ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 04:51

Moreno ndihet i shfrytëzuar dhe i tradhtuar pas kthimit të Enriques si trajner i Spanjës

Moreno ndihet i shfrytëzuar dhe i tradhtuar pas kthimit të Enriques si trajner i Spanjës
Presidenti i Federatës Spanjolle të Futbollit (RFEF), Luis Rubiales, ka konfirmuar se Luis Enrique është ricaktuar në postin e përzgjedhësit të Spanjës duke larguar kështu Robert Morenon nga posti i kryetrajnerit. ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 16:47
Presidenti i Federatës Spanjolle të Futbollit (RFEF), Luis Rubiales, ka konfirmuar se Luis Enrique është ricaktuar në postin e përzgjedhësit të Spanjës duke larguar kështu Robert Morenon nga posti i kryetrajnerit. ...

Presidenti i Spanjës tregon kronologjinë e rikthimit të Luis Enrique
Vendimi erdhi si surprizë për shumëkë, veçanërisht duke pasur parasysh se çfarë bëri Moreni si trajner i përkohshëm dhe më pas si i përhershëm, por ‘La Roja’ gjithmonë ndjeu një detyrë ndaj Luis Enrique pasi ai duhej të ...
Lajminet | 19-Nov-2019 16:32
Vendimi erdhi si surprizë për shumëkë, veçanërisht duke pasur parasysh se çfarë bëri Moreni si trajner i përkohshëm dhe më pas si i përhershëm, por ‘La Roja’ gjithmonë ndjeu një detyrë ndaj Luis Enrique pasi ai duhej të ...

Luis Enrique rikthehet në stolin e Spanjës
Luis Enrique është rikthyer të martën në detyrën e trajnerit të përfaqësueses së Spanjës, 5 muaj pasi kishte dhënë dorëheqjen. Ai e pati marrë këtë vendim sepse vajza e tij 9-vjeçare, e cila më pas ndërroi jetë, ishte ...
RTSH | 19-Nov-2019 15:00
Luis Enrique është rikthyer të martën në detyrën e trajnerit të përfaqësueses së Spanjës, 5 muaj pasi kishte dhënë dorëheqjen. Ai e pati marrë këtë vendim sepse vajza e tij 9-vjeçare, e cila më pas ndërroi jetë, ishte ...

Luis Enrique u rikthye si trajner i kombëtares spanjolle
Luis Enrique, është rikthyer si trajner i Spanjës, 5 muaj pas largimit për arsyeje personale. 48 vjeçarit ka lënë punën e tij për 5 muaj, që nga gushti i këtij viti, për shkak të vdekjes së vajzës së tij nëntë vjeçare, ...
Portalb | 19-Nov-2019 14:32
Luis Enrique, është rikthyer si trajner i Spanjës, 5 muaj pas largimit për arsyeje personale. 48 vjeçarit ka lënë punën e tij për 5 muaj, që nga gushti i këtij viti, për shkak të vdekjes së vajzës së tij nëntë vjeçare, ...

Zyrtare: Enrique rikthehet te Spanja
Luiz Enrique edhe zyrtarisht është rikthyer në postin e trajnerit të Spanjës. Spanjolli u largua në verën që shkoi nga kreu i skuadrës së ‘Furisë së Kuqe’ fillimisht për shkaqe personale. Më vonë u bë e ditur se vajza e ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 13:16
Luiz Enrique edhe zyrtarisht është rikthyer në postin e trajnerit të Spanjës. Spanjolli u largua në verën që shkoi nga kreu i skuadrës së ‘Furisë së Kuqe’ fillimisht për shkaqe personale. Më vonë u bë e ditur se vajza e ...

Presidenti i Federatës së Spanjës: Ja përse vendosëm që të rikthenim Luis Enriquen!
Luis Enrique është rikthyer në krye të përfaqësueses së Spanjës, pasi në qershor të këtij viti u largua për shkaqe personale. Në një konferencë përpara mediave, presidenti i federatës spanjolle, Luis Rubiales, ka ...
Shenja | 19-Nov-2019 13:54
Luis Enrique është rikthyer në krye të përfaqësueses së Spanjës, pasi në qershor të këtij viti u largua për shkaqe personale. Në një konferencë përpara mediave, presidenti i federatës spanjolle, Luis Rubiales, ka ...

Luis Enrique rikthehet si trajner i kombëtares spanjolle
Luis Enrique, është rikthyer si trajner i Spanjës, 5 muaj pas largimit për arsyeje personale. 48 vjeçarit ka lënë punën e tij për 5 muaj, që nga gushti i këtij viti, për shkak të vdekjes së vajzës së tij nëntë vjeçare, ...
Koha.net | 19-Nov-2019 13:53
Luis Enrique, është rikthyer si trajner i Spanjës, 5 muaj pas largimit për arsyeje personale. 48 vjeçarit ka lënë punën e tij për 5 muaj, që nga gushti i këtij viti, për shkak të vdekjes së vajzës së tij nëntë vjeçare, ...

Presidenti i Federatës së Spanjës: Ja përse vendosëm që të rikthenim Luis Enriquen!
Luis Enrique është rikthyer në krye të përfaqësueses së Spanjës, pasi në qershor të këtij viti u largua për shkaqe personale. Në një konferencë përpara mediave, presidenti i federatës spanjolle, Luis Rubiales, ka ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 13:49
Luis Enrique është rikthyer në krye të përfaqësueses së Spanjës, pasi në qershor të këtij viti u largua për shkaqe personale. Në një konferencë përpara mediave, presidenti i federatës spanjolle, Luis Rubiales, ka ...

Zyrtare: Luis Enrique i kthehet futbollit, do ta drejtojë këtë skuadër
Në konferencën e sotme për shtyp, është konfirmuar se Luis Enrique është rikthyer në postin e trajnerit të Kombëtares së Spanjës. Ish-shefi i Barcelonës u largua nga ky post më herët këtë vit shkaku i familjes, ...
Zeri | 19-Nov-2019 13:27
Në konferencën e sotme për shtyp, është konfirmuar se Luis Enrique është rikthyer në postin e trajnerit të Kombëtares së Spanjës. Ish-shefi i Barcelonës u largua nga ky post më herët këtë vit shkaku i familjes, ...

Zyrtare: Enrique rikthehet në stolin e Spanjës
Ish-trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është rikthyer në stolin e Kombëtares së Spanjës.
Kosova Press | 19-Nov-2019 13:22
Ish-trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është rikthyer në stolin e Kombëtares së Spanjës.

Luis Enrique emërohet sërish trajner i Kombëtares së Spanjës
Luis Enrique është riemëruar në postin e trajnerit të ekipit kombëtar të Spanjës. Lajmin e ka konfirmuar presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales. Pas rreth një viti në postin e trajnerit të “Furisë ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 13:17
Luis Enrique është riemëruar në postin e trajnerit të ekipit kombëtar të Spanjës. Lajmin e ka konfirmuar presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales. Pas rreth një viti në postin e trajnerit të “Furisë ...

Luis Enrique rikthehet zyrtarisht, Rubiales: Ju tregoj të vërtetën
Zyrtarisht Luis Enrique është rikthyer në krye të Spanjës. Federata Spanjolle e Futbollit e njoftoi diçka të tillë përmes një konferencë për shtyp, kur presidenti Luis Rubiales sqaroi edhe situatën. Ai zbuloi se ...
ABCNews | 19-Nov-2019 13:06
Zyrtarisht Luis Enrique është rikthyer në krye të Spanjës. Federata Spanjolle e Futbollit e njoftoi diçka të tillë përmes një konferencë për shtyp, kur presidenti Luis Rubiales sqaroi edhe situatën. Ai zbuloi se ...

Zyrtare: Luis Enrique trajner i Spanjës
Ish-trajneri i Barcelonës dhe i Romës, Luis Enrique, është emëruar trajneri i ri i kombëtares së Spanjës, njofton Klan Kosova. Enrique merr këtë pozitë në një kohë jo të lehtë për kombëtaren spanjolle pas eliminimit nga ...
Klan Kosova | 09-Jul-2018 14:56
Ish-trajneri i Barcelonës dhe i Romës, Luis Enrique, është emëruar trajneri i ri i kombëtares së Spanjës, njofton Klan Kosova. Enrique merr këtë pozitë në një kohë jo të lehtë për kombëtaren spanjolle pas eliminimit nga ...

Luis Enrique emërohet sërish trajner i Kombëtares së Spanjës
Luis Enrique është riemëruar në postin e trajnerit të ekipit kombëtar të Spanjës. Lajmin e ka konfirmuar presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales. Pas rreth një viti në postin e trajnerit të “Furisë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 13:11
Luis Enrique është riemëruar në postin e trajnerit të ekipit kombëtar të Spanjës. Lajmin e ka konfirmuar presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales. Pas rreth një viti në postin e trajnerit të “Furisë ...

Zyrtarizohet rokada te Spanja, Enrique i merr vendin Morenos
Tashmë është zyrtare, Luis Enrique do të jetë trajneri i skuadrës spanjolle në Europianin e vitit 2020. Trajneri asturian rikthehet në detyrë për fazën e fundit të turneut kontinental dhe kështu rikuperon një pozicion ...
Shenja | 19-Nov-2019 13:07
Tashmë është zyrtare, Luis Enrique do të jetë trajneri i skuadrës spanjolle në Europianin e vitit 2020. Trajneri asturian rikthehet në detyrë për fazën e fundit të turneut kontinental dhe kështu rikuperon një pozicion ...

Zyrtarizohet rokada te Spanja, Enrique i merr vendin Morenos
Tashmë është zyrtare, Luis Enrique do të jetë trajneri i skuadrës spanjolle në Europianin e vitit 2020. Trajneri asturian rikthehet në detyrë për fazën e fundit të turneut kontinental dhe kështu rikuperon një pozicion ...
SuperSport | 19-Nov-2019 12:58
Tashmë është zyrtare, Luis Enrique do të jetë trajneri i skuadrës spanjolle në Europianin e vitit 2020. Trajneri asturian rikthehet në detyrë për fazën e fundit të turneut kontinental dhe kështu rikuperon një pozicion ...

Rikthimi i Luis Suarez te Spanja, shpërthen Casillas: Jemi vend parodish!
Federata Spanjolle ka njoftuar se sot do të mbahet një konferencë për shtyp prej orës 12:30. Presidenti Luis Rubiales dhe drejtori sportiv Jose Francisco Molina do të flasin para mediav. Sikurse kanë raportuar mediat ...
ABCNews | 19-Nov-2019 11:36
Federata Spanjolle ka njoftuar se sot do të mbahet një konferencë për shtyp prej orës 12:30. Presidenti Luis Rubiales dhe drejtori sportiv Jose Francisco Molina do të flasin para mediav. Sikurse kanë raportuar mediat ...

Moreno ndihet i tradhtuar me rikthimin e Enriques te Spanja
Robert Moreno thuhet se ndihet i tradhtuar nga rikthimi i Luis Enriques në postin e trajnerit të Spanjës. Ish-trajneri i Barcelonës u largua nga posti i strategut te ‘Furia e Kuq’ pasi vajza e tij ishte e ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 10:04
Robert Moreno thuhet se ndihet i tradhtuar nga rikthimi i Luis Enriques në postin e trajnerit të Spanjës. Ish-trajneri i Barcelonës u largua nga posti i strategut te ‘Furia e Kuq’ pasi vajza e tij ishte e ...

Pasi i vdiq vajza nga kanceri, Luis Enrique, rikthehet ta drejtojë Spanjën në Euron 2020
Luis Enrique rikthehet në krye të Spanjës. 5 muaj më parë trajneri aikishte dhënë dorëheqje nga detyra e selektorit. Vajza e tij ishte diagnostifikuar me kancer, e pak kohë me vonë ajo ndërroi jetë pasi nuk arriti t’i ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 12:56
Luis Enrique rikthehet në krye të Spanjës. 5 muaj më parë trajneri aikishte dhënë dorëheqje nga detyra e selektorit. Vajza e tij ishte diagnostifikuar me kancer, e pak kohë me vonë ajo ndërroi jetë pasi nuk arriti t’i ...

Spanja rikthen trajnerin Enrique, Casillas reagon me tallje
Federata Spanjolle sot pritet të zyrtarizojë trajnerin e ri me një konferencë për shtyp të orës 12:30. Presidenti Luis Rubiales dhe drejtori sportiv Jose Francisco Molina do të prezantojnë para gazetarëve trajnerin Luis ...
Politiko | 19-Nov-2019 11:58
Federata Spanjolle sot pritet të zyrtarizojë trajnerin e ri me një konferencë për shtyp të orës 12:30. Presidenti Luis Rubiales dhe drejtori sportiv Jose Francisco Molina do të prezantojnë para gazetarëve trajnerin Luis ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved