-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi qëlloi me armë zjarri në drejtim të mjetit të xhaxhait të tij. Ngjarja në fjalë ndodhi në fshatin Maknor të Pezës. Shkak sipas policisë është bërë një konflikt për motive ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 17:44
Një 20-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi qëlloi me armë zjarri në drejtim të mjetit të xhaxhait të tij. Ngjarja në fjalë ndodhi në fshatin Maknor të Pezës. Shkak sipas policisë është bërë një konflikt për motive ...

Lezhë/ Arrestohet 32-vjeçari i kërkuar për drogë
Një tjetër i kërkuar bie në prangat e Policisë. Në Lezhë një 32-vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim kombëtar, për veprën penale "Kultivim i bimëve narkotike".
Top Channel | 19-Nov-2019 16:08
Një tjetër i kërkuar bie në prangat e Policisë. Në Lezhë një 32-vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim kombëtar, për veprën penale "Kultivim i bimëve narkotike".

Kishte kultivuar drogë, arrestohet mirditori i kërkuar nga drejtësia
Policia e Lezhës informon se ka arrestuar një 32-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia, pasi akuzohej për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit verior bëjnë me dije se është arrestuar një shtetas nga ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 15:13
Policia e Lezhës informon se ka arrestuar një 32-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia, pasi akuzohej për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit verior bëjnë me dije se është arrestuar një shtetas nga ...

Tiranë/ Qëlloi me armë zjarri ndaj makinës së xhaxhait, arrestohet 20-vjeçari
Një person i cili qëlloi me armë zjarri ndaj makinës së xhaxhait të tij është ndaluar nga policia. I ndaluar është shtetasi, E. S, 20 vjeç, banues në fshatin Maknor të Pezës, i cili thuhet se për motive të dobëta ka ...
Telegraf | 19-Nov-2019 18:27
Një person i cili qëlloi me armë zjarri ndaj makinës së xhaxhait të tij është ndaluar nga policia. I ndaluar është shtetasi, E. S, 20 vjeç, banues në fshatin Maknor të Pezës, i cili thuhet se për motive të dobëta ka ...

Qëlloi xhaxhain pas sherrit për pronën, arrestohet 20 vjeçari
Policia ka vënë në pranga 20 vjeçarin, i cili pas konfliktit për motive pronësie ka qëlluar me armë zjarri drejt makinës së xhaxhait të tij. Sipas policisë ky shtetas ishte i shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës, ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 17:51
Policia ka vënë në pranga 20 vjeçarin, i cili pas konfliktit për motive pronësie ka qëlluar me armë zjarri drejt makinës së xhaxhait të tij. Sipas policisë ky shtetas ishte i shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës, ...

Arrestohet pronari i një fabrike, prodhonte artikuj në kundërshtim me ligjin
Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomike e Financiare në DVP Shkodër u ndalua shtetasi në kërkim G. B. 61 vjeç, banues në lagjen “Ahmet Haxhija”, Shkodër.
Top Channel | 19-Nov-2019 13:48
Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomike e Financiare në DVP Shkodër u ndalua shtetasi në kërkim G. B. 61 vjeç, banues në lagjen “Ahmet Haxhija”, Shkodër.

Arrestohet në kufi biznesmeni shkodran, ja për çfarë akuzohet
Policia ka arrestuar sot një biznesmen shkodran, në tentativë për t’u larguar nga vendi. Në pranga ka rënë pronari i një fabrike, i pikën kufitare të Muriqanit, i cili ishte shpallur në kërkim në kundër të aksionit ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 13:44
Policia ka arrestuar sot një biznesmen shkodran, në tentativë për t’u larguar nga vendi. Në pranga ka rënë pronari i një fabrike, i pikën kufitare të Muriqanit, i cili ishte shpallur në kërkim në kundër të aksionit ...

Lezhë/ Kishte kultivuar drogë, arrestohet mirditori i kërkuar nga drejtësia
Policia e Lezhës informon se ka arrestuar një 32-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia, pasi akuzohej për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit verior bëjnë me dije se është arrestuar një shtetas nga ...
Telegraf | 19-Nov-2019 15:36
Policia e Lezhës informon se ka arrestuar një 32-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia, pasi akuzohej për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit verior bëjnë me dije se është arrestuar një shtetas nga ...

Kush është biznesmeni shkodran që u arrestua teksa po arratisej nga vendi
Një biznesmen nga Shkodra është vënë në prangat e policisë, i akuzuar se prodhonte produkte ushqimore në kundërshtim me ligjin. Gëzim Bala u kap nga policia teksa tentonte të largohej nga dogana e Muriqanit. “Vijon ...
Telegraf | 19-Nov-2019 14:01
Një biznesmen nga Shkodra është vënë në prangat e policisë, i akuzuar se prodhonte produkte ushqimore në kundërshtim me ligjin. Gëzim Bala u kap nga policia teksa tentonte të largohej nga dogana e Muriqanit. “Vijon ...

Shkodër/ Arrestohet në kufi biznesmeni i shpallur në kërkim
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomike e Financiare në DVP Shkodër kanë arrestuar në Murriqan pronarin e fabirkës të shpallur në kërkim gjatë operacionit “Fermetimi”. Shtetasi i arrestuar është me ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 13:58
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomike e Financiare në DVP Shkodër kanë arrestuar në Murriqan pronarin e fabirkës të shpallur në kërkim gjatë operacionit “Fermetimi”. Shtetasi i arrestuar është me ...

I kapin me sirianë brenda makinës, policia arreston dy persona në Kukës
Specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në Kukës arrestuan në flagrancë shtetasit B.D., 29 vjeç, banues në Tiranë dhe M. R., 22 vjeç, banues në Tiranë.
Top Channel | 19-Nov-2019 12:39
Specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në Kukës arrestuan në flagrancë shtetasit B.D., 29 vjeç, banues në Tiranë dhe M. R., 22 vjeç, banues në Tiranë.

U kapën me kanabis, arrestohet një person, procedohet një tjetër
Një i ri është arrestuar dhe një tjetër është proceduar nga policia e Shkodrës pasi u kapën me lëndë narkotike. Shtetasi I arrestuar është A. N. 20 vjeç, banues në lagjen “Vojo Kushi”, Shkodër. Ndërsa është proceduar në ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 13:49
Një i ri është arrestuar dhe një tjetër është proceduar nga policia e Shkodrës pasi u kapën me lëndë narkotike. Shtetasi I arrestuar është A. N. 20 vjeç, banues në lagjen “Vojo Kushi”, Shkodër. Ndërsa është proceduar në ...

Sherri për pronën, qëlloi në drejtim të xhaxhait, policia arreston 20-vjeçarin
Një konflikt për çështje pronësie ndodhur më datë 15.11.2019, në fshatin Maknor të Pezës për pak përfundoi me viktima. Policia ka kapur 20-vjeçarin të shpallur në kërkim, i cili qëlloi me armë zjarri në drejtim të ...
ABCNews | 19-Nov-2019 17:50
Një konflikt për çështje pronësie ndodhur më datë 15.11.2019, në fshatin Maknor të Pezës për pak përfundoi me viktima. Policia ka kapur 20-vjeçarin të shpallur në kërkim, i cili qëlloi me armë zjarri në drejtim të ...

Po transportonin shtetas sirianë, arrestohen dy persona në Kukës
Dy persona u arrestuan në flagrancë nga specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në DVP Kukës. Shtetasit e arrestuar janë B. D., 29 vjeç dhe M. R., 22 vjeç, të dy banues në Tiranë. Arrestimi i tyre u bë pasi u ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 13:19
Dy persona u arrestuan në flagrancë nga specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në DVP Kukës. Shtetasit e arrestuar janë B. D., 29 vjeç dhe M. R., 22 vjeç, të dy banues në Tiranë. Arrestimi i tyre u bë pasi u ...

Dalin raportet sekrete të policisë, si u zhvendos kanabisi nga Lazarati në Tepelenë (FOTO)
Nga ETLEVA DELIA ”Çdo bimë, çdo fidan, çdo farë që kapet në territorin e Shqipërisë deri në datën 15 qershor, është meritë e juaja. E drejtuesve të Policisë, e drejtuesve të degëve territoriale e me radhë. Çfarë kapet ...
Lapsi | 19-Nov-2019 16:59
Nga ETLEVA DELIA ”Çdo bimë, çdo fidan, çdo farë që kapet në territorin e Shqipërisë deri në datën 15 qershor, është meritë e juaja. E drejtuesve të Policisë, e drejtuesve të degëve territoriale e me radhë. Çfarë kapet ...

Kërkohej nga policia, vetëdorëzohet 34 vjeçari në Dibër (akuzat)
Një 34-vjeçar i shpallur në kërkim nga policia në Dibër është vetëdorëzuar në polici.
Top Channel | 19-Nov-2019 11:27
Një 34-vjeçar i shpallur në kërkim nga policia në Dibër është vetëdorëzuar në polici.

Qëlloi me pistletë xhaxhain, policia arreston 20 vjeçarin
Policia ka vënë në pranga këtë të martë një 20 vjeçar i cili ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të makinës së xhaxhait të tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Maknor të Pezës dhe shkak për sulmin është bërë konflikti ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 21:48
Policia ka vënë në pranga këtë të martë një 20 vjeçar i cili ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të makinës së xhaxhait të tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Maknor të Pezës dhe shkak për sulmin është bërë konflikti ...

Breshëri plumbash në drejtim të makinës së xhaxhait, kapet i riu
Një i ri është arrestuar nga policia pasi ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të mjetit të xhaxhait të tij në fshatin Maknor të Pezës. Policia bën me dije se shkak për ngjarjen është bërë një konflikt për motive ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 18:54
Një i ri është arrestuar nga policia pasi ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të mjetit të xhaxhait të tij në fshatin Maknor të Pezës. Policia bën me dije se shkak për ngjarjen është bërë një konflikt për motive ...

“RODONI” vijon arrestimet/ Arrestohet personi i 19
Një tjetër person është arrestuar nga policia në vijim të operacionit “RODONI” për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e korrupsionit dhe falsifikimit të dokumenteve. Disa ditë më parë u kapën gjatë kontrolleve ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 12:40
Një tjetër person është arrestuar nga policia në vijim të operacionit “RODONI” për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e korrupsionit dhe falsifikimit të dokumenteve. Disa ditë më parë u kapën gjatë kontrolleve ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved