ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 03:44

Arrihet marrëveshja me FSHF-në, Reja edhe për katër vite në krye të kuqezinjve

Arrihet marrëveshja me FSHF-në, Reja edhe për katër vite në krye të kuqezinjve
Është arritur marrëveshja mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Edi Rejës. Trajneri italian ka firmosur një kontratë 4-vjeçare me kombëtaren shqiptare. Tekniku 74-vjeçar në katër vitet e qëndrimit të tij do të ...
Telegraf | 19-Nov-2019 23:06
Është arritur marrëveshja mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Edi Rejës. Trajneri italian ka firmosur një kontratë 4-vjeçare me kombëtaren shqiptare. Tekniku 74-vjeçar në katër vitet e qëndrimit të tij do të ...

Armand Duka u jep mend italianëve: Unë do ta kisha shkarkuar Venturën dhe shkoja në Botëror. Tek ne gjërat shkojnë mirë, kam shpërndarë 100 mijë topa falas
Armand Duka, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit që nga viti 2002, është i dashuruar me trajnerët italianë. Madje, prej një viti, ai paguan dy të tillë për stolin e kuqezinjve. Sot do të diskutojë me Reja për ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 19:18
Armand Duka, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit që nga viti 2002, është i dashuruar me trajnerët italianë. Madje, prej një viti, ai paguan dy të tillë për stolin e kuqezinjve. Sot do të diskutojë me Reja për ...

Reja merr drejtimin e Napolit, Ancelotti drejt Tottenhamit
Presidenti i FSHF-së, Armand Duka me intervistën e dhënë për “Corriere dello Sport” ka shtuar edhe më shumë zërat për një largim të mundshëm të Ancelotti nga Napoli. Sipas tij ai që do të largohet do të jetë strategu ...
Telegraf | 19-Nov-2019 19:07
Presidenti i FSHF-së, Armand Duka me intervistën e dhënë për “Corriere dello Sport” ka shtuar edhe më shumë zërat për një largim të mundshëm të Ancelotti nga Napoli. Sipas tij ai që do të largohet do të jetë strategu ...

Takimi maratonë Duka-Reja për rinovimin, pritet njoftimi zyrtar
Presidenti i FSHF-së, Armando Duka dhe trajneri italian, Edoardo Reja, kanë pasur sot një takim të gjatë, ku kanë diskutuar për rinovimin e kontratës së teknikut 74-vjeçar. Takimi ka zgjatur rreth pesë orë dhe palët ...
ABCNews | 19-Nov-2019 23:09
Presidenti i FSHF-së, Armando Duka dhe trajneri italian, Edoardo Reja, kanë pasur sot një takim të gjatë, ku kanë diskutuar për rinovimin e kontratës së teknikut 74-vjeçar. Takimi ka zgjatur rreth pesë orë dhe palët ...

ORA E FUNDIT: Duka “blindon” Rejën, zbulohen detajet e rinovimit të trajnerit
Ka tym të bardhë! Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe trajneri Edy Reja kanë gjetur marrëveshjen për të rinovuar kontratën me Shqipërinë. Numri një i Federatës ka darkuar me italianin dhe u dakordësuan për vazhdimin e ...
Politiko | 19-Nov-2019 23:14
Ka tym të bardhë! Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe trajneri Edy Reja kanë gjetur marrëveshjen për të rinovuar kontratën me Shqipërinë. Numri një i Federatës ka darkuar me italianin dhe u dakordësuan për vazhdimin e ...

FSHF i ofron Rejas kontratën e re për 4 vite, por ja çfarë kërkon italiani
Ashtu siç e paralajmëroi dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka, Edi Rejas që tashmë i ka mbaruar kontrata, do t’i ofrohet një e re. “Panorama Sport” mëson se drejtuesit e Federatës i kanë ofruar një kontratë të re, ...
Zeri | 19-Nov-2019 21:32
Ashtu siç e paralajmëroi dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka, Edi Rejas që tashmë i ka mbaruar kontrata, do t’i ofrohet një e re. “Panorama Sport” mëson se drejtuesit e Federatës i kanë ofruar një kontratë të re, ...

Duka paralajmëron bombën, një kampion i madh merr drejtimin e Kombëtares shqiptare!
Numri një i Federatës shqiptare të futbollit, Armando Duka nuk është i kënaqur me Rejan dhe po përgatit ofertën për një tjetër trajner të njohur dhe sërish italian. Bëhet fjalë për trajnerin kampion, Karlo Ançeloti, i ...
InfoSport.mk | 19-Nov-2019 21:13
Numri një i Federatës shqiptare të futbollit, Armando Duka nuk është i kënaqur me Rejan dhe po përgatit ofertën për një tjetër trajner të njohur dhe sërish italian. Bëhet fjalë për trajnerin kampion, Karlo Ançeloti, i ...

FSHF i ofron kontratë 4-vjeçare, Reja e do për 2 vite: Jam shumë i vjetër
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 17:30
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...

Kjo është oferta që FSHF i ka bërë Edy Rejës
Drejtues të FSHF-së dhe Edy Reja kanë pasur një takim ditën e martë, ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiarë nuk ka asnjë ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 20:23
Drejtues të FSHF-së dhe Edy Reja kanë pasur një takim ditën e martë, ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiarë nuk ka asnjë ...

Duka: Nga Napoli nuk largohet Hysaj, por Ancelotti
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport , ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 20:14
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport , ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran ...

FSHF i ofron kontratë 4-vjeçare, Reja e do për 2 vite: Jam shumë i vjetër
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...
Flaka | 19-Nov-2019 20:11
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...

Maqedoni – Izrael, formacionet zyrtare
Drejtues të FSHF-së dhe Edy Reja kanë pasur një takim ditën e martë, ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiarë nuk ka asnjë ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 19:45
Drejtues të FSHF-së dhe Edy Reja kanë pasur një takim ditën e martë, ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiarë nuk ka asnjë ...

Detajet e ofertës që ka pranuar Edy Reja nga FSHF
Drejtues të FSHF-së dhe Edy Reja kanë pasur një takim ditën e martë, ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiarë nuk ka asnjë ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:05
Drejtues të FSHF-së dhe Edy Reja kanë pasur një takim ditën e martë, ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiarë nuk ka asnjë ...

FSHF i ofron kontratë 4-vjeçare, Reja: Jam shumë i vjetër, e dua për 2 vite
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 19:18
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...

Edi Reja nuk do të jetë më trajneri i Kombëtares së Shqipërisë?
Trajneri i kombëtares “kuq e Zi”, Edi Reja, duket se nuk do të jetë më trajneri i Shqipërisë. Lajmi raportohet nga prestigjiozja italiane “Gazzetta Dello Sport” e cila nënvizon se ish-teknikut të Lazios dhe Napoli i ka ...
RTSH | 19-Nov-2019 19:03
Trajneri i kombëtares “kuq e Zi”, Edi Reja, duket se nuk do të jetë më trajneri i Shqipërisë. Lajmi raportohet nga prestigjiozja italiane “Gazzetta Dello Sport” e cila nënvizon se ish-teknikut të Lazios dhe Napoli i ka ...

Deklarata e Dukës bën bujë në Itali: Nga Napoli nuk largohet Hysaj, por Ancelotti
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport , ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:55
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport , ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran ...

Trajneri Reja refuzon kontratën e FSHF
Trajnerit të Kombëtares Shqiptare, Edi Reja i ka mbaruar tanimë kontrata që kishte me Federatën Shqiptare të Futbollit. Por, drejtuesi i FSHF, Armando Duka i ka ofruar një tjetër kontratë Rejas, e cila parashikohet të ...
Dritare | 19-Nov-2019 18:57
Trajnerit të Kombëtares Shqiptare, Edi Reja i ka mbaruar tanimë kontrata që kishte me Federatën Shqiptare të Futbollit. Por, drejtuesi i FSHF, Armando Duka i ka ofruar një tjetër kontratë Rejas, e cila parashikohet të ...

Mediat italiane e bëjnë fakt të kryer: Edi Reja ikën nga Shqipëria
Trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Edi Reja duket se nuk do të jetë më në krye të skuadrës sonë. Edhe pse ditën e sotme është mësuar se Federata e Futbollit i ka ofruar teknikut italian një kontratë 4 ...
Dritare | 19-Nov-2019 18:57
Trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Edi Reja duket se nuk do të jetë më në krye të skuadrës sonë. Edhe pse ditën e sotme është mësuar se Federata e Futbollit i ka ofruar teknikut italian një kontratë 4 ...

Reja nuk vazhdon me Shqipërinë, sipas mediave italiane Edoardo Reja nuk do të jetë më trajneri i Shqipërisë, sipas mediave italiane. Lajmi raportohet nga prestigjozja italiane “Gazzetta Dello Sport” e cila nënvizon se ish-teknikut të Lazios dhe Nap
Edoardo Reja nuk do të jetë më trajneri i Shqipërisë, sipas mediave italiane. Lajmi raportohet nga prestigjozja italiane “Gazzetta Dello Sport” e cila nënvizon se ish-teknikut të Lazios dhe Napoli i ka përfunduar ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 18:49
Edoardo Reja nuk do të jetë më trajneri i Shqipërisë, sipas mediave italiane. Lajmi raportohet nga prestigjozja italiane “Gazzetta Dello Sport” e cila nënvizon se ish-teknikut të Lazios dhe Napoli i ka përfunduar ...

FSHF i ofron kontratë të re Reyas
Ashtu siç e paralajmëroi dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka, Edi Rejas që tashmë i ka mbaruar kontrata, do t’i ofrohet një e re. “Panorama Sport” mëson se drejtuesit e Federatës i kanë ofruar një kontratë të re, me ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 18:45
Ashtu siç e paralajmëroi dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka, Edi Rejas që tashmë i ka mbaruar kontrata, do t’i ofrohet një e re. “Panorama Sport” mëson se drejtuesit e Federatës i kanë ofruar një kontratë të re, me ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved