ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 04:43

Nëna e Mbappes: Kylian nuk do nënshkruajë kontratë të re me PSG

Nëna e Mbappes: Kylian nuk do nënshkruajë kontratë të re me PSG
Real Madrid është siguruar se sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe është i gatshëm të largohet verën e ardhshme.
Top Channel | 19-Nov-2019 14:31
Real Madrid është siguruar se sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe është i gatshëm të largohet verën e ardhshme.

Rokadë në merkato, PSG merr vendimin final për Neymar
Çmenduritë e merkatos së janarit duket se nuk do të përfundojnë dhe lajmi më i bujshëm deri më tani, është padiskutim ai i publikuar nga DiaroSport. PSG është gati të lërë të lirë Neymar të largohet, madje ia ka ofruar ...
ABCNews | 19-Nov-2019 17:11
Çmenduritë e merkatos së janarit duket se nuk do të përfundojnë dhe lajmi më i bujshëm deri më tani, është padiskutim ai i publikuar nga DiaroSport. PSG është gati të lërë të lirë Neymar të largohet, madje ia ka ofruar ...

Mbappe refuzon kontratën e PSG, dëshiron transferimin te Real Madrid
Sipas El Chiringuito, ylli francez do refuzojë çdo kontratë që i ofrohet nga Paris Saint-Germain. Sipas nënës së Mbappe, që është edhe reprezentuesi i lojtarit, ka thënë se asnjë ofertë e kampionit të Ligue 1 nuk do të ...
Lajminet | 19-Nov-2019 18:06
Sipas El Chiringuito, ylli francez do refuzojë çdo kontratë që i ofrohet nga Paris Saint-Germain. Sipas nënës së Mbappe, që është edhe reprezentuesi i lojtarit, ka thënë se asnjë ofertë e kampionit të Ligue 1 nuk do të ...

Mbappe do ta refuzojë kontratën e PSG, do kalimin në Real
Ylli i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, dëshiron të kalojë në Real Madrid. Prandaj francezi do ta refuzojë një ofertë të re të parisienëve dhe do ta provojë kalimin në Bernabeu, shkruan El Chiringuito, transmeton ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 17:41
Ylli i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, dëshiron të kalojë në Real Madrid. Prandaj francezi do ta refuzojë një ofertë të re të parisienëve dhe do ta provojë kalimin në Bernabeu, shkruan El Chiringuito, transmeton ...

Ja se si Reali do të provojë të transferojë Mbappen
Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez ka bërë gati planin për të transferuar sulmuesin e PSG-së Kylian Mbappe.
Kosova Press | 19-Nov-2019 17:01
Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez ka bërë gati planin për të transferuar sulmuesin e PSG-së Kylian Mbappe.

Griezmann-Mbappe, gazetari zbulon prapaskenat e merkatos
Kylian Mbappe dhe Antoine Griezmann janë dy prej lojtarëve që kanë marrë vëmendje të madhe gjatë kësaj periudhe. I pari për largimin nga PSG drejt Real Madrid, ndërsa tjetri për ta marrë drejtimin nga Spanjë në Francë, ...
ABCNews | 19-Nov-2019 14:36
Kylian Mbappe dhe Antoine Griezmann janë dy prej lojtarëve që kanë marrë vëmendje të madhe gjatë kësaj periudhe. I pari për largimin nga PSG drejt Real Madrid, ndërsa tjetri për ta marrë drejtimin nga Spanjë në Francë, ...

16:25 Neymar e refuzon vazhdimin e kontratës me PSG-në Ylli brazilian mund të largohet nga Paris...
Ylli brazilian mund të largohet nga Paris Saint-Germaini në fund të sezonit për t’u rikthyer në Barcelonë. Ai ka kontratë me kampionin francez deri në vitin 2022 Neymar e ka hedhur poshtë mundësinë e vazhdimit të ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 16:29
Ylli brazilian mund të largohet nga Paris Saint-Germaini në fund të sezonit për t’u rikthyer në Barcelonë. Ai ka kontratë me kampionin francez deri në vitin 2022 Neymar e ka hedhur poshtë mundësinë e vazhdimit të ...

Nëna e Mbappes, Lamari: Djali im nuk do të vazhdojë kontratën me PSG-në
Real Madridi ka marrë një lajm fantastik nga nëna e Kylian Mbappes, Fayza Lamari. Ajo ka zbuluar se djali i saj nuk do të vazhdojë kontratën me Paris Saint-Germainin. “Qetësohuni, Kylian nuk do të nënshkruajë kontratën ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 13:33
Real Madridi ka marrë një lajm fantastik nga nëna e Kylian Mbappes, Fayza Lamari. Ajo ka zbuluar se djali i saj nuk do të vazhdojë kontratën me Paris Saint-Germainin. “Qetësohuni, Kylian nuk do të nënshkruajë kontratën ...

Neymar e refuzon vazhdimin e kontratës me PSG-në
Ylli brazilian mund të largohet nga Paris Saint-Germaini në fund të sezonit për t’u rikthyer në Barcelonë. Ai ka kontratë me kampionin francez deri në vitin 2022 Neymar e ka hedhur poshtë mundësinë e vazhdimit të ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:17
Ylli brazilian mund të largohet nga Paris Saint-Germaini në fund të sezonit për t’u rikthyer në Barcelonë. Ai ka kontratë me kampionin francez deri në vitin 2022 Neymar e ka hedhur poshtë mundësinë e vazhdimit të ...

Platini: Dua që Mbappe të transferohet te kjo skuadër
Ylli i PSG po konsiderohet talenti më i madh sot në futboll, dhe për të interesim ka shprehur Real Madrid. PSG kishte paguar jo pak për të transferuar atë nga Monaco, por do ta ketë shumë të vështirë ta mbajë në të ...
Lajminet | 19-Nov-2019 15:31
Ylli i PSG po konsiderohet talenti më i madh sot në futboll, dhe për të interesim ka shprehur Real Madrid. PSG kishte paguar jo pak për të transferuar atë nga Monaco, por do ta ketë shumë të vështirë ta mbajë në të ...

Nëna e Mbappes, Lamari: Djali im nuk do të vazhdojë kontratën me PSG-në
Real Madridi ka marrë një lajm fantastik nga nëna e Kylian Mbappes, Fayza Lamari. Ajo ka zbuluar se djali i saj nuk do të vazhdojë kontratën me Paris Saint-Germainin. “Qetësohuni, Kylian nuk do të nënshkruajë kontratën ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 14:59
Real Madridi ka marrë një lajm fantastik nga nëna e Kylian Mbappes, Fayza Lamari. Ajo ka zbuluar se djali i saj nuk do të vazhdojë kontratën me Paris Saint-Germainin. “Qetësohuni, Kylian nuk do të nënshkruajë kontratën ...

Nëna e Mbappes, Lamari: Djali im nuk do të vazhdojë kontratën me PSG-në
Real Madridi ka marrë një lajm fantastik nga nëna e Kylian Mbappes, Fayza Lamari. Ajo ka zbuluar se djali i saj nuk do të vazhdojë kontratën me Paris Saint-Germainin. “Qetësohuni, Kylian nuk do të nënshkruajë kontratën ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 13:44
Real Madridi ka marrë një lajm fantastik nga nëna e Kylian Mbappes, Fayza Lamari. Ajo ka zbuluar se djali i saj nuk do të vazhdojë kontratën me Paris Saint-Germainin. “Qetësohuni, Kylian nuk do të nënshkruajë kontratën ...

Neymari alarmon Realin dhe Barcelonën – refuzon vazhdimin e kontratës me Parisin
Neymar po vazhdon ta kërkojë largimin nga Paris Saint-Germain. Sulmuesi brazilian në verën që shkoi shkaktoi shumë trazira te skuadra franceze, pasi e dëshironte largimin nga Ligue 1. Neymar po vazhdon me dëshirën e tij ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 13:01
Neymar po vazhdon ta kërkojë largimin nga Paris Saint-Germain. Sulmuesi brazilian në verën që shkoi shkaktoi shumë trazira te skuadra franceze, pasi e dëshironte largimin nga Ligue 1. Neymar po vazhdon me dëshirën e tij ...

Nëna e Mbappes: Kylian nuk do nënshkruajë kontratë të re me PSG
Real Madrid është siguruar se sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe është i gatshëm të largohet verën e ardhshme. Francezi është i kërkuar nga presidenti i Real Madrid, Florentino Perez që nga koha kur ishte në Monaco. Sipas ...
InFokusi | 19-Nov-2019 12:58
Real Madrid është siguruar se sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe është i gatshëm të largohet verën e ardhshme. Francezi është i kërkuar nga presidenti i Real Madrid, Florentino Perez që nga koha kur ishte në Monaco. Sipas ...

Nëna e Mbappes: Kylian nuk do nënshkruajë kontratë të re me PSG
Real Madrid është siguruar se sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe është i gatshëm të largohet verën e ardhshme. Francezi është i kërkuar nga presidenti i Real Madrid, Florentino Perez që nga koha kur ishte në Monaco. Sipas ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 12:55
Real Madrid është siguruar se sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe është i gatshëm të largohet verën e ardhshme. Francezi është i kërkuar nga presidenti i Real Madrid, Florentino Perez që nga koha kur ishte në Monaco. Sipas ...

Nëna e Mbappes: Kylian nuk do nënshkruajë kontratë të re me PSG
Real Madrid është siguruar se sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe është i gatshëm të largohet verën e ardhshme.
Kosova Press | 19-Nov-2019 12:49
Real Madrid është siguruar se sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe është i gatshëm të largohet verën e ardhshme.

Platini këshillon Juventusin ta blejë Mbappen: Ai është i përsosur për Juven
Kylian Mbappe do të ishte transferimi i përsosur për Juventusit sipas Michel Platinit, mirëpo legjenda e bardhezinjtë dyshon se kampioni i Serisë A do të mundë ta përballojë transferimin e yllit të Paris Saint-Germainit ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 12:45
Kylian Mbappe do të ishte transferimi i përsosur për Juventusit sipas Michel Platinit, mirëpo legjenda e bardhezinjtë dyshon se kampioni i Serisë A do të mundë ta përballojë transferimin e yllit të Paris Saint-Germainit ...

Neymari alarmon Realin dhe Barcelonën – refuzon vazhdimin e kontratës me Parisin
Neymar po vazhdon ta kërkojë largimin nga Paris Saint-Germain. Sulmuesi brazilian në verën që shkoi shkaktoi shumë trazira te skuadra franceze, pasi e dëshironte largimin nga Ligue 1. Neymar po vazhdon me dëshirën e tij ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 11:55
Neymar po vazhdon ta kërkojë largimin nga Paris Saint-Germain. Sulmuesi brazilian në verën që shkoi shkaktoi shumë trazira te skuadra franceze, pasi e dëshironte largimin nga Ligue 1. Neymar po vazhdon me dëshirën e tij ...

Platini këshillon Juventusin ta blejë Mbappen: Ai është i përsosur për Juven
Kylian Mbappe do të ishte transferimi i përsosur për Juventusit sipas Michel Platinit, mirëpo legjenda e bardhezinjtë dyshon se kampioni i Serisë A do të mundë ta përballojë transferimin e yllit të Paris Saint-Germainit ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 12:44
Kylian Mbappe do të ishte transferimi i përsosur për Juventusit sipas Michel Platinit, mirëpo legjenda e bardhezinjtë dyshon se kampioni i Serisë A do të mundë ta përballojë transferimin e yllit të Paris Saint-Germainit ...

Neymari alarmon Realin dhe Barcelonën – refuzon vazhdimin e kontratës me Parisin
Neymar po vazhdon ta kërkojë largimin nga Paris Saint-Germain. Sulmuesi brazilian në verën që shkoi shkaktoi shumë trazira te skuadra franceze, pasi e dëshironte largimin nga Ligue 1. Neymar po vazhdon me dëshirën e tij ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 12:13
Neymar po vazhdon ta kërkojë largimin nga Paris Saint-Germain. Sulmuesi brazilian në verën që shkoi shkaktoi shumë trazira te skuadra franceze, pasi e dëshironte largimin nga Ligue 1. Neymar po vazhdon me dëshirën e tij ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved