ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/08/2020 03:34

Dalin raportet sekrete të policisë, si u zhvendos kanabisi nga Lazarati në Tepelenë (FOTO)

Dalin raportet sekrete të policisë, si u zhvendos kanabisi nga Lazarati në Tepelenë (FOTO)
Nga ETLEVA DELIA ”Çdo bimë, çdo fidan, çdo farë që kapet në territorin e Shqipërisë deri në datën 15 qershor, është meritë e juaja. E drejtuesve të Policisë, e drejtuesve të degëve territoriale e me radhë. Çfarë kapet ...
Lapsi | 19-Nov-2019 16:59
Nga ETLEVA DELIA ”Çdo bimë, çdo fidan, çdo farë që kapet në territorin e Shqipërisë deri në datën 15 qershor, është meritë e juaja. E drejtuesve të Policisë, e drejtuesve të degëve territoriale e me radhë. Çfarë kapet ...

Kushtetuesja pezullon ligjin për zyrtarë publik deri më 28 shkurt 2020
Në seancën shqyrtuese të mbajtur më 19 nëntor 2019, Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës shqyrtoi dhe vendosi për kërkesën për masë të përkohshme përkitazi me kërkesën: 1. KO 203/19. Më poshtë mund të lexoni ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 17:53
Në seancën shqyrtuese të mbajtur më 19 nëntor 2019, Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës shqyrtoi dhe vendosi për kërkesën për masë të përkohshme përkitazi me kërkesën: 1. KO 203/19. Më poshtë mund të lexoni ...

Kushtetuesja pezullon Ligjin për Zyrtarët Publikë
Gjykata Kushtetuese e Kosovës ka miratuar ankesën e Institucionit të Avokatit të Popullit (IAP) për masë të përkohshme për Ligjin për Zyrtarë Publikë. Kjo pasi IAP kishte parashtruar kërkesë në Kushtetuese për ...
Koha.net | 19-Nov-2019 17:33
Gjykata Kushtetuese e Kosovës ka miratuar ankesën e Institucionit të Avokatit të Popullit (IAP) për masë të përkohshme për Ligjin për Zyrtarë Publikë. Kjo pasi IAP kishte parashtruar kërkesë në Kushtetuese për ...

Vendimet nga seanca shqyrtuese e mbajtur më 19 nëntor 2019
Në seancën shqyrtuese të mbajtur më 19 nëntor 2019, Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës shqyrtoi dhe vendosi për kërkesën për masë të përkohshme përkitazi me kërkesën: 1. KO 203/19. Më poshtë mund të lexoni ...
Medial | 19-Nov-2019 16:25
Në seancën shqyrtuese të mbajtur më 19 nëntor 2019, Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës shqyrtoi dhe vendosi për kërkesën për masë të përkohshme përkitazi me kërkesën: 1. KO 203/19. Më poshtë mund të lexoni ...

Vendimet nga seanca shqyrtuese e mbajtur më 19 nëntor 2019
Në seancën shqyrtuese të mbajtur më 19 nëntor 2019, Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës shqyrtoi dhe vendosi për kërkesën për masë të përkohshme përkitazi me kërkesën: 1. KO 203/19. Më poshtë mund të lexoni ...
Arbresh | 19-Nov-2019 16:25
Në seancën shqyrtuese të mbajtur më 19 nëntor 2019, Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës shqyrtoi dhe vendosi për kërkesën për masë të përkohshme përkitazi me kërkesën: 1. KO 203/19. Më poshtë mund të lexoni ...

Gjykata Kushtetuese e Kosovës:Vendimet nga seanca shqyrtuese
Në seancën shqyrtuese të mbajtur më 19 nëntor 2019, Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës shqyrtoi dhe vendosi për kërkesën për masë të përkohshme përkitazi me kërkesën: 1. KO 203/19 informon Tetova sot. Më poshtë ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 16:18
Në seancën shqyrtuese të mbajtur më 19 nëntor 2019, Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës shqyrtoi dhe vendosi për kërkesën për masë të përkohshme përkitazi me kërkesën: 1. KO 203/19 informon Tetova sot. Më poshtë ...

Kjo është pesha ideale e trupit sipas gjatësisë
Dëshironi të dini se cila është pesha ideale e trupit tuaj? Atëherë shikojini rezultatet më poshtë, pasi pesha ideale e trupit matet sipas gjatësisë së tij. Rezultatet bazohen në këtë lloj formule: (Gjatësia juaj – ...
Zeri | 19-Nov-2019 15:27
Dëshironi të dini se cila është pesha ideale e trupit tuaj? Atëherë shikojini rezultatet më poshtë, pasi pesha ideale e trupit matet sipas gjatësisë së tij. Rezultatet bazohen në këtë lloj formule: (Gjatësia juaj – ...

Kjo është pesha ideale e trupit, sipas gjatësisë
Dëshironi të dini se cila është pesha ideale e trupit tuaj? Atëherë shikojini rezultatet më poshtë, pasi pesha ideale e trupit matet sipas gjatësisë së tij. Rezultatet bazohen në këtë lloj formule: (Gjatësia juaj – 100) ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 15:12
Dëshironi të dini se cila është pesha ideale e trupit tuaj? Atëherë shikojini rezultatet më poshtë, pasi pesha ideale e trupit matet sipas gjatësisë së tij. Rezultatet bazohen në këtë lloj formule: (Gjatësia juaj – 100) ...

100 fakte të çmendura rreth seksit, që nuk i keni ditur më parë
Edukimi nuk përfundon sapo mbaron së shkuari në shkollë. Ja 100 faktet më të çmendura rreth seksit që ju mbase nuk i dinit: 1 – Meshkujt që mbajnë erë më të mirë iu duken femrave më tërheqës. 2 – Sipër përllogaritjeve, ...
Standard | 19-Nov-2019 11:28
Edukimi nuk përfundon sapo mbaron së shkuari në shkollë. Ja 100 faktet më të çmendura rreth seksit që ju mbase nuk i dinit: 1 – Meshkujt që mbajnë erë më të mirë iu duken femrave më tërheqës. 2 – Sipër përllogaritjeve, ...

Kjo është pesha ideale e trupit, sipas gjatësisë
Dëshironi të dini se cila është pesha ideale e trupit tuaj? Atëherë shikojini rezultatet më poshtë, pasi pesha ideale e trupit matet sipas gjatësisë së tij. Rezultatet bazohen në këtë lloj formule: (Gjatësia juaj – 100) ...
Albportali | 19-Nov-2019 11:08
Dëshironi të dini se cila është pesha ideale e trupit tuaj? Atëherë shikojini rezultatet më poshtë, pasi pesha ideale e trupit matet sipas gjatësisë së tij. Rezultatet bazohen në këtë lloj formule: (Gjatësia juaj – 100) ...

Kjo është pesha ideale e trupit, sipas gjatësisë
Dëshironi të dini se cila është pesha ideale e trupit tuaj? Atëherë shikojini rezultatet më poshtë, pasi pesha ideale e trupit matet sipas gjatësisë së tij. Rezultatet bazohen në këtë lloj formule: (Gjatësia juaj – 100) ...
Republika | 19-Nov-2019 11:08
Dëshironi të dini se cila është pesha ideale e trupit tuaj? Atëherë shikojini rezultatet më poshtë, pasi pesha ideale e trupit matet sipas gjatësisë së tij. Rezultatet bazohen në këtë lloj formule: (Gjatësia juaj – 100) ...

Kjo është pesha ideale e trupit sipas gjatësisë
Dëshironi të dini se cila është pesha ideale e trupit tuaj? Atëherë shikoni rezultatet! Rezultatet bazohen në këtë lloj formule: (Gjatësia juaj – 100) – (10% x (Gjatësi – 100) = Pesha. 1- Nese jeni e gjate 1.50cm, pesha ...
Kosova Sot | 07-Jan-2018 16:13
Dëshironi të dini se cila është pesha ideale e trupit tuaj? Atëherë shikoni rezultatet! Rezultatet bazohen në këtë lloj formule: (Gjatësia juaj – 100) – (10% x (Gjatësi – 100) = Pesha. 1- Nese jeni e gjate 1.50cm, pesha ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved