ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/08/2020 05:05

Lëvizja Besa: Rrugëtimi i Maqedonisë drejt BE-së sa vjen vështirësohet

Lëvizja Besa: Rrugëtimi i Maqedonisë drejt BE-së sa vjen vështirësohet
Nga partia opozitare Lëvizja Besa nëpërmes një kumtese theksojnë se rrugëtimi i Maqedonisë së Veriut drejt Bashkimit Evropian sa vjen e vështirësohet dhe kjo jo për fajin e kushteve që po vendosen por më shumë për fajin ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:41
Nga partia opozitare Lëvizja Besa nëpërmes një kumtese theksojnë se rrugëtimi i Maqedonisë së Veriut drejt Bashkimit Evropian sa vjen e vështirësohet dhe kjo jo për fajin e kushteve që po vendosen por më shumë për fajin ...

Rexhepi:Rrugëtimi i Maqedonisë së Veriut drejt Bashkimit Evropian sa vjen e vështirësohet
Nënkryetari i Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi tha sot se rrugëtimi i Maqedonisë së Veriut drejt Bashkimit Evropian sa vjen e vështirësohet dhe kjo jo për fajin e kushteve që po vendosen por më shumë për fajin e kësaj ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 14:37
Nënkryetari i Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi tha sot se rrugëtimi i Maqedonisë së Veriut drejt Bashkimit Evropian sa vjen e vështirësohet dhe kjo jo për fajin e kushteve që po vendosen por më shumë për fajin e kësaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved