ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/08/2020 03:05

Mitsotakis: BE e konsideron Greqinë si parking për migrantët

Mitsotakis: BE e konsideron Greqinë si parking për migrantët
Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis kritikoi Bashkimin Europian se po e konsideronte Greqinë dhe vendet e tjera të hyrjes në Europë si “parking i përshtatshëm për refugjatët dhe migrantët”. Në një intervistë të ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 15:44
Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis kritikoi Bashkimin Europian se po e konsideronte Greqinë dhe vendet e tjera të hyrjes në Europë si “parking i përshtatshëm për refugjatët dhe migrantët”. Në një intervistë të ...

1350 imigrantë mbërrijnë në ishujt e Egjeut
Më shumë se 1350 imigrantë dhe refugjatë kanë mbërritur në ishujt grekë të detit Egje, përballë Turqisë, njoftojnë rojet bregdetare greke. Rojat bregdetare janë përfshirë në shpëtimin e 658 personave që prej të premtes ...
Flaka | 18-Nov-2019 20:15
Më shumë se 1350 imigrantë dhe refugjatë kanë mbërritur në ishujt grekë të detit Egje, përballë Turqisë, njoftojnë rojet bregdetare greke. Rojat bregdetare janë përfshirë në shpëtimin e 658 personave që prej të premtes ...

1350 imigrantë mbërrijnë në ishujt e Egjeut
Rojat bregdetare janë përfshirë në shpëtimin e 658 personave që prej të premtes ndërkohë që 730 refugjatë të tjerë kanë zbarkuar në brigjet e ishujve grekë të deti Egje. Në fillim të tetorit, qeveria greke njoftoi ...
Lajminet | 18-Nov-2019 19:24
Rojat bregdetare janë përfshirë në shpëtimin e 658 personave që prej të premtes ndërkohë që 730 refugjatë të tjerë kanë zbarkuar në brigjet e ishujve grekë të deti Egje. Në fillim të tetorit, qeveria greke njoftoi ...

1350 imigrantë mbërrijnë në ishujt e Egjeut
Më shumë se 1350 imigrantë dhe refugjatë kanë mbërritur në ishujt grekë të detit Egje, përballë Turqisë, njoftojnë rojet bregdetare greke.
Kosova Press | 18-Nov-2019 18:36
Më shumë se 1350 imigrantë dhe refugjatë kanë mbërritur në ishujt grekë të detit Egje, përballë Turqisë, njoftojnë rojet bregdetare greke.

1 350 imigrantë mbërrijnë në ishujt e Egjeut
Më shumë se 1 350 imigrantë dhe refugjatë kanë mbërritur në ishujt grekë të detit Egje, përballë Turqisë, sipas rojave bregdetare greke. Rojat bregdetare janë përfshirë në shpëtimin e 658 personave që prej të premtes ...
Arbresh | 18-Nov-2019 17:48
Më shumë se 1 350 imigrantë dhe refugjatë kanë mbërritur në ishujt grekë të detit Egje, përballë Turqisë, sipas rojave bregdetare greke. Rojat bregdetare janë përfshirë në shpëtimin e 658 personave që prej të premtes ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved