ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 04:33

Pas përplasjeve në Durrës, emërohet drejtori i ri i kadastrës

Pas përplasjeve në Durrës, emërohet drejtori i ri i kadastrës
Drejtori i ri i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në Durrës do të jetë Artur Çobani. Ai është emëruar pasi drejtuesi i mëparshëm, Liridon Pula u arrestua për shpërdorim detyre dhe u la në burg nga Gjykata e Shkallës së ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 17:53
Drejtori i ri i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në Durrës do të jetë Artur Çobani. Ai është emëruar pasi drejtuesi i mëparshëm, Liridon Pula u arrestua për shpërdorim detyre dhe u la në burg nga Gjykata e Shkallës së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved