ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 04:51

Lezhë/ Arrestohet 32-vjeçari i kërkuar për drogë

Lezhë/ Arrestohet 32-vjeçari i kërkuar për drogë
Një tjetër i kërkuar bie në prangat e Policisë. Në Lezhë një 32-vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim kombëtar, për veprën penale "Kultivim i bimëve narkotike".
Top Channel | 19-Nov-2019 16:08
Një tjetër i kërkuar bie në prangat e Policisë. Në Lezhë një 32-vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim kombëtar, për veprën penale "Kultivim i bimëve narkotike".

Kishte kultivuar drogë, arrestohet mirditori i kërkuar nga drejtësia
Policia e Lezhës informon se ka arrestuar një 32-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia, pasi akuzohej për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit verior bëjnë me dije se është arrestuar një shtetas nga ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 15:13
Policia e Lezhës informon se ka arrestuar një 32-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia, pasi akuzohej për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit verior bëjnë me dije se është arrestuar një shtetas nga ...

Lezhë/ Kishte kultivuar drogë, arrestohet mirditori i kërkuar nga drejtësia
Policia e Lezhës informon se ka arrestuar një 32-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia, pasi akuzohej për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit verior bëjnë me dije se është arrestuar një shtetas nga ...
Telegraf | 19-Nov-2019 15:36
Policia e Lezhës informon se ka arrestuar një 32-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia, pasi akuzohej për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit verior bëjnë me dije se është arrestuar një shtetas nga ...

Arrestohet pronari i një fabrike, prodhonte artikuj në kundërshtim me ligjin
Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomike e Financiare në DVP Shkodër u ndalua shtetasi në kërkim G. B. 61 vjeç, banues në lagjen “Ahmet Haxhija”, Shkodër.
Top Channel | 19-Nov-2019 13:48
Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomike e Financiare në DVP Shkodër u ndalua shtetasi në kërkim G. B. 61 vjeç, banues në lagjen “Ahmet Haxhija”, Shkodër.

Arrestohet në kufi biznesmeni shkodran, ja për çfarë akuzohet
Policia ka arrestuar sot një biznesmen shkodran, në tentativë për t’u larguar nga vendi. Në pranga ka rënë pronari i një fabrike, i pikën kufitare të Muriqanit, i cili ishte shpallur në kërkim në kundër të aksionit ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 13:44
Policia ka arrestuar sot një biznesmen shkodran, në tentativë për t’u larguar nga vendi. Në pranga ka rënë pronari i një fabrike, i pikën kufitare të Muriqanit, i cili ishte shpallur në kërkim në kundër të aksionit ...

Kush është biznesmeni shkodran që u arrestua teksa po arratisej nga vendi
Një biznesmen nga Shkodra është vënë në prangat e policisë, i akuzuar se prodhonte produkte ushqimore në kundërshtim me ligjin. Gëzim Bala u kap nga policia teksa tentonte të largohej nga dogana e Muriqanit. “Vijon ...
Telegraf | 19-Nov-2019 14:01
Një biznesmen nga Shkodra është vënë në prangat e policisë, i akuzuar se prodhonte produkte ushqimore në kundërshtim me ligjin. Gëzim Bala u kap nga policia teksa tentonte të largohej nga dogana e Muriqanit. “Vijon ...

Shkodër/ Arrestohet në kufi biznesmeni i shpallur në kërkim
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomike e Financiare në DVP Shkodër kanë arrestuar në Murriqan pronarin e fabirkës të shpallur në kërkim gjatë operacionit “Fermetimi”. Shtetasi i arrestuar është me ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 13:58
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomike e Financiare në DVP Shkodër kanë arrestuar në Murriqan pronarin e fabirkës të shpallur në kërkim gjatë operacionit “Fermetimi”. Shtetasi i arrestuar është me ...

U kapën me kanabis, arrestohet një person, procedohet një tjetër
Një i ri është arrestuar dhe një tjetër është proceduar nga policia e Shkodrës pasi u kapën me lëndë narkotike. Shtetasi I arrestuar është A. N. 20 vjeç, banues në lagjen “Vojo Kushi”, Shkodër. Ndërsa është proceduar në ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 13:49
Një i ri është arrestuar dhe një tjetër është proceduar nga policia e Shkodrës pasi u kapën me lëndë narkotike. Shtetasi I arrestuar është A. N. 20 vjeç, banues në lagjen “Vojo Kushi”, Shkodër. Ndërsa është proceduar në ...

“Rodoni”, shkon në 19 numri i të arrestuarve për korrupsion dhe falsifikim dokumentesh
Operacioni policor i koduar “RODONI”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e korrupsionit dhe falsifikimit të dokumenteve ka vijuar.
Top Channel | 19-Nov-2019 12:39
Operacioni policor i koduar “RODONI”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e korrupsionit dhe falsifikimit të dokumenteve ka vijuar.

I kapin me sirianë brenda makinës, policia arreston dy persona në Kukës
Specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në Kukës arrestuan në flagrancë shtetasit B.D., 29 vjeç, banues në Tiranë dhe M. R., 22 vjeç, banues në Tiranë.
Top Channel | 19-Nov-2019 12:39
Specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në Kukës arrestuan në flagrancë shtetasit B.D., 29 vjeç, banues në Tiranë dhe M. R., 22 vjeç, banues në Tiranë.

Po transportonin shtetas sirianë, arrestohen dy persona në Kukës
Dy persona u arrestuan në flagrancë nga specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në DVP Kukës. Shtetasit e arrestuar janë B. D., 29 vjeç dhe M. R., 22 vjeç, të dy banues në Tiranë. Arrestimi i tyre u bë pasi u ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 13:19
Dy persona u arrestuan në flagrancë nga specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në DVP Kukës. Shtetasit e arrestuar janë B. D., 29 vjeç dhe M. R., 22 vjeç, të dy banues në Tiranë. Arrestimi i tyre u bë pasi u ...

Në kërkim për vjedhje, arrestohet 52-vjeçari në Sarandë
SARANDË Policia e Sarandës ka vënë në pranga një 52-vjeçar të shpallur në kërkim për veprën penale të vjedhjes. Bëhet fjalë për shtatasin G.L, banues në fshatin Bajkaj në Delvinë. “Policia ka ndaluar shtetasin e ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 10:49
SARANDË Policia e Sarandës ka vënë në pranga një 52-vjeçar të shpallur në kërkim për veprën penale të vjedhjes. Bëhet fjalë për shtatasin G.L, banues në fshatin Bajkaj në Delvinë. “Policia ka ndaluar shtetasin e ...

“RODONI” vijon arrestimet/ Arrestohet personi i 19
Një tjetër person është arrestuar nga policia në vijim të operacionit “RODONI” për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e korrupsionit dhe falsifikimit të dokumenteve. Disa ditë më parë u kapën gjatë kontrolleve ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 12:40
Një tjetër person është arrestuar nga policia në vijim të operacionit “RODONI” për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e korrupsionit dhe falsifikimit të dokumenteve. Disa ditë më parë u kapën gjatë kontrolleve ...

Goditet një rast i kontrabandimit të veshjeve e pijeve në Korçë, arrestohen 2 persona, 1 shpallet në kërkim
Policia e Korçës ka goditur një rast të kontrabandimit të konfeksioneve, duke arrestuar 2 persona, shpallur në kërkim një tjetër e proceduar penalisht 1 shtetas. Uniformat blu të qytetit jug-lindor thanë se është ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 18:21
Policia e Korçës ka goditur një rast të kontrabandimit të konfeksioneve, duke arrestuar 2 persona, shpallur në kërkim një tjetër e proceduar penalisht 1 shtetas. Uniformat blu të qytetit jug-lindor thanë se është ...

Grabitja e pronave tek kepi i Rodonit, shkon në 18 numri i personave të arrestuar
Policia e Durrësit finalizon operacionin policor të koduar “RODONI”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e korrupsionit dhe falsifikimit të dokumenteve ka vijuar. Më herët gjatë operacionit u arrestuan 18 ...
Telegraf | 19-Nov-2019 12:39
Policia e Durrësit finalizon operacionin policor të koduar “RODONI”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e korrupsionit dhe falsifikimit të dokumenteve ka vijuar. Më herët gjatë operacionit u arrestuan 18 ...

Kishte kultivuar dro.gë, arrestohet mirditori i kërkuar nga drejtësia
Policia e Lezhës informon se ka arrestuar një 32-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia, pasi akuzohej për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit verior bëjnë me dije se është arrestuar një shtetas nga ...
Medial | 19-Nov-2019 15:12
Policia e Lezhës informon se ka arrestuar një 32-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia, pasi akuzohej për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit verior bëjnë me dije se është arrestuar një shtetas nga ...

Kush është biznesmeni shkodran që u arrestua teksa po arratisej nga vendi
Një biznesmen nga Shkodra është vënë në prangat e policisë, i akuzuar se prodhonte produkte ushqimore në kundërshtim me ligjin. Gëzim Bala u kap nga policia teksa tentonte të largohej nga dogana e Muriqanit. “Vijon ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 15:12
Një biznesmen nga Shkodra është vënë në prangat e policisë, i akuzuar se prodhonte produkte ushqimore në kundërshtim me ligjin. Gëzim Bala u kap nga policia teksa tentonte të largohej nga dogana e Muriqanit. “Vijon ...

Po transportonin 5 sirianë ilegalë, arrestohen dy persona në Kukës
Specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në Kukës arrestuan në flagrancë shtetasit B.D., 29 vjeç, banues në Tiranë dhe M. R., 22 vjeç, banues në Tiranë. Arrestimi i tyre u bë pasi u kapën në flagrancë nga ...
Koha.net | 19-Nov-2019 15:03
Specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në Kukës arrestuan në flagrancë shtetasit B.D., 29 vjeç, banues në Tiranë dhe M. R., 22 vjeç, banues në Tiranë. Arrestimi i tyre u bë pasi u kapën në flagrancë nga ...

I kapin me sirianë brenda makinës, policia arreston dy persona në Kukës
Specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në Kukës arrestuan në flagrancë shtetasit B.D., 29 vjeç, banues në Tiranë dhe M. R., 22 vjeç, banues në Tiranë. Arrestimi i tyre u bë pasi u kapën në flagrancë nga ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 13:01
Specialistët për hetimin e trafiqeve të paligjshme në Kukës arrestuan në flagrancë shtetasit B.D., 29 vjeç, banues në Tiranë dhe M. R., 22 vjeç, banues në Tiranë. Arrestimi i tyre u bë pasi u kapën në flagrancë nga ...

Finalizohet super-operacioni, arrestohet biznesmeni në Shkodër (DETAJE)
Postuar: 19/11/2019 - 14:11 Policia e Shkodrës ka vënë në pranga shtetasin me iniciale G. B. 61 vjeç, banues në Shkodër. Në punishten e firmës së këtij shtetasi, më datë 16.10.2019 është konstatuar se prodhoheshin ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 14:14
Postuar: 19/11/2019 - 14:11 Policia e Shkodrës ka vënë në pranga shtetasin me iniciale G. B. 61 vjeç, banues në Shkodër. Në punishten e firmës së këtij shtetasi, më datë 16.10.2019 është konstatuar se prodhoheshin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved