ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 02:33

Pasi festuan bashkë në Paris, futbollisti francez vjen në Shqipëri dhe ‘kërkon’ këngëtaren shqiptare

Pasi festuan bashkë në Paris, futbollisti francez vjen në Shqipëri dhe ‘kërkon’ këngëtaren shqiptare
Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloween-in në Paris me dy futbollistët e Francës, Neymar dhe Mbappe. Beatrix ndau në Instagram një pozë me kushërirën e saj ...
Zeri | 19-Nov-2019 18:30
Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloween-in në Paris me dy futbollistët e Francës, Neymar dhe Mbappe. Beatrix ndau në Instagram një pozë me kushërirën e saj ...

Festuan bashkë në Paris! Futbollisti francez i ‘qepet’ edhe në Tiranë këngëtares Beatrix (FOTO)
Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris. Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe. Mesa duket ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 18:26
Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris. Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe. Mesa duket ...

Pasi festuan bashkë në Paris, futbollisti francez vjen në Shqipëri dhe ‘kërkon’ këngëtaren shqiptare
Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloween-in në Paris me dy futbollistët e Francës, Neymar dhe Mbappe. Beatrix ndau në Instagram një pozë me kushërirën e saj ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 17:30
Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloween-in në Paris me dy futbollistët e Francës, Neymar dhe Mbappe. Beatrix ndau në Instagram një pozë me kushërirën e saj ...

U fotografuan në hotelin luksoz, Mbappe i 'fiksuar' pas këngëtares kosovare, shikoni se çfarë bën
Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, së fundmi është parë duke udhëtuar shpesh jashtë vendit. Festa e Halloween këtë vit e gjeti në një hotel luksoz në Paris duke festuar me kushërirën e saj, shkruan "Panorama......
Zeri | 19-Nov-2019 17:25
Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, së fundmi është parë duke udhëtuar shpesh jashtë vendit. Festa e Halloween këtë vit e gjeti në një hotel luksoz në Paris duke festuar me kushërirën e saj, shkruan "Panorama......

Kaluan kohë së bashku në Paris, Mbappe shkon në Shqipëri dhe befason këngëtaren shqiptare
Të gjithë mbetën të befasuar kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloween-in në Paris me dy futbollistët e Francës, Neymar dhe Mbappe. Beatrix ndau në Instagram një pozë me kushërirën ...
InFokusi | 19-Nov-2019 17:15
Të gjithë mbetën të befasuar kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloween-in në Paris me dy futbollistët e Francës, Neymar dhe Mbappe. Beatrix ndau në Instagram një pozë me kushërirën ...

Mbappe i shkon pas këngëtares shqiptare
Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris. Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe. Mesa duket ...
Ina-Online | 19-Nov-2019 16:09
Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris. Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe. Mesa duket ...

Festuan bashkë në Paris! Futbollisti francez i ‘qepet’ edhe në Tiranë këngëtares nga Kosova
Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris. Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe. Mesa ...
Zeri | 19-Nov-2019 15:17
Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris. Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe. Mesa ...

U fotografuan në hotelin luksoz, Mbappe nuk i ndahet më Beatriksit
Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris. Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe. Por me sa ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 14:31
Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris. Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe. Por me sa ...

Festuan bashkë “Halloween”, futbollisti francez vjen në Shqipëri dhe bën këtë gjest për Beatrix Ramosajn (FOTO)
Për “Halloween” të gjithë u habitën kur dy kushërirat e njohura, , Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj, u panë teksa festonin në Paris së bashku me dy futbollistët e famshëm Neymar dhe Mbappe. Ishte Beatrix ajo që ...
InFokusi | 19-Nov-2019 13:33
Për “Halloween” të gjithë u habitën kur dy kushërirat e njohura, , Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj, u panë teksa festonin në Paris së bashku me dy futbollistët e famshëm Neymar dhe Mbappe. Ishte Beatrix ajo që ...

Pasi u fotografuan bashkë në Paris, Beatriks dhe Mbappe vijojnë ‘miqësinë’ e tyre!
Pak ditë më parë, kushërirat Anxhelina Hadërgjonaj e Beatriks Ramosaj fluturuan drejt Parisit për të kaluar një fundjavë së bashku. Të ndodhura në një prej clubeve më të njohur në kryeqytetin francez, bukuroshet ...
Bordo | 19-Nov-2019 13:11
Pak ditë më parë, kushërirat Anxhelina Hadërgjonaj e Beatriks Ramosaj fluturuan drejt Parisit për të kaluar një fundjavë së bashku. Të ndodhura në një prej clubeve më të njohur në kryeqytetin francez, bukuroshet ...

Pasi festuan ‘Halloween-in’ së bashku, Mbappe mbetet i fiksuar pas Beatrixit
Javë më parë në një bar në Paris Beatrix dhe Mbappe kishin festuar së bashku festën ‘Halloweenin’. Për festën e ‘shtrigave’ Beatrix Ramosaj bashkë me mikeshën e saj Anxhelinën kishin vizituar Parisin, ku në......
Zeri | 19-Nov-2019 12:39
Javë më parë në një bar në Paris Beatrix dhe Mbappe kishin festuar së bashku festën ‘Halloweenin’. Për festën e ‘shtrigave’ Beatrix Ramosaj bashkë me mikeshën e saj Anxhelinën kishin vizituar Parisin, ku në......

Festuan bashkë në Paris! Futbollisti francez i ‘qepet’ edhe në Tiranë këngëtares Beatrix
Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris. Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe. Mesa ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 12:25
Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris. Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe. Mesa ...

U fiksua! Pasi festuan bashkë në Paris, futbollisti francez vjen në Shqipëri dhe ja ç’bën për Beatrix Ramosajn!
Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloween-in në Paris me dy futbollistët e famshëm Neymar dhe Mbappe. Beatrix ndau në Instagram një pozë me kushërirën e saj dhe ...
Lexo | 19-Nov-2019 11:51
Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloween-in në Paris me dy futbollistët e famshëm Neymar dhe Mbappe. Beatrix ndau në Instagram një pozë me kushërirën e saj dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved