ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 04:33

Një javë pas “Malli”, Kida paralajmëron këngën e re

Një javë pas “Malli”, Kida paralajmëron këngën e re
Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin e artit, Kida, një javë më parë solli këngën e re me titull “Malli”. Ky projekt i saj u mirëprit nga publiku dhe vetëm për pak ditë në kanalin zyrtar, YouTube, ka kaluar shifrën e ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 16:08
Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin e artit, Kida, një javë më parë solli këngën e re me titull “Malli”. Ky projekt i saj u mirëprit nga publiku dhe vetëm për pak ditë në kanalin zyrtar, YouTube, ka kaluar shifrën e ...

Pas këngës së re, Kida zbulon një tjetër befasi për adhuruesit
Vetëm pak ditë më parë Kida publikoj këngën e re ‘Malli’ e cila tashmë ka kaluar shifrën e 2 milionë klikimeve në kanalin ‘Youtube’. Por, ky vit si duket nuk ka përfunduar ende për këngëtaren e re dhe shumë të ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 17:08
Vetëm pak ditë më parë Kida publikoj këngën e re ‘Malli’ e cila tashmë ka kaluar shifrën e 2 milionë klikimeve në kanalin ‘Youtube’. Por, ky vit si duket nuk ka përfunduar ende për këngëtaren e re dhe shumë të ...

Konfirmohen zërat, Arilena dhe Flori kanë gati bashkëpunimin e radhës
Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:08
Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena ...

Albërie Hadërgjonaj preket nga fjalimi i Marios ku deklaroi se është gay, ka disa fjalë për të
Dhjetë ditë më parë Kida publikoi projektin e saj të ri muzikor “Malli” – këngë për të cilën ka bashkëpunuar më K-Master dhe Strike Beats dhe Sekuencë Studio për videoklipin. Kurse teksti ishte punuar nga Lyrical Son, ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 16:04
Dhjetë ditë më parë Kida publikoi projektin e saj të ri muzikor “Malli” – këngë për të cilën ka bashkëpunuar më K-Master dhe Strike Beats dhe Sekuencë Studio për videoklipin. Kurse teksti ishte punuar nga Lyrical Son, ...

Arilena dhe Flori bëhen bashkë, një tjetër projekt e publikojnë sot
Arilena Ara është një nga këngëtaret me zërin më unik në estradën shqiptare. Ajo njihet për baladat e mrekullueshme të cilat janë përherë të mirëpritura nga publiku shqiptar dhe më gjerë. Arilena edhe një herë ka ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 15:07
Arilena Ara është një nga këngëtaret me zërin më unik në estradën shqiptare. Ajo njihet për baladat e mrekullueshme të cilat janë përherë të mirëpritura nga publiku shqiptar dhe më gjerë. Arilena edhe një herë ka ...

Pas këngës së re, Kida zbulon një tjetër befasi për adhuruesit
Vetëm pak ditë më parë Kida publikoj këngën e re ‘Malli’ e cila tashmë ka kaluar shifrën e 2 milionë klikimeve në kanalin ‘Youtube’. Por, ky vit si duket nuk ka përfunduar ende për këngëtaren e re dhe shumë të ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 14:07
Vetëm pak ditë më parë Kida publikoj këngën e re ‘Malli’ e cila tashmë ka kaluar shifrën e 2 milionë klikimeve në kanalin ‘Youtube’. Por, ky vit si duket nuk ka përfunduar ende për këngëtaren e re dhe shumë të ...

Pas “Malli”, Kida shumë shpejt me këngë të re
Ka pak ditë që ka lansuar këngën e re, e cila tani është në mesin e këngëve më të dëgjuara të momentit në vend, shkruan . Pas kësaj, Kida përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se shumë shpejt lanson këngën e ...
Lajminet | 19-Nov-2019 13:49
Ka pak ditë që ka lansuar këngën e re, e cila tani është në mesin e këngëve më të dëgjuara të momentit në vend, shkruan . Pas kësaj, Kida përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se shumë shpejt lanson këngën e ...

Mozzik paralajmëron projektin e ri: Në dhjetor ‘do ta djeg lojën’ sërish
Mozzik u kthye fuqishëm në skenë në javën e parë të muajit nëntor me këngën “Dhelpër dinake” që ka thyer shumë rekorde. Që në ditët e para të publikimit, kënga u shndërrua në hit dhe vazhdon të jetë një prej realizimeve ...
Gazeta Observer | 17-Nov-2019 21:44
Mozzik u kthye fuqishëm në skenë në javën e parë të muajit nëntor me këngën “Dhelpër dinake” që ka thyer shumë rekorde. Që në ditët e para të publikimit, kënga u shndërrua në hit dhe vazhdon të jetë një prej realizimeve ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved